REKLAM

Graspop'tan Gül Bade Tonak bildirecek

Deli Kasap Haber Ajansı - 19 Haziran 2015

Graspop'tan Gül Bade Tonak bildirecek

Dünyanın en büyük metal buluşmalarından birine daha akredite olan karşı kültür mecmuası Delikasap.com adına arkadaşımız Gül Bade Tonak, Belçika'dan bildirecek.

2015 Yılının Graspop Metal Meeting'i için gözleriniz kulaklarınız Delikasap'ta olsun. Konser ve festivalin anlatımı, birbirinden renkli gruplarla röportajlar için arkadaşımız Gül Bade Tonak, alanlarda olacak...

Kiss, Mariliyn Manson, Judast Priest başta olmak üzere sayısız heavy metal grubunun sahne alacağı etkinlik için aşağıdaki linke bir tıklamanızı öneririz...

https://www.graspop.be/en

Graspop Festivaline dair geçmiş dönemlerde Bade'nin yaptığı harika röportajlar, bu festivalin ne kadar heyecan verici bir event olduğunun da ispatıydı:

" (...) Bu grubun ve bu vahşi kadının adını bir kenara yazın. Hem ekstrem metalci; hem akıllı hem de seksi; hem de olabildiğince seksi bir heavy metal bu. Huntress'ın gözalıcı güzellikteki mikrofonu Jill Janus ile Belçika'da, Graspop Festivali'nde buluştuk... Delikasap'a özel röportaj veren heavy metal aleminin en cüretkâr vokalistlerinden Jill, aklının İstanbul'da kaldığını da söylemeyi ihmal etmiyor (...) "

Makalenin tamamını okumak için: http://www.delikasap.com/yazi/soylesi/gezegenin-en-seksi-en-vahsi-kadin-metal-vokalisti-delikasapa-konustu/2976

Hem Alestorm hem de Gloryhammer gruplarının kafa elemanı Christopher Bowes'un kulisine girdik, işte yaptığımız hoşbeş, işte eğlenceli korsanlı pop metal!

Röportajın tamamı için: http://www.delikasap.com/yazi/soylesi/olene-kadar-senlikli-metale-devam-ahlaksiz-alestorm-ile-ozel-roportaj/3026 Yazılarımızı Facebook'tan takip etmek için: