MÜZİK ÖTESİ

Woody Allen İstanbul'da!

Barış Öner - 16 Kasım 2005


Sinemanın efsanevi ismi Woody Allen, caz grubu ile birlikte İstanbul'da! İstanbul Kültür Sanat Vakfı, yeni yılı unutulmayacak bir konser ile karşılamaya hazırlanıyor: Ünlü sinema sanatçısı Woody Allen, grubu Woody Allen and his New Orleans Jazz Band ile 29 Aralık Perşembe akşamı saat 20.30'da Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı Anadolu Salonu'nda İstanbullulara ilk kez konser verecek.          

Konserin biletleri 14 Kasım'da satışa çıkıyor.

Woody Allen and his New Orleans Jazz Band ekibi, klarnette Woody Allen'ın yanı sıra banjolarda projenin müzik koordinatörü Eddy Davis, kontrbasta Conal Fowkes, davulda Robert Garcia, piyanoda Cynthia Sayer,  kornoda Simon Wettenhall ve trombonda Jerry Zigmont'dan oluşuyor. Woody Allen'ın öncülüğündeki grup, 70'lerden beri her Pazartesi günü New York'ta Michael's Pub'da ve son dönemde de Carlyle Hotel'de çalıyor.

Woody Allen and his New Orleans Jazz Band Yılbaşı Konseri'nin biletleri, 14 Kasım Pazartesi günü Biletix satış noktaları, Biletix çağrı merkezi (216 556 98 00) ve www.biletix.com üzerinden satışa sunuluyor.

Konser biletleri; VIP 150 YTL olmak üzere 120 YTL, 90YTL, 70 YTL (Loca) ve 50 YTL (Balkon) fiyat kategorilerinden satılacak.

Sinema dünyasının en ünlü ve en önemli isimlerinden Woody Allen'ı bu kez müzisyen yönüyle izlemek isteyenler, 29 Aralık akşamı için yerlerini mutlaka ayırtmalı!

 

 Yazılarımızı Facebook'tan takip etmek için: