MÜZİK ÖTESİ

Unirock Festivali'nden Leonard Cohen'e; Deep Purple'dan Fat Boy Slim ve Zeytinli-Foça Rock Tatiline Müthiş Bir Yaz!!!

Jorun Amundsen - 2 Temmuz 2009
Rock 'n' Roll kriz falan dinlemeden en şaşaalı yaz mevsimini yaşamaya hazırlanıyor; 04 Temmuz 2009 Dream Theater (Maçka Küçükçiftlik Parkı), 06 Temmuz 2009 Santana (Turkcell Kuruçeşme Arena), 18-19 Temmuz 2009 ROCK'N COKE - Linkin Park, Kaiser Chiefs, The Prodigy, Nine Inch Nails, Hayko Cepkin, Juliette Lewis, Emre Aydın (İstanbul Park/Tuzla), 17-18-19 Temmuz 2009 UNIROCK FEST'09 - Arch Enemy, Amon Amarth, Rotting Christ (Maçka Küçükçiftlik Parkı), 20 Temmuz 2009 Deep Purple (Turkcell Kuruçeşme Arena), 29 Temmuz 2009 Testament (Maçka Küçükçiftlik Parkı), daha Masstival ve irili ufaklı birçok konser, festival 2009 yılını şenlendirecek!!!

UNI-ROCK'TAN FLASH GELİŞME!!! KONAKLAYABİLECEĞİZ!!!

UNI-ROCK OPEN AIR FEST KONAKLAMALI GERÇEKLEŞECEK!!

CAMPING tickets now on SALE!
A limited number of camping tickets (1500) can be purchased through the biletix website. http://www.biletix.com/event.htm?id=KLUN6
Camping tickets are priced at 12.5 TL.

FESTİVALİN GERÇEKLEŞECEĞİ MEKAN İLE YAPILAN GÖRÜŞMELER SONUNDA FESTİVALİMİZ İÇİN FESTİVAL ALANINDA BİR BÖLÜM KAMP ALANI OLARAK DÜZENLENECEKTİR .
KAMP ALANINDAN FAYDALANMAK İSTEYEN KATILIMCILARIN DAHA ÖNCE ALMIŞ OLDUKLARI YA DA ALACAKLARI "KOMBİNE-SÜPER KOMBŞİNE-KOMBİNE+SAHNE ÖNÜ" BİLETLERİNE EK OLARAK KONAKLAMA BİLETİ ALMALARI GEREKMEKTEDİR.
HER İKİ BİLET İLE ALANA GELEN KATILIMCILAR KAMP ALANINDAN FAYDALANABİLECEKLERDİR .
KAMP BİLETLERİ TEK BAŞINA GEÇERLİ DEĞİLDİR SAHİP OLUNAN KOMBİNE BİLET ÇEŞİDİ İLE BİRLİKTE KULLANILMAKTADIR .

KAMP BİLETİNİN FİYATI ;12.5 TL DİR

DİĞER SATIŞ NOKTALARINDADA EN KISA ZAMANDA KAMP BİLETLERİ SATIŞA SUNULACAKTIR.SINIRLI SAYIDA BİLET SATIŞ NOKTALARINDA 10 TL DEN SATILACAKTIR.
DETAYLI BİLGİLER ;

Konaklama yapmak isteyen katilimcilarin, Kombine, Sahne Onu Kombine ve Super Kombine biletlerine ek olarak Biletix tarafindan satisa
sunulan `Kamp Bileti`ni temin etmeleri ve festivale giris yaparken
kombine biletleriyle birlikte Kamp Biletini giriste gostermeleri gerekmektedir.
- Kamp Bileti 1 kisilik olup katilimcilarin cadirlarini ve diger kamp malzemelerini yanlarinda getirmeleri gerekmektedir.
- Kamp Bileti tek basina gecerli olmayip sadece kombine biletlerle birlikte gecerlidir.
- Kamp Alani kapasitesi 1.500 kisiyle sinirlidir ve festivale bir sure
kala Kamp Bileti satisi durdurulacaktir. Etkinlik gunu kapida Kamp Bileti satisi yapilmayacaktir.Yazılarımızı Facebook'tan takip etmek için: