MÜZİK ÖTESİ

HEAVY METAL'DEN İSLAMİ CİHAD'A; PUNK'TAN ŞERİATA DÖNEN YERLİ YABANCI 4 "ROCKÇI"

Deli Kasap Haber Ajansı - 1 Eylül 2014

Eski zamanlarda alınları secdeye varan, 5 vakit namaz kılan ya da kiliseye havraya giden ancak sonrasında dinden çıkıp da içki, cigara, sevişmek, ağızdan öpüşmek gibi şeytani yollara sapan nice rocker vardır ve bu durum köpeğin insanı ısırması misali pek haber değeri taşımaz.

Ancak tam tersi durumlar, nadir de olsa, rock 'n'roll tarihinde kendini göstermiştir ve işte bu durum haber değeri taşır.

Biz de heavy metal, punk, rock ve türevlerinden şeriata ve siyasal islama geçiş yapan rockerları yakın plana alalım istedik ve bu minvalde en kafa kesici insanlık dışı din terörizminden en yumuşak liberal islama dek "türlü renkleriyle" bu 180 derecelik dönekleri Rabia rakamına selam çakarak 4 isim üzerinden sizlere sunmak istedik.

1 NUMARA: Iron Maiden'ın efsanevi vokalisti, şimdilerde İslami Cihat savunucusu: Paul Di'anno!

HEAVY METAL'DEN İSLAMİ CİHAD'A; ROCK'TAN ŞERİATA DÖNEN YERLİ YABANCI 5

Tüm zamanların en meşhur heavy metal gruplarından Iron Maiden'ın ilk vokalisti Paul Di'anno'nun zaman içinde bir şeriatçıya dönüştüğünü, hatta "İslam-i Cihad'ı bir terör örgütü olarak görmüyorum" dediğini biliyor muydunuz? Paul Di'anno'yu bir numaralı şeriatçı metalci olarak ilan ediyoruz.

2 NUMARA: Country-rocker Sally Jones!

Bu hanımefendi barışçıl şarkılar yapan bir bluescuyken şerefsiz kocası sayesinde bugün IŞİD destekçisi bir manyağa dönüşmekle kalmayıp baştan aşağı kara çarşafa da büründü! İşte, yukarıda laik zamanlarından bir şarkı ve aşağıda da şimdiki Elhamdülüllah hali!

HEAVY METAL'DEN İSLAMİ CİHAD'A; ROCK'TAN ŞERİATA DÖNEN YERLİ YABANCI 5

3 NUMARA: Naif rockçı Cat Stevens! O artık takva sahibi bir dinci!

HEAVY METAL'DEN İSLAMİ CİHAD'A; ROCK'TAN ŞERİATA DÖNEN YERLİ YABANCI 5

Sıkı bir hippy, insanların katline ferman veren yukarıdaki formatta bir hacıya dönüşür mü? Vallahi de dönüşür. Nerede "U baybe, it's a wild world" diyen naif, solcu, hippy müzisyen Cat Stevens, nerede Salman Ruşti'nin katledilmesini savunan çemçük ağızlı Yusuf İslam! Üstelik Tayyip Erdoğan'ın destekçisi olduğunu gururla söylüyor. Soyadına da bakın hele! Pek afili!

Halbuki o da bir zamanlar evlilik-öncesi sekse ılımlı bakan bir münafik idi. İşte aşağıda cenabet Cat Stevens!

HEAVY METAL'DEN İSLAMİ CİHAD'A; ROCK'TAN ŞERİATA DÖNEN YERLİ YABANCI 5

4 NUMARA: Athena'nın Punk'ı zıpçıktı Gökhan, kendini aniden Zemzemci Gökhan'a dönderdi!

Bu tip kendini aniden "dönderen" hızlı rockçıların nedense AKP diktasının tesisine kadar kadına kadın, ortama ortam dememesi ve fakat TAYYİP ETKİSİ ile gusül abdesti dahi almayı öğrenmeleri biraz kafa karıştırıcı olsa da "sex & drugs & rock'n'roll" ideolojisinden İZZETİ NEFİS gösterip Allah-u teala ideolojisine kendini dönderen yeni nesil punklardan Athena Gökhan da listemize girmeye hak kazandı.

HEAVY METAL'DEN İSLAMİ CİHAD'A; ROCK'TAN ŞERİATA DÖNEN YERLİ YABANCI 5

Tüm bu "kutsal dönek" arkadaşlara "hayırlı, uğurlu olsun, Allah yar ve yardımcıları olsun!" diyerek TEEKBİİİİR ve süphaneke (dinimiz amin) ile yazımıza son veriyoruz...

***

-----------------------------

***

-----------------------------------------------

Delikasap 13. Yıl Özel Koleksiyon Baskısı çıktı, aldınız mı? Türkiye'nin en eski ve yegane rock 'n' roll hayat tarzı mecmuası Delikasap'ın mecmua-kitabı, tamamı renkli ve kaliteli kağıda basılmış ilk rock ansiklopedisi hüviyetinde...

Delikasap Külliyatını hemen edinmek için tıkla: http://www.esenshop.com/detail.aspx?id=74640

HEAVY METAL'DEN İSLAMİ CİHAD'A; PUNK'TAN ŞERİATA DÖNEN YERLİ YABANCI 5


 Yazılarımızı Facebook'tan takip etmek için: