MÜZİK ÖTESİ

Heavy-Metal Futbol Ligi!

Murat Arda - 29 Ekim 2005


Önce DeliKasap forumunda şekillenen Jimnastik serüveni; daha sonra da False In Truth Adil ve DeliKasap Burak'ın öncülüğünde, Mortal X Babanın (Soul Sacrifice) katkılarıyla organize edilen "DeliKasap Futbol Müsabakaları serisi". Başlangıçta bir mini turnuva olarak kurguladığımız bu futbol macerası bir çok Rock grubunun, Ağrı Kesici dergisinin ve Düşler Kabuslar tayfasının katılımıyla bir "Heavy-Metal Futbol Maratonu"na dönüşecek gibi...

DELİ KASAP SPORTİF ORGANİZASYONLAR SERİSİ: HEAVY-METAL FUTBOL LİGİ!

SAĞLAM KAFA SAĞLAM VÜCUTTA BULUNUR! :)


Forumlarda insanların asosyal bir hayat tarzını sürdürmesine, internetin insanları yapay dostluklara mahkum etmesine karşı inatla siber ortamın avantajlarını reel hayatı ve arkadaşlıkları beslemek adına kullanmak istiyoruz. "Yaşasın Seks&Spor&Rock'n'roll!"

Aylar önce DeliKasap forumunda ve arkadaşlar arasında hayatımızı daha fazla spora adamak yolunda birbirimizi motive etmeye başlamıştık. Neticede başta çok kararsız kalsak da Deli Kasap tayfası olarak topluca  bir özel spor kulübüne gidip 'kurumsal indirim'den bile yararlandık!!! :) Ancak bu bizi kesmiyordu. Hayatımızda daha fazla kan, kemik sesi ve göz yaşına ihtiyaç vardı. Ve bunun sonucu olarak izbe bir rock barda Adil ve Burak'ın aklına Deli Kasap öncülüğünde bir futbol müsabakaları serisi düzenlemek geldi. Tek koşul vardı: İştirakçilerin öyle veya böyle "rock'n'roll" ile bir alakası olmalıydı.

İLK MAÇ DERBY NİTELİĞİ TAŞIYORDU: "FALSAXASOULQUE – DELİ KASAP"

AYAKTAKİLER: (Soldan sağa) Çiko Evren (DeliKasap), Serhan (Catafalque), Alper (Catafalque), Adil (False In Truth), Bahadır (Moribund Oblivion), Burak (DeliKasap), Özgür (Soul Sacrifice).
OTURANLAR: (Soldan sağa) Küçük Özgür (Soul Sacrifice), Can (DeliKasap), Bendeniz (Deli Kasap), Sadi (DeliKasap), Ümit (DeliKasap) ve Erdem (DeliKasap)

Deli Kasap'a karşı Rock-Metal grupları karma takımla sahaya çıktılar. Bir hayli çekişmeli ve bir hayli gollü geçen bu ilk maç 11-9 FALSAXASOULQUE galibiyetiyle sonuçlandı.

Özellikle DeliKasap ve Düşler Ve Kabuslar forumlarında hararetle tartışılan bu şaibeli(!) müsabaka, heyecanları ve adrenalin seviyelerini tavana çıkardı:) Nitekim çağrımıza uyan bazı fanzinler, siteler, rock grupları vb. oluşumlar teker teker takımlarını oluşturmaya ve yeşil sahalara "rock 'n' roll ve futbol bereketi"  getirmeye başladılar.

Bu futbol-rock takımlarından "Düşler Ve Kabuslar" tayfası, gizemli bayraklarıyla dikkatleri üzerlerine çektiler :)


ANCAK BU CAF-CAFLI FLAMA ONLARI DA MAĞLUBİYETTEN KURTARAMADI :p
.


Aşağıdaki metin mağlup takımın forumundan alınmış olup Falsaxasoulque adlı metal karmasının dehşetengiz galibiyet serisine hepinizin tanıklık yapmasına sebep olacaktır. Yazı Özgür'e (Soul Sacrifice) aittir.

2. MÜSABAKA: DÜŞLER VE KABUSLAR - FALSAXASOULQUE

Simdi olaylardan medyaya yansıyan gerçek haberler...

!!!TAMTAKIM SPOR BüLTENi !!!

MAÇI DOSTLUK KAZANDI!

iki takımın kıran kırana mücadelesinde kazanan dosluk oldu!
iki takım bunu ispatlarcasına hatıra foto'su olayına girişti..

aha işte dostluk;


yönetici, sporcu, taraftar bir arada kıskananlar çatlasın derken.

Kazanan tarafın soyunma odasında sevinç yaşanırken, adil sakatlanan ayağını işte böyle açarak gösterdi, bizde şans olsa zaten ... diye sözlerine başlayan adil, galibiyet serisinin süreceeni söyledi.

dona dikkat!

kaybeden tarafta hüzün yaşanırken, dişe diş mücadelenin haklı gururu yüzlerden okunuyordu, biz bu ibneleri 40 kere oynasak yenemeyiz ama iyi mücadele ederiz dediler :)

fanlara selam olsun!

BU ELLER GOL YEMEZ!

Etkileyici performansıyla otoriteleri şaşkına çeviren doğu;
"her ne kadar bugün 6 gol yesekte ben bilirim, bu eller gol yemez" dedi,
hangi eller dediğimizde, " aha!, bu eller" diye objektifimize poz verdi.

hedefim milli takım.

Sadi şaşkın...
Transfer olduğu yeni takımında da hüznü yaşayan sadi içini bize döktü,
Topu alıp uzun uzun bakan Sadi, "ya anlamıyorum, kader mi desek, şans mı, neyimiz eksik?" dedi,
bu topun sonuçta önemli rol oynadığına inanan Sadi, " top işte, ne yapacağı belli olmaz" dedi, aslında topu kaldırıp poz verdiğinde ikisinin de ne yapacağı belli değildi :):)

Şimdi yenenler, yenilenler, yeni kurulan takımlar; hemen herkes önümüzdeki haftanın maçına bakacak; derby'ler averaj takımları, nefes kesen karşılaşmalar serisi devam edecek
Ağrı Kesici'nin performansı merakla bekleniyor. Gelişmelere Fransız kalan futbol emeklisi Çağlan Tekil'in bile er meydanına çıkmasının an meselesi olduğu fısıltı gazetesinde çıkan en son haberler arasındaÜstelik Pentagram Tarkan, Şanver Ofluoğlu, Doğu Perinçek gibi ünlü futbolcular adı geçen takımın muhtemel oyuncusu olabilir; gelişmeler için sitemizi takip ediniz :)

"SEKS & DRUGS & ROCK'N'ROLL" DOGMASINA ALTERNATİF OLARAK "SEKS & SPORTİF HAYAT & ROCK'N'ROLL" İDEOLOJİMİZ GÜÇLENEREK YAYGINLAŞACAKTIR! :P


Murat Arda

Yazılarımızı Facebook'tan takip etmek için: