MÜZİK ODASI

UNI-ROCK FESTIVAL 2008

Adil Akbay - 29 Nisan 2008
İstanbul yepyeni bir rock müzik festivaline hazırlanıyor; Uni-Rock Festival.
20-22 Haziran 2008 tarihleri arasında, farklı şehirlerden üniversite öğrencilerinin katılımıyla konaklamalı olarak düzenlenecek Uni-Rock Festival'da 4 gün boyunca birçok popüler yerli ve yabancı grup/sanatçı performans sergileyecek.

Parkorman'da bu yıl ilki gerçekleştirilecek olan Uni-Rock Festival, tüm katılımcılarına müziğin yanısıra gerçek anlamda tatil havası yaşatmak amacıyla birçok farklı etkinliğe sahne olacak.

Yaklaşık 20 yerli ve yabancı grubun sahne alacağı festivalin katılımcıları, 4 gün boyunca çeşitli workshop'lar, sponsor firmaların etkinlikleri ve sanatçıların imza günlerinin yanısıra İstanbul'un en büyük açıkhava havuzundan da yararlanabilecekler. Tüm bu farklı aktivitelerin tek bir amacı var; katılımcılara uzun süre unutamayacakları gerçek festival deneyimini yaşatmak.

Uni-Rock Festival'da sahne alması kesinleşen ilk gruplar;

OPETH
TESTAMENT
PENTAGRAM
ORPHANED LAND
 
MALT
MORIBUND OBLIVION
CATAFALQUE
FALSE IN TRUTH
SOUL SACRIFICE
CROSSFIRE
INSISTENCE
ALTONA
DEFINITIVE
HERETIC SOUL
OBSTINACY
UNLEASH
AFFLICTION
PRIME OBJECT

Diğer sanatçı ve gruplar, program akışı, ulaşım ve konaklama, bilet fiyatları, toplu bilet satışı ve diğer bilgilere Biletix sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Sınırlı sayıda indirimli kombine+kamp ve günlük biletler tüm Biletix satış noktalarında. İndirimli ön satış fırsatını kaçırmayın.


Yazılarımızı Facebook'tan takip etmek için: