MÜZİK ODASI

Güzel ve Çirkin: Johnny Depp & Marilyn Manson (Sündüz ile Nuri)

Deli Kasap Haber Ajansı - 5 Nisan 2012

"Dünyanın en güzel adamı" ile "Dünyanın en tipsiz adamı" yan yana gelse ne olur? Sanırım Johnny Depp ile Marilyn Manson birlikteliği gibi birşey olur, önce "Sündüz ile Nuri" kıvamındaki iki sevdiğimiz sanatçının fotoğrafını bir paylaşalım, aşağıdaki malumunuz, Depp:

Güzel ve Çirkin: Johnny Deep & Marilyn Manson

Aha bu da "Şam Şeytanı" Marilyn Manson:

Güzel ve Çirkin: Johnny Deep & Marilyn Manson

Özellikle kadın delikasap takipçilerinin ilk fotoğrafa çene-suyu akıtarak ve ikinci fotoğrafa gelindiğinde ise "sana insan diyenin anasını si..." şeklindeki iç geçirmelerini te bağrımızda hissettiğimizi söyleyelim.

Öte yandan duyuralım ki bu gece ile gündüz kadar birbirine şeklen şemalen zıt iki yaradılmış, ortak tutkuları rock'n'roll sayesinde yakınlaştılar. Şöyle ki; Marilyn Manson ve Johnny Depp yepyeni bir şarkı için iş birliği yaptı! Yer; Los Angeles, Kaliforniya... Bu tahmin ettiğiniz gibi bir Pitt ve Clooney dostluğu olmadığı gibi Doğu Yücel & Murat Arda aşkı hiç değil, zira Marilyn Manson ve Johnny Depp arasında çok sıcak, hani nasıl desek; kızgın kumlardaki deniz anasıyla deniz yıldızının ıslak flörtü misali rüzgarlar esiyor! Birçok kez birlikte çalışmış olmalarına rağmen, bu defa çok farklı bir iş peşindeler! (Çok farklı derken!?) Efsanevi lolipopçu Carly Simon eşliğinde "You're So Vain" adını verdikleri yeni şarkılarını çok yakında yayımlayacaklar! Marilyn Manson'ın Mayıs ayında çıkması beklenen "Born Villain" albümünde yer alacak şarkı için nefesler tutuldu! (TUT!) İkili hayranlarını bir hayli şaşırtacak gibi... (ŞAŞIR!)Yazılarımızı Facebook'tan takip etmek için: