MÜZİK ODASI

2010 model AC/DC Iron Man KARA-PLAK (VINYL) FORMATINDA

Murat Arda - 1 Haziran 2010

Uzunçalar 90'lı yıllara kadar sık kullanılan ve L.P. formatı olarak bilinegelen bir müzik mediası bildiğiniz gibi. (LP=Longplay) Vinyl formatı, iyi bir kolon-amfi düzeneğiyle müziği en lezzetli dinleyebileceğiniz ortamda, 100 seneyi aşan mazisiyle kullanılagelen en eski müzik dinleme biçimi ve halen azımsanmayacak sayıda audiofil ne CD'lerin ne dijital formatların Kara Plak'ın yerini alabileceğini düşünüyor. İşte AC/DC ve SONY firması da bizimle aynı düşünüyor olmalı ki şöyle bir haberle yüzümüz güldü;

AC/DC - IRON MAN 2

AC/DC İMZALI "IRON MAN 2" ALBÜMÜ

ŞİMDİ PLAK VERSİYONU İLE AC/DC TUTKULARINI VE ARŞİVCİLERİ BEKLİYOR!

 

AC / DC imzalı 2010 Mayıs ayında vizyona giren ve Robert Downey JR, Gwyneth Paltrow, Scarlett Johanson, Mickey Rourke'lu geniş kadrosuyla rekorlar kıran bir film; IRON MAN 2'nin muhteşem soundtrack albümü, şimdi Sony Music etiketiyle 2 Plaktan oluşan özel sınırlı sayıdaki versiyonu ile AC/DC tutukunlarını ve arşivcileri bekliyor!

 

Sony Music etiketiyle yayınlanan "AC/DC:  Iron Man 2" adlı bu albümünde yer alan müziklerinin tamamı  AC/DC'ye ait. 1976'dan günümüze dek gelen 15 AC/DC şarkısının yer aldığı albümdeki en az 3 şarkı ise filmde baştan sona yer alıyor!

 

Filmin yönetmeni ve sıkı bir AC/DC hayranı olan Jon Favreau  Iron Man 2'nin açılış sahnesinde "Shoot To Thrill" şarkısını ve

bitiş jeneriğinde ise "Highway To Hell" parçaları kullanıyor!

 

*Albümün standart versiyonunu yanı sıra sınırlı sayıdaki DVD'li versiyonu da geçtiğimiz günlerde Sony Music etiketiyle satışa sunulmuştu.

 

AC/DC -  "IRON MAN 2"

2'Lİ PLAK VERSİYONU

İLK DEFA MÜZİK SEVERLERLE BULUŞUYOR!

 

AC/DC HAYRANLARI İÇİN MUHTEŞEM BİR FIRSAT!

2 PLAK BİR ALBÜM!Yazılarımızı Facebook'tan takip etmek için: