ETKİNLİK

THE ARSON PROJECT,UÇK GRIND,DECAYING PURITY,MEDIOCRACY KONSERİ

Deli Kasap - 16 Aralık 2010

ROCK'N ROLLA BAR - İstanbul

16 Aralık 2010 01:00The Arson Project İsveçten Nasumdan sonra çıkmış olan en saglam Grind Core grubudur.İskandinav sınırlarını çoktan aşmış olan grup bu tarzın en büyük şirketi Amerikan Relapse Recordsun çoktan dikkatini çekti ve çalışmaya başladı.50 konserlik turneye çıkan The Arson Project İstanbulu ilk defa ziyaret edecek.
Mediocracy Romanyanın Skyt System ve Disfear ayarında crustcore sludge tarzı müzik yapan en önemli toplulugu.Grup çok eski olmasa da elemanları eski gruplarındaki geçmişlerinden ve bügünlerde yaptıklarından dolayı oldukça fazla saygı görüyorlar.Konserin sürpriz atı olan Mediocracy'ye Dikkat !!!
Bu konserin yerli gruplarından destekçileri de Decaying Purity ve UÇK Grind olacak.Bakırköy Kadıköy dostlugunu pekiştirmenin yanısıra Avrupa Avrupa duy sesimizi mesajını verecek olan gruplarımız her zamanki kemik kitlelerine de seslenmiş olacaklar!!!
Grind-Crust-Death-Core kelimeleri bu konserin anahtar kelimeleri ve son yıllarda yapılacak en kaliteli underground extreme müzik buluşması olarak gözüküyor.Tabii ki tarihe geçebilmesi için siz de seyircilerin içinde yerinizi alın !!!

THE ARSON PROJECT,UÇK GRIND,DECAYING PURITY,MEDIOCRACY KONSERİYazılarımızı Facebook'tan takip etmek için: