ETKİNLİK

Slash feat. Myles Kennedy and The Conspirators

Deli Kasap Haber Ajansı - 3 Şubat 2012

Küçükçiftlik Park - İstanbul

3 Şubat 2012 03:00Slash feat. Myles Kennedy and The Conspirators

Rock Dünyasının süperstar gitar yıldızı: Slash

Slash Feat. Myles Kennedy & The Conspirators 2 Şubat Cumartesi Küçükçiftlik Park'ta.

Tüm zamanların en önemli gitaristlerinden biri olan ve Türkiye'de uzun yıllardır gelmesi merakla beklenen Slash, yeni projesi "Slash Feat. Myles Kennedy & The Conspirators" ile 2 Şubat Cumartesi günü Küçükçiftlik Park'ta hayranlarının karşısında olacak.

Guns N' Roses'ın Axl Rose'la birlikte en popüler figürü olan ve "süper grup" Velvet Revolver'da da yer alan sanatçı; 2012 Mayıs ayında çıkan solo albümü "Apocalyptic Love" da rock dünyasının ikonik isimlerinden, Alter Bridge grubunun vokalisti Myles Kennedy ile birlikte çalıştı. Slash son yıllarda solo kariyeriyle ve yeni projesi "Slash Feat. Myles Kennedy & The Conspirators" ile sevenlerine yepyeni ve harika rock parçaları sunmaya devam ediyor.

80'lerin sonu ve 90'ların başlarında müzik dünyasını sallayan Guns N' Roses'ın yıldız gitaristi, Gibson Les Paul marka gitarı, kıvırcık saçları, ve fötr şapkasıyla özdeşleşmiş, kuşkusuz bunlardan ayrı düşünülemez biri haline gelmiştir. Genç yaşta gitar çalmaya başlayan Slash, müzik hayatında başta Eric Clapton ve Jimi Hendrix olmak üzere pek çok blues gitaristinden etkilenmiş ve yazdığı sololarda da bunu müziğine yansıtmıştır. Michael Jackson, Fergie, Ozzy Osbourne gibi ünlü isimlerle beraber projelerde yer alan Slash ayrıca "Guitar World" gibi dünyaca ünlü gitar dergilerinde, her türlü müzik yayın organında yer almış; gelmiş geçmiş en iyi gitaristlerden biri olarak kabul edilmektedir.

www.pozitiflive.com Yazılarımızı Facebook'tan takip etmek için: