ETKİNLİK

Rock Tatili Olympos-Mini Fest

Deli Kasap - 9 Eylül 2010

Eskiyeni Tatil Evi Olympos - Antalya

9 Eylül 2010 13:00eskiyeni - Olympos - Antalya
09-10 EYLÜL 2010

Rock müzik tutkunları Bayram da Olympos'ta bir araya geliyor.

Poem Organizasyonun gerçekleştirdiği festivaller bayramda devam ediyor. Temmuz ayında binlerce kişinin katılımıyla gerçekleşen 5 günlük efsanevi festival Rock Tatili, Foça'dan hemen sonra 09 - 10 Eylül tarihlerinde, tam da Şeker Bayramı'nda "ROCK TATİLİ Olympos Mini Fest" sizi yeniden tatile çağırıyor.

"ROCK TATİLİ Olympos Mini Fest" Olympos un seçkin işletmelerinden Eskiyeni Tatil Evi'nde gerçekleşecek.

2500 kişi kapasiteli "ROCK TATİLİ Olympos Mini Fest" festival alanında; yüzme havuzu, çim zeminli ve ağaçlar altında yer alan 1.600 kişilik kamp alanı, WC leri, duşları, cafe - restoranı ve barlarıyla eksiksiz festival olanağı sunacak. Festival boyunca 2 gün konaklama yapacak rock müzik tutkunları, kahvaltı ve akşam yemeğini de burada yiyebilecek. Çadırı olmayan veya unutan müzik severler ise alan içinde çadır satın alabilecek.

Festival alanına sürekli servis sağlanacağından Antalya Olympos geliş-gidişlerle ilgili izleyicilerin sıkıntısı olmayacak. Alan aynı zamanda yukarı Olympos, Adrasan, Çıralı ve aşağı Olympos'a yakın bir lokasyonda.

Rock Tatili Olimpos-Mini Fest

Festival'de yer alacak konserlerde, Türkiye'nin en ünlü grupları yer alacak. Zaman zaman Ogün Sanlısoy'la coşulacak, Moğollar şarkılarıyla nostaljik zamanlar geçirilecek, Luxus ile eğlencenin doruğuna çıkılacak. Zaman zaman Duman'la efkâr yapılıp dağıtılacak, Marsis ile horona durulacak, Paranoya ile farklı sesler dinlenecek. Sahnenin tadına doyamayan müzik severlerin imdadına Hicri Bozdağ, Mete Sohtaoğlu ve Çağlan Tekil'in Dj performansları yetişecek. Yani bu sene Şeker Bayramı'nda Olympos'ta olmak için bir özel bir nedeniniz olacak.

Deniz, kum, güneş Olympos'un en güzel ayı ve elbette müzik sizinle... Yorgunluğu atmak, müziğe doymak için "ROCK TATİLİ Olympos Mini Fest" ten daha güzel bir yer olmayacak.

Rock Tatili Olimpos-Mini Fest

Line Up

09 EYLÜL 2010
OGÜN SANLISOY
MOĞOLLAR
LUXUS

10 EYLÜL 2010
DUMAN
MARSİS
PARANOYA

DJ ler: Mete Sohtaoğlu, Hicri Bozdağ ve Çağlan Tekil

www.rocktatili.com
 Yazılarımızı Facebook'tan takip etmek için: