ETKİNLİK

Rock Tatili Foça 28 Temmuz - 1 Ağustos

Murat Arda - 28 Temmuz 2010

Eski Foça İngiliz Burnu - İzmir

28 Temmuz 2010 22:48EFSANELERDEN SONRA OI VA VOI'de Rock Tatili'nde

Müzik geleneklerini Doğu Avrupa halk müziğiyle harlamanlayıp eğlenceli, çağdaş elektronik alt yapıyla paylaşan Londra'lı 7 gençten kurulu Oi Va Voi, en son yayınladıkları Travelling the Face of the Globe adlı albümün yanısıra en sevilen şarkılarını da Rock Tatili'nde seslendirecek. Rock Tatili-Foça için özel bir şov hazırlayan Oi Va Voi'yi Rock Tatili'nde mutlaka seyretmelisiniz.

W.A.S.P., U.D.O. ve PRIMAL FEAR Rock Tatili Foça'da!

Poem Organizasyon tarafından gerçekleştirilen ve Türkiye'nin en büyük kamp konaklamalı Rock Festivali olan ROCK TATİLİ, 6. senesinde sizleri 5 gün boyunca Foça İngiliz Burnu'nda müzik, eğlence ve tatile davet ediyor. Lütfen tatil planlarınızı yaparken bu tarihleri dikkate alın!

28 -29-30-31 Temmuz ve 1 Ağustos 2010

5 yılda 300.000 seyirciye ulaşan ve 900'ü aşkın müzisyenin sahne aldığı Rock Tatili, 28 Temmuz - 1 Ağustos 2010 tarihleri arasında düzenlenecek. Konforun ön planda olduğu festival alanında; alanın her yerinde kolayca ulaşılabilecek tuvalet ve duşların yansıra, 5 gün boyunca düzenlenecek spor ve plaj eğlenceleri de yer alacak. 5 gün boyunca muhteşem bir tatil yapacak olan festivalciler, yerli ve yabancı müzisyen ve grupların konserleriyle unutulmaz bir tatil geçirecek.

W.A.S.P., U.D.O. ve PRIMAL FEAR Rock Tatili Foça'da

28, 29, 30, 31 Temmuz 1 Ağustos tarihlerinde İzmir Foça'da gerçekleşecek olan Rock Tatili festivalinin yabancı headliner'ları belli oldu.

80' li yılların Amerikalı efsane grubu W.A.S.P.Alman Heavy Metal sahnesinin efsane ismi U.D.O. ve Power Metal'in güçlü ismi Primal Fear,Oi Va Voi Rock Tatili Foça 2010'da sahne alacak.

Türkiye'nin önemli rock ve metal gruplarının da sahne alacağı festivalde, tatilciler rock müziğe doyacak.

Acil Servis, Affliction, Art Niyet, Asena Özçetin feat Karakedi, Asfalt Dünya, Baba Zula, Cingi, Çilekeş, Demirhan Baylan, Duman, Erkin Koray, Hayko Cepkin, İhtiyaç Molası, Kaçak, Kurban, Luxus, maNga, Marsis, Moğollar, Murder King, Ogün Sanlısoy, Parti ve Yüksek Sadakat'in sahne alacağı festivalde on binler Rock Tatili çoşkusunu yaşayacak.

İzmir Foça İngiliz Burnu'nda, rock tarihinin en önemli isimlerinin katılımı ile 5 gün yapılacak olacak festivalin biletleri satışta.

GENEL BİLGİLER

İngiliz Burnu Festival Alanı: Rehabilite edilen ve daha konforlu bir Rock Tatili 2010 için yoğun bir çalışma başlatılan festival alanında; yiyecek ve içecek satılan çadırlar, her türlü gereksinime yönelik alışveriş standları, otopark, müzik, workshop alanları, başta Guitar Hero olmak üzere oyun alanları, sağlık ve iletişim standları festivalciler için hazır bulunacak.

Kamp Alanı: Rock Tatili Foça süresince konaklamak ve çadır kurmak isteyenler için festival alanında özel olarak düzenlenen ve rehabilite edilen toplam 15.000 kişilik kamp alanı bulunmaktadır.

Rock Tatili Foça 28-29-30-31 Temmuz - 1 AğustosYazılarımızı Facebook'tan takip etmek için: