ETKİNLİK

Ozzy Osbourne İlk Kez Türkiye'de...

Deli Kasap - 1 Ekim 2010

Kuruçeşme Arena - İstanbul

1 Ekim 2010 01:00EFSANE "METAL DEDE" İLK KEZ TÜRKİYE'DE!!!
 

Bekleyiş Sona Eriyor…Günümüzün yaşayan rock efsanesi Ozzy Osbourne için geri sayım başladı!!!

Her biri hit olmuş şarkıları, liste başı albümleri, yarım asırlık yaşına inat 30 yıllık müzik kariyeri ve nefes kesen performansıyla Ozzy Osbourne 30 Eylül Perşembe akşamı BKM ve Radyo Eksen organizasyonuyla Turkcell Kuruçeşme Arena'da!!!

Heavy Metal ve Rock dünyasının en köklü gruplarından biri olan "Black Sabbath" ile birlikte yaptığı çalışmalarla profesyonel müzik kariyerine başlayan ve her albümüyle dünya listelerine üst sıralardan yerleşen, sayısız Grammy ve platin plak ödüllerinin sahibi, albümleri tüm dünyada 50 milyonun üzerinde satan tek sanatçı olan metal efsanesini hayranları sabırsızlıkla bekliyor.

Ozzy Osbourne, geçtiğimiz günlerde Sony Music etiketiyle 10. Albümü "Scream" ı yayınladı. Sanatçının albümüyle aynı adı taşınan "Scream" isimli dünya turnesi 29 Haziran'da İngiltere'den başladı. Toplam 25 ülke gezecek olan sanatçı, İsrail'in ardından 30 Eylül'de Turkcell Kuruçeşme Arena'da hayranlarıyla buluşacak.

Konserin biletleri Turkcell Kuruçeşme Arena Gişesi ve Biletix'te... www.turkcellkurucesmearena.com www.biletix.com www.bkmonline.net

 

Ozzy Osbourne İlk Kez Türkiye'de...Yazılarımızı Facebook'tan takip etmek için: