ETKİNLİK

Model

Deli Kasap - 28 Kasım 2010

Moda Deniz Klübü - İstanbul

28 Kasım 2010 01:00MODA DENİZ KULÜBÜ

"MODEL" İLE

BİR KEZ DAHA RENKLENECEK!

 

 Model

Moda Deniz Kulübü'nde kulüp üyeleri için verdikleri ilk konserde, eğlenceli repertuarları ve enerjik sahne performanslarıyla büyük beğeni toplayan genç pop-rock grubu MODEL; 27 Kasım 2010, Cumartesi akşamı yeniden sahne alacak!

 

Fatma Turgut (vokal), Okan Işık (gitar), Serkan Gürüzümcü (gitar), Can Temiz (bas gitar) ve Aşkın Çolak'tan (davul-perküsyon) oluşan MODEL; konserde "cover" şarkılarının yanı sıra, Ocak 2011'de çıkması planlanan ve prodüktörlüğünü Demir Demirkan'ın üstlendiği yeni albümlerinde yer alan bazı şarkıları da seslendirecek.

 

Yeni albümleri için Demir Demirkan'la stüdyo çalışmalarını son hız sürdüren MODEL; Moda Deniz Kulübü'nde 27 Kasım 2010, Cumartesi akşamı kulüp üyeleri için verecekleri konserde bir kez daha muhteşem sahne performanslarıyla dinleyicilere eğlenceli bir akşam yaşatmaya hazırlanıyor.

 

2009 yılında GNL Entertainment'ın desteği ile piyasaya çıkardığı "Perili Sirk" adlı "Extented Play (4-5 şarkıdan oluşan kısa albüm)" çalışmasıyla kendisine büyük bir hayran kitlesi oluşturmayı başaran MODEL; 12. Tuborg Roxy Müzik Günleri - Billboard Özel Ödülü, Nokia Super Sound'07 Yarışması - "Arkadaşınla En İyi Giden Şarkı" kategorisinde birincilik ödülü ve Efes Pilsen için besteledikleri "Sokakta Hayat Var" şarkısıyla 2010 Digital Age Awards - "En Yaratıcı Müzik/Ses Tasarımı Birincisi" ödülünün sahibi.

 

Son albümleri için prodüktörlüğe uzun süre ara veren Demir Demirkan ile Babajim Stüdyosu'nda kayda giren MODEL; 13 şarkının yer alacağı albümlerini Ocak ayında piyasaya çıkarmayı planlıyor. Grup; albüm çalışmaları devam ederken, İstanbul'un farklı mekanlarında sahne alarak seyircisiyle buluşuyor.

 

 

Bilgi için:         www.facebook.com/modelband

            http://twitter.com/model_band

 

Emrah Günkaya - Begüm Ürügen

GNL Entertainment

            Tel: 0 212 293 36 30

www.gnl.com.trYazılarımızı Facebook'tan takip etmek için: