ETKİNLİK

Gür Akad Single Lansmanı

Deli Kasap - 25 Kasım 2011

Kadıköy Woodstock Sahnesi - İstanbul

25 Kasım 2011 03:30Gür Akad'ın ilk single'ı "SALAK" çıktı!

Gür Akad Single Lansmanı

Türkiye' nin en büyük gitaristlerinin başında gelen Gür Akad' ın ilk single ı "SALAK" 1 Kasım tarihi itibarı ile Ütopya Müzik etiketi ile hayranlarıyla buluşmuştur. Prodüktörlüğünü Ali Kerrar Akıncı' nın Yapımcılığını, Ütopya Müzik adına Ayhan Orhuntaş' ın yapmış olduğu "SALAK" isimli single, Gür Akad' ın önümüzdeki yıl çıkması planlanan ilk albümüne temel teşkil edecektir.

"SALAK" isimli single ın satışı tamamen internet üzerinden yapılacak olup, Türkiye ve dünyadaki bir çok download ve müzik sitelerinden dijital olarak, paylaşılacaktır. Gür Akad' ın muhteşem bir performans sergilemiş olduğu "SALAK" isimli single, aynı zamanda 222 adet hard copy olarak basılmış olup, önümüzdeki günlerde yapılacak olan single tanıtım ve lansman konserinde, ücretsiz olarak dağıtılacaktır. Her bir kopyanın üzerinde seri numarası olacak olup, koleksiyon için hazırlanmıştır ve Gür Akad tarafından konser esnasında tek tek imzalanacak ve 222 den başka bir basım olmayacaktır.

24 Kasım Perşembe Lansman konseri etkinlik detayları için tıklayın; http://www.facebook.com/event.php?eid=312621762085388Yazılarımızı Facebook'tan takip etmek için: