ETKİNLİK

Children of Bodom - İstanbul Konseri

Deli Kasap - 19 Nisan 2011

Maçka Küçükçiftlik Park - İstanbul

19 Nisan 2011 01:00CHILDREN OF BODOM TÜRKİYE'DE!!!

Children of Bodom - İstanbul Konseri

Ülkemizde uzun yıllardır çok geniş bir hayran kitlesi bulunan Finlandiya metal müziğinin dev grubu CHILDREN OF BODOM, 18 Nisan 2011 tarihinde ilk konserini vermek üzere Unirock organizasyonuyla İstanbul'da sahne alacak. 

Karizmatik frontman Alexi Laiho önderliğindeki CHILDREN OF BODOM, kurulduğu 1993 yılından bugüne tamamı altın plak statüsüne ulaşan altı stüdyo albümü yayınladı. Şarkılarında melodik death metalden, thrash'e, black metal'den progresif rock'a kadar birçok farklı müzikal öğeye yer veren grup, Avrupa metal müziğinin en başarılı gruplarından biri olarak kabul ediliyor.

Yakın geçmişte Slayer, Lamb of God, In Flames ve Mastadon ile THE UNHOLLY ALLIANCE ve daha sonra GIGANTOUR kapsamında Megadeth ile Avrupa ve Amerika'yı turlayan CHILDREN OF BODOM, aynı zamanda MONSTERS OF ROCK, WACKEN, BRUTAL ASSAULT, SZIGET, BLOODSTOCK VE SUMMER BREEZE gibi Avrupa'nın en büyük festivallerinin vazgeçilmez gruplarından biri oldu. 

18 Nisan'da Maçka Küçükçiftlik Park'ta gerçekleşecek CHILDREN OF BODOM konserinin ön grupları da fanlar arasında büyük ilgi uyandıracak gibi görünüyor. Bu turne kapsamında ön gruplardan birinin Finlandiya folk metal tarzının önde gelen gruplarından ENSIFERUM olacağı grubun menajerleri tarafından bildirildi. Diğer ön grubun da metal müziğin son yıllarda yükselişe geçen isimlerinden biri olacağı söyleniyor. Dolayısıyla, 18 Nisan'da Maçka Küçükçiftlik Park'ta CHILDREN OF BODOM hayranlarını festival tadında müzikle dolu bir gün bekliyor. Konser yakında grubun web sitesinden de açıklanacak. 

CHILDREN OF BODOM konserinin çok az sayıdakı indirimli biletleri 20 Kasım 2010 günü İstanbul'da Hammer Müzik (Kadıköy), Gargamel Müzik (Kadıkoy) ve Dorock Bar'da (Beyoğlu) satışa sunulacak. İstanbul'dan ve diğer şehirlerden kredi kartıyla online bilet satın almak isteyenler için çok yakında hizmete girecek yeni bir sistem üzerinde çalışmalarımız devam ediyor. Özellikle ABD'de son yıllarda büyük bir hızla yayılan bu yeni sistemle, etkinlik biletinin kaybedilmesi, çalınması gibi riskler tamamen ortadan kalkıyor. Bu yeni sistemde komisyonlar da normale göre çok daha düşük olduğu için bilet fiyatları normalden daha ucuz olacak. Gerekli açıklama Unirock ekibi tarafından çok yakında yapılacak!!

CHILDREN OF BODOM konseri, Turkiye`de konser alaninda daima ilkleri gerceklestirmeyi ilke edinmis, ayni zamanda da gectigimiz yaz ucuncu yilini geride birakan Unirock Festival`in yaraticilari olan Unirock Productions tarafindan duzenleniyor. 

Unirock ekibi tarafından düzenlenmiş konserlerden bazılarının listesini aşağıda görebilirsiniz:

TESTAMENT, SUICIDAL TENDENCIES, LAMB OF GOD, NOFX, CANNIBAL CORPSE, OBITUARY, MY DYING BRIDE, SEBASTIAN BACH, INCUBUS, DEFTONES, LA GUNS, WASP, AMON AMARTH, ALAN PARSONS PROJECT, CHUCK BERRY, JERRY LEE LEWIS, PINK, KATATONIA, EPICA, OPETH, DARK TRANQUILLITY, DESTRUCTION, KREATOR, ARCH ENEMY, BUENA VISTA SOCIAL CLUB, CANDLEMASS, THE HAUNTED, ENTOMBED, PARADISE LOST, BEHEMOTH, MARDUK, KORPIKLAANI, LAMB OF GOD.

ÖNEMLİ AÇIKLAMA: 18 Nisan'da gerçekleşecek CHILDREN OF BODOM konseri için, grupla bilet satışına dayalı bir anlaşma yapıldığı için, hangi ad ve şekil altında olursa olsun hiçbir şekilde davetiye uygulaması söz konusu olmayacaktır. Aynı şekilde de konserin basın, internet, radyo ve diğer ve medya sponsorları, bilet satış noktaları, ticari sponsorları, mekan v.b. yoluyla da davetiye dağıtımı yapılmayacaktir. 

Konseri izlemek isteyen tüm müzikseverlerin indirimli satış döneminden faydalanıp biletlerini bir an önce almalarını öneriyoruz. İndirimli satış çok kısa bir süreyi kapsayacak ve bu tarihten sonra bilet fiyatları kademeli olarak yükselecektir. 

İNDİRİMLİ DÖNEM BİLET FİYATLARI (KDV DAHIL):

SAHNE ÖNÜ: 110 TL (400 kişiyle sınırlı)

GENEL GiRİŞ: 55 TL

NOT: MEET&GREET BİLETLERİ HAKKINDA AÇIKLAMA BİLETLERİN SATIŞA ÇIKTIĞI TARİHTE YAPILACAKTIR.

CHILDREN OF BODOM konseri ve diğer etkinliklerimiz hakkında gelişmelerden ilk elden haber almak için Facebook'ta Unirock ve Unirock Productions sayfalarına üye olunuz. 

Unirock Productions Resmi Facebook Grubu
(Unirock Productions Official Facebook Group)
http://www.facebook.com/gr

oup.php?gid=49103892852

Unirock Productions Resmi Facebook Sayfası
(Unirock Productions Official Facebook Page)
http://www.facebook.com/unirock


Unirock Productions Resmi Web Sitesi
(Unirock Productions Official Web Page)
http://www.unirock.org/Yazılarımızı Facebook'tan takip etmek için: