ARŞİV

DK SAYI 3 ÇIKTI!!!

Deli Kasap - 20 Ocak 2008

A SAINT IN THE DESERT
"İçimizdeki rock'n'roll kurtları sahnelerde bağırmakla, radyolarda dağıtmakla, yollarda uyumakla falan susmuyor, bir de sayfalara yazmayı deneyelim dedim, bunca yıl oldu literatürde iki kelime bizim de lafımız geçsin diyor ve açılışı bitiriyorum; bundan sonrası için Deli Kasap dergisini edinmeniz gerekiyor." (Özgür ÖZKAN)
...

1987
"15 Yaşıma girmiş, aşık olmuş, İstanbul'u esir eden karda çok eğlenmiştim. En büyük sorunum, sabahları okula gitmek için kalkıp, ince tüyler halindeki sakal ve bıyığımı tıraş ederken, önceki gün ortada görünmeyen davetsiz bir ergenlik sivilcesiyle karşılaşmaktı. Lisanslı basketbol oynuyor, okulu kırıp seks filmlerine gidiyor, yeni Galata köprüsü inşaatı yüzünden Haliç'in dibinden çıkan çamurlarda altın arıyordum. Hayatımda aldığım en güzel hediyelerden biri, tanışmamızın seneyi devriyesinde, sevgilimin, kaldığım otel odasında, kanun, keman ve darbuka eşliğinde 'is this love'ı söylemesiydi bana." (Nejat İŞLER)
...

DAVID COVERDALE İLE ÖZEL RÖPORTAJ
"30 seneden fazladır kayıt ediliyorum. Deep Purple ile çalıştığım zamanlarda kendimi ilk kez bir filmde gördüğümde burnumun büyüklüğüne inanamamıştım. Rod Stevart'tan imza alınıyor gibiydi!!! Beyefendi olduğum İngilizliğimden mi? Tam da .mına koydun bebek!!! Buna önem verdiğin ve nihayet fark ettiğin için sevindim." (Mete SOHTAOĞLU'nun röportajından)
...

ROCK 'N' ROLL ÜZERİNE KONUŞMALAR (1)
"Öztürk Serengil mesela... Bu dünyadan gelmiş geçmiş en rock'n'roll adamlardan. Zeki Müren de öyle... Öztürk Serengil ile beraber otelde takılıyoruz, resepsiyonun orada bir koltuğun üstündeyiz, tüm tanınmış, tanınmamış dansözler, şarkıcılar önümüzden geçiyor. Öztürk herkese laf atıyor tabi. Ayakkabıları çıkarıp parmaklarını karıştırıyor falan. Tam deli anlayacağın yani. Biz de yerlere yatıyoruz, yirmi yaşlarında tipleriz işte, o da kırklarında. Hötöröflük (ibnelik) için de rütbeler uyduruyor; işte höt; (ibneliğe) yeni başlayan, hötör biraz daha kaşarı gibi... Şimdi Zeki Müren giriyor içeri, yanında kuaförler, şöförü, tam kadrosuyla. Biz de bekliyoruz eyvah ne olacak diye. Anahtarını alıyor, şöyle bir kafasını atıp bakıyor, Serengil'i görüyor ama hiç oralı olmuyor tabi. O sırada Öztürk başlıyor, "İşte Memleketimizin hötöröflerinin maraşeli, hapatavlapüfbaşnaktör hötöröf, büyük sanatçı, güneşin oğlu', falan. Biz de gülüyoruz, işte tüm olay bu. Bir yandan kızıyor, bir yandan da bir şey diyemiyor, Zeki Müren de gırgır bir herifti tabi." (Taner ÖNGÜR)
...

ÖRÜMCEK
"Fahişe figürü hakkında değinmek istediğim başka bir konu da 'dişli vajina' (toothed vagina) yani hadım eden vajina. Mite göre, Latince adıyla "vagina dentate"ye sahip olan kadınlar korku saçarlar, çünkü cinsel ilişkiye girdikleri erkeklerin penislerini dişleriyle koparırlar, yani hadım ederler. Diğer bir deyişle erkeklerin en ilkel korkusu olan hadım edilme korkusu fallik olmayan bu kadınlar tarafından körüklenir." (Murat TOPRAKSEVEN)
...

RADIOHEAD
"Thom Yorke'un "Eraser" albümü ile ufak ufak sinyallerini veren "ufak bir dağıtım şirketiyle anlaşır kendi albümümüzü kendimiz dağıtırız" planı albümün internet üzerinden dinleyicilerin insafına kalan bir ücret karşılığında indirilebilmesine olanak vermesiyle tam bir bomba etkisi yaratmıştı müzik sektörü açısından. Bu kadar büyük bir grubun böyle bir hamlede bulunabileceği kimse tarafından beklenmiyordu. Sonuçta albüme ücret ödemeden sahip olan yani onu indirebilen büyük bir kitle oluştu." (Çağlar NEÇELİK)
...

NOFX & SALA RIVIERA
"Haydi bize eyvallah!" deyip dönüp gittiler. 27 Euro bilet parası vererek birçoğunun tek izin günü olan Pazar gününü kendilerine ayırmış olan fanlarla ne doğru dürüst bir vedalaşma , ne de ortalığı yıkarcasına talep edilen bis isteklerine kulak astılar. Tezahüratların yavaş küfüre dönüşmesiyle sahneyi toplayan teknisyenlerden birisi önce seyircilere hareket çekmeye, sonra sahnedeki su şişelerini seyirciye fırlatmaya başladı." (Tayfun ALTINBAŞ)
...

ROCK'N'ROLL'UN NAMUSUNU KURTARAN 1001 VUKUAT
"Ne ticari Aerosmith & Run DMC ortak çalışması "Walk Thşs Way" ne de şen gönüllere kekremsi tadlar saçan Anthrax & Public Enemy birlikteliği "Bring The Noise". Elbette ki tüm bu adı geçen topluluklar kankalarımızdır, aynı yolun yolcusuyuz ve fakat eğer sözkonusu olan rock'nroll'un namusunu kurtarmak ise ..." (Murat ARDA)
...

FIELDS OF ROCK TECRÜBESİ
"Genç Umit iş nedeniyle Alamanya'da olacağı için Sarı Murat ile ben aldığımız çakma Amsterdam uçak biletleriyle Sabiha Gökçen'in yolunu tuttuk. Gece 03.00'da indik, pasaporttan geçerken üzerimdeki Motorhead tişörtünü gören pasaport polisi "Ace Of Spades Huh!?" dedi. Herifi festivale davet ettim, Motorhead'i 2 kere seyrettiğini söyleyince adeta göt oldum! (Ulan heriflerin kolluk kuvveti bile metalci!)" (E. Burak İZMİRLİOĞLU)
...

EKSİKLİK YİTİRME VE ÇOĞALMA
"...Metal'e dair her tür tartışma hem "ciddi" hem de "gayri ciddidir". Ciddidir çünkü modern zamanların içinden bir muhalif ifade şeklidir ; gayri ciddidir çünkü tüm ciddiyetiyle yaşam aslında bir ironiden ibarettir. İzninizle büyük bir laf etmek isterim. Bu müziği kendisini görünür bir şekilde eksilmiş hissetmeyen dinlemez, dinleyemez. Death metal mevzu bahis ise, yaşamında ölümü dıştalamayan hatta yer yer ölümü eksik gören kişiler öfkesini o kızgın tonlarla dışa vurur." (Tunca ARICAN)
...

BORN IN THE U.S.A
"Ani bir karar ile bundan iki ay önce eşimle geçen yılki "MAGIC" turnesinin Paris ayağına iki bilet alarak konsere gitmeye karar verdik. Eskiden, boğuk sesli Fisher teybimde, şarkıları tekrar tekrar durdurup şarkı sözlerini çıkarmaya çalışırdım. Ülkesini, kasabasını, sevgilisini seven bir insanın çekilen sıkıntılara, vatanına, kasabasına ve sevgilisine nasıl bağlandığını anlatıyordu on dört yaşımın çılgınlığında ve ben Boss'u birazdan kanlı-canlı izleyecektim!!!" (H.Bora İZMİRLİOĞLU)
...

DİNAR BANDOSU
"Ecinniler, İbibişler, Beberuhi, Gulyabani, Güdük Necmi, Kalantor Seyfi, Fil Hamdi, Tıknaz Ferruh, Göttenbacak Melahat, Terelelli Tahir, Kara Fatma, Topal Adonis, Deli Ali... Bütün bu sayrıl karakterler Dinar Bandosu'nun ilk ezgilerini dinlediğimde aklımdan geçti." (Murat ARDA)
...

FELSEFENİN HEAVY-METALİ: FRIEDRICH NIETZSCHE
(Deli Kasap Felsefe Toplantıları 2)
"Bilindiği gibi, Nietzsche mevcut düşünce sistematiğini (Antik Yunan'dan sonra kurulan) reddediyor ve mevcut ahlak yargılarının oluşturduğu tüm değerleri eleştiriyor ve reddediyordu. Bu reddediş eylemini izleyenler kendilerine kırık parçalarla bir bütün oluşturmaya kalkınca ortaya bahsettiğimiz sakat bağ çıkıyor. Bir de Hitler vakası var ki bunu istisna olarak görmeli ve sırf öyle görmek istemesini bu bağı kurma nedenleri arasında ilk sıraya yazmalı (diğer nedenler üst insanlarla ilgili sarı kurt benzetmesi ve güçlü zayıf ikilemi üzerine kurduğu metaforun yanlış anlaşılması)" (Osman GÜVEN)
...

HAYALLER FABRİKASI
"Halı saha maçı + yemek + 4 grup performansı = 3 Euro. Konsere gel! Bu güzelliğin yapıldığı yer olan 'Fabrika de Suenos' (Hayaller Fabrikası) Anarko Hardcore - Punk tayfasının işgal ederek bir yaşam alanı ve kültür merkezine dönüştürdüğü terkedilmiş bir fabrika. Orada yaşayan yaşını başını almış bir tayfa döndürüyor mekanın işlerini..." (Tayfun ALTINBAŞ)
...

DERGİMİZ HÜKUMETİ PROTESTO YÜRÜYÜŞÜNDE
"Bir yanda kişi hak ve özgürlüklerinden , insanca yaşama özgürlüğünden, sömürü ve eşitsizliklerden bihaber, kamusal yarar, toplumsal aydınlanma ve geniş kitlelerin kurtuluşu, kadın, çevre ve çocuk haklarına duyarsız "süper özgürlükçü"(!); dinci, ayrılıkçı, liberal ve milliyetçi "kafasıkarışık güruh", öte tarafta yine bu saydığımız hak ve özgürlüklere en az dinciler ve liberaller kadar kayıtsız "askeri ve otoriter rejim" sevdalıları...İki ucu tataklı muhteşem demokrasimiz..." (DK Ajansı)
...

PAGAN
"Türkiye'nin ekstrem metal kulvarına sağlam izler bırakan bazı grupları var. Witchtrap, Ominous Grief gibi. Pagan, 96 ve özellikle de 98 yılında yayımladığı demolarıyla ve duruşuyla bu kulvarda bir çok fanın gönlünde sağlam bir yer edindi." (Hakan KAHRAMAN)
...

DEF LEPPARD İLE ÖZEL SÖYLEŞİ
"Ben çok şanslıyım ve doymuş bir haldeyim. Yani bir mecmuaya bakıyorum, Rolling Stones'un bir konseri olduğunu görüyorum. 'Bir dahaki sefere giderim' diyorum. Yani bu benim aslında kişisel bir özelliğim; çok fazla konserden heyecan almıyorum. Benim kahramanlarım çoktan öldü, artık turlamıyorlar!!!" (Mete SOHTAOĞLU'nun röportajından)
...

HEAVEN SHALL BURN
"Bazen yakın arkadaşlarım soruyor, bu adamların nesini seviyorsun diye. Bu adamların dinledikleri her şeyi çok gaz şarkı düzenlemeleri ve vahşi vokallerle sunmasını seviyorum. İlk albümlerinden beri beni bu gruba en çok çeken şey diğer pek çok türdaşları gibi aşk meşk geyiğine girmeden oldukça hırçın liriklere ve çok başarılı vokal düzenlemelerine imza atmış olmaları. Doğru gitar rifinin üzerine doğru vokali koyduğunuzda çok sıradan şarkılar çok güzel gelebiliyor kulağa, neredeyse başladığı yıldan beri metal-core dinleyen bir insan olarak şahsıma yönelik özgün neredeyse hiçbir yanı olmamasına rağmen HSB'de en sevdiğim şey bu!!!" (Kerem ONAN)
...

RADICAL NOISE ILE TERLİ TERLİ
"Murat, insanlar karşılarında bir röportaj teybi gördüklerinde boş konuşmaya başlarlar, bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmak gibi... Bu grup hakkında ne düşünürsün, şu dergi hakkında ne bilirsin? Hiçbir şey bilmem... Bana ne yani!!?? Bilmiyorum! Ben sadece yaptığım şeyi biliyorum. Müzik yapıyoruz, bildiklerimizi söylüyoruz ve boş konuşmuyoruz! Sanırım insanların Radical Noise'a saygı duymalarının sebebi bu: Boş konuşmamamız." (Murat ARDA'nın röportajından)
.....................................................................

DELİ KASAP: ROCK'N'ROLL KÜLTÜRÜNÜN DÜNÜ, BUGÜNÜ, YARINI!
An itibariyle tüm Türkiye gazete bayileri ve yaygın satış noktalarında...........................................

Deli Kasap'ın çıktığı ilk günden bu yana yoldaşımız olan aşağıdaki alternatif satış noktalarından mecmuamızı bulabilirsiniz.

İstanbul
Beyoğlu Dorock Bar Tezgah Rock'n'Roll Bar Siyah Giyim Mephisto Kitapevi (Taksim) Semerkant Kitabevi (Süslü Saksı Sokak, Taksim) Gargamel Kadıkoy (Caferağa Mahallesi Sakızgülü Sokak No: 5/A) Hammer Muzik (Akmar Pasajı) Pena Müzik (Sinanpaşa Alışveriş Merkezi, Beşiktaş) İmge Kitapevi Uçan Ev Cafe (Beyoğlu) Nazım Kültür Merkezleri (Kadıköy ve Maltepe) Kitap Kafe (Bakırköy)

Antalya: Rock Park

Ankara, İmge Kitapevi
Aydın, Tarz Of University
Bodrum, İmge Kitapevi
Bolu,Crom Tattoo
Bursa, Ezgi Kitabevi
Diyarbakır, 911 Rock Kafe
İzmir,Yakın Kitabevi
Mersin, Kayra Kara Kutu Gothic Shop

Ayrıca aşağıdaki yaygın YAYSAT dağıtım kanallarında da mecmuamızı edinmeniz mümkündür, dergimizi yine bulamazsanız lutfen dergi@delikasap.com'a e-posta yollayınız!
ADANA - ÇAKMAK PLAZA KİTAPSAN GROSS MARKETLER SEYHAN ADANA
ADANA - ADANA KİTAPSAN GROSS MARKETLER SEYHAN ADANA
ADANA - ÜMİT BÜFE MOBO / KİOSK SEYHAN ADANA
ADANA - MEHMET YILDIZDOĞAN MOBO / KİOSK SEYHAN ADANA
ADANA - TOPBAŞ BÜFE MOBO / KİOSK SEYHAN ADANA
ADANA - BELEDİYE BÜFE MOBO / KİOSK SEYHAN ADANA
ADANA - ALİ DURAN GVDE MOBO / KİOSK SEYHAN ADANA
ADANA - T. ÖZAL KİTAPSAN GROSS MARKETLER YÜREĞİR ADANA
ADANA - VOLKAN BÜFE MOBO / KİOSK SEYHAN ADANA
ADANA - MRT MARKET ŞAR.GIDA KIR.T BAKKAL / MARKET SEYHAN ADANA
ADANA - PELİN GIDA BAKKAL / MARKET SEYHAN ADANA
ADANA - BALCALI BÜFE GAZETE DERGİ DÜKKANI YÜREĞİR ADANA
ADANA - ULUCAN PLASTİK BAKKAL / MARKET SEYHAN ADANA
ADANA - ENDER BÜFE MOBO / KİOSK SEYHAN ADANA
ADANA - YAŞAR BÜFE MOBO / KİOSK SEYHAN ADANA
ADANA - BAŞSOY MARKET BAKKAL / MARKET SEYHAN ADANA
ADANA - VİZYON BÜFE MOBO / KİOSK SEYHAN ADANA
ADANA - DİLAVER SABANCI MÜZİKKIRT GROSS MARKETLER SEYHAN ADANA
ADANA - CENGİZ MARKET -4 BAKKAL / MARKET SEYHAN ADANA
AFYON - OASİS TEKEL BAYİ AFYON G. TEKEL BAYİİ AFYON-MERKEZ AFYON
AFYON - ERTEN SUCUK PASTIRMA BAKKAL / MARKET AFYON-MERKEZ AFYON
AFYON DİNAR - UĞUR KIRTASİYE KIRTASİYE DİNAR AFYON
ALANYA - ÜNAL MARKET BAKKAL / MARKET ALANYA ANTALYA
ALANYA - ÖNER GIDA BAKKAL / MARKET ALANYA ANTALYA
ALANYA - TÜMERDEM ŞARKÜTERİ BAKKAL / MARKET ALANYA ANTALYA
ALANYA - OSMANLI MARKET BAKKAL / MARKET ALANYA ANTALYA
ALANYA - GÜNEYSU MARKET BAKKAL / MARKET ALANYA ANTALYA
ALANYA - BİLEN MARKET BAKKAL / MARKET ALANYA ANTALYA
ALANYA - KÖŞEM MARKET BAKKAL / MARKET ALANYA ANTALYA
ALANYA - ALOĞLU KURUYEMİŞ KURUYEMİŞCİ ALANYA ANTALYA
ALANYA - MAKRO MİNİ MARKET BAKKAL / MARKET ALANYA ANTALYA
ALANYA - MAKRO MARKET BAKKAL / MARKET ALANYA ANTALYA
ALANYA - UÇAK MARKET BAKKAL / MARKET ALANYA ANTALYA
ALANYA - KALE MARKET SÜPERMARKET ALANYA ANTALYA
ALANYA - ŞÜKRAN MARKET BAKKAL / MARKET ALANYA ANTALYA
ANKARA AŞTİ - H.İSMAİL KARATAŞ ÖZEL BÜFE YENİMAHALLE ANKARA
ANKARA BAHÇELİEVLER-06 - ÇARŞI KIRTASİYE KİTABEVİ ÇANKAYA ANKARA
ANKARA BAHÇELİEVLER-06 - TOROS BÜFE BAKKAL / MARKET ÇANKAYA ANKARA
ANKARA BAHÇELİEVLER-06 - ULAŞ BÜFE MOBO / KİOSK ÇANKAYA ANKARA
ANKARA BAHÇELİEVLER-06 - AR BÜFE MOBO / KİOSK ÇANKAYA ANKARA
ANKARA BALGAT - Y.GÜL BÜF MOBO / KİOSK ÇANKAYA ANKARA
ANKARA BALGAT - BAKKALIM ( MAHİR MARKET ) BAKKAL / MARKET ÇANKAYA ANKARA
ANKARA BALGAT - ULUÇAY MARKET BAKKAL / MARKET ÇANKAYA ANKARA
ANKARA BALGAT - BEZCİ DETAY MARKET BAKKAL / MARKET ÇANKAYA ANKARA
ANKARA BALGAT - ÖZTEPE MARKET BAKKAL / MARKET ÇANKAYA ANKARA
ANKARA ÇANKAYA - ÖZAL KİTAP KIRTASİYE KIRTASİYE ÇANKAYA ANKARA
ANKARA ÇANKAYA - DÖLEK KİTAP KIRTASİYE KIRTASİYE ÇANKAYA ANKARA
ANKARA ÇANKAYA - DURUAY GIDA BAKKAL / MARKET ÇANKAYA ANKARA
ANKARA ÇANKAYA - KİTABEVİ ÇANKAYA KİTABEVİ ÇANKAYA ANKARA
ANKARA ÇANKAYA - ORSEN GIDA LTD.ŞTİ ÖZEL BÜFE ÇANKAYA ANKARA
ANKARA ERYAMAN - ALBAYRAK MARKET(M.ÇAKMAK. BAKKAL / MARKET SİNCAN ANKARA
ANKARA ERYAMAN - KAYMAZ MARKET BAKKAL / MARKET SİNCAN ANKARA
ANKARA ERYAMAN - FİLE MARKET ÖZEL BÜFE SİNCAN ANKARA
ANKARA ERYAMAN - ÖZKARGI SÜPERMARKET BAKKAL / MARKET SİNCAN ANKARA
ANKARA ERYAMAN - ÜMİT MARKET BAKKAL / MARKET SİNCAN ANKARA
ANKARA ERYAMAN - AYDIN MARKET BAKKAL / MARKET SİNCAN ANKARA
ANKARA ERYAMAN - AYDIN KURUYEMİŞ BAKKAL / MARKET SİNCAN ANKARA
ANKARA ERYAMAN - 6 MARKET BAKKAL / MARKET SİNCAN ANKARA
ANKARA ETLİK - HEPŞEN KIRTASİYE KIRTASİYE KEÇİÖREN ANKARA
ANKARA ETLİK - KESKİN KAR.KIRT.LTD.ŞTİ KIRTASİYE KEÇİÖREN ANKARA
ANKARA ETLİK - MOROVA KIRTASİYE KIRTASİYE KEÇİÖREN ANKARA
ANKARA ETLİK - GÜÇLÜLER KİTAP KIRTASİYE KIRTASİYE KEÇİÖREN ANKARA
ANKARA GAZİOSMANPAŞA - KILIÇLAR KİT.KIRT(BİRLİK) KIRTASİYE ÇANKAYA ANKARA
ANKARA GAZİOSMANPAŞA - SEYRAN KİT.KIRT.(ÖNAL) KIRTASİYE ÇANKAYA ANKARA
ANKARA GAZİOSMANPAŞA - SİZİN KIRTASİYE BİL.İNŞ. KIRTASİYE ÇANKAYA ANKARA
ANKARA GAZİOSMANPAŞA - YUSUF AKYILDIZ(Y.OĞLU) MOBO / KİOSK ÇANKAYA ANKARA
ANKARA GAZİOSMANPAŞA - ULUÇAY KIRTASİYE KIRTASİYE ÇANKAYA ANKARA
ANKARA GAZİOSMANPAŞA - L-C İHTİYAÇ MAD.GIDA-ESAT MOBO / KİOSK ÇANKAYA ANKARA
ANKARA GAZİOSMANPAŞA - GÖKNUR KIRTASİYE(NEBİ) KIRTASİYE ÇANKAYA ANKARA
ANKARA GAZİOSMANPAŞA - MUSTAFA AKYILDIZ(ADEM) MOBO / KİOSK ÇANKAYA ANKARA
ANKARA GAZİOSMANPAŞA - YADA MOBO / KİOSK ÇANKAYA ANKARA
ANKARA GAZİOSMANPAŞA - SEYRAN 2 KIRTASİYE KIRTASİYE ÇANKAYA ANKARA
ANKARA HAVAALANI - CEM ERDAL ÖZEL BÜFE ÇUBUK ANKARA
ANKARA KIZILAY - GİZEMLİ GIDA BAKKAL / MARKET ÇANKAYA ANKARA
ANKARA KIZILAY - SU MARKET BAKKAL / MARKET ÇANKAYA ANKARA
ANKARA KIZILAY - YAKUT KIR.(TURGUT REİS) KİTABEVİ ÇANKAYA ANKARA
ANKARA KIZILAY - ÖZTÜRK BÜFE TEKEL BAYİİ ÇANKAYA ANKARA
ANKARA KIZILAY - EKPA SÜPERMARKET BAKKAL / MARKET ÇANKAYA ANKARA
ANKARA KIZILAY - TADIM MARKET BAKKAL / MARKET ÇANKAYA ANKARA
ANKARA KIZILAY - HAKAN MARKET BAKKAL / MARKET ÇANKAYA ANKARA
ANKARA KIZILAY - MUZAFFER BAYRAM ( MÜJDAT) MOBO / KİOSK ÇANKAYA ANKARA
ANKARA KIZILAY - ANK.B.ŞEHER BEL.GAZ. MOBO / KİOSK ÇANKAYA ANKARA
ANKARA KOLEJ - FATMA ÖZBAL MOBO / KİOSK ÇANKAYA ANKARA
ANKARA KOLEJ - TUNA BÜFE MOBO / KİOSK ÇANKAYA ANKARA
ANKARA KOLEJ - AKAY KIRTASİYE KIRTASİYE ÇANKAYA ANKARA
ANKARA KOLEJ - EVRENSEL KİTAP KIRTASİYE KIRTASİYE ÇANKAYA ANKARA
ANKARA KOLEJ - SEDAT POLAT ÖZEL BÜFE ÇANKAYA ANKARA
ANKARA KOLEJ - BAŞKENT KİTAP KIRT. KIRTASİYE ÇANKAYA ANKARA
ANKARA KOLEJ - ROZET OTO KİRA GIDA ÖZEL BÜFE ÇANKAYA ANKARA
ANKARA KOLEJ - AHMET ORHAN MOBO / KİOSK ÇANKAYA ANKARA
ANKARA KOLEJ - CEBECİ GAZETE BAYİİ ÖZEL BÜFE ÇANKAYA ANKARA
ANKARA KOLEJ - AZİZOĞULLARI DAĞITIM MOBO / KİOSK ÇANKAYA ANKARA
ANKARA ÜMİTKÖY - ADA MÜZİK (ARCADIUM) MÜZİK MARKET YENİMAHALLE ANKARA
ANKARA ÜMİTKÖY - SONBAY KİTAPÇILIK KİTABEVİ YENİMAHALLE ANKARA
ANKARA ÜMİTKÖY - ATLI KURUYEMİŞ TEKEL BAYİİ YENİMAHALLE ANKARA
ANKARA ÜMİTKÖY - KOSMOS GIDA MADDELERİ BAKKAL / MARKET YENİMAHALLE ANKARA
ANKARA ÜMİTKÖY - ŞELALE UNLU MAMÜLLERİ DİĞERLERİ YENİMAHALLE ANKARA
ANKARA ULUS - FATMA ÖZÇAYAN MOBO / KİOSK ÇANKAYA ANKARA
ANKARA ULUS - GÖKHAN GAZETE TEKEL BÜFES ÖZEL BÜFE ÇANKAYA ANKARA
ANKARA ULUS - KESKİNKILIÇ GAZETE BAYİİ MOBO / KİOSK MAMAK ANKARA
ANKARA ULUS - İSMAİL SİPAHİOĞLU MOBO / KİOSK YENİMAHALLE ANKARA
ANKARA ULUS - KÜLTÜR KIRTASİYE KIRTASİYE YENİMAHALLE ANKARA
ANKARA YENİMAHALLE-BATIKENT - HİÇYILMAZ KİTAP KIRT. KIRTASİYE YENİMAHALLE ANKARA
ANKARA YENİMAHALLE-BATIKENT - DUYGU KIRTASİYE KIRTASİYE YENİMAHALLE ANKARA
ANKARA YENİMAHALLE-BATIKENT - ÇAMLICA KİTAP KIRTASİYE KIRTASİYE YENİMAHALLE ANKARA
ANKARA YENİMAHALLE-BATIKENT - DEMET KIRTASİYE KIRTASİYE YENİMAHALLE ANKARA
ANKARA YENİMAHALLE-BATIKENT - NUR BÜFE MOBO / KİOSK YENİMAHALLE ANKARA
ANTALYA - EFE BÜFE TEKEL BAYİİ ANTALYA-MERKEZ ANTALYA
ANTALYA - ARSLANTAŞLAR BAKKAL / MARKET ANTALYA-MERKEZ ANTALYA
ANTALYA - ŞARAMPOL MARTI BAKKAL / MARKET ANTALYA-MERKEZ ANTALYA
ANTALYA - TEKİN BÜFE BAKKAL / MARKET ANTALYA-MERKEZ ANTALYA
ANTALYA - ERCİYES MARKET BAKKAL / MARKET ANTALYA-MERKEZ ANTALYA
ANTALYA - ZAFER GIDA BAKKAL / MARKET ANTALYA-MERKEZ ANTALYA
ANTALYA - FLORA MARKET BAKKAL / MARKET ANTALYA-MERKEZ ANTALYA
ANTALYA - ALATURKA TEKEL BAYİ TEKEL BAYİİ ANTALYA-MERKEZ ANTALYA
ANTALYA - EFELER TEKEL BAKKAL / MARKET ANTALYA-MERKEZ ANTALYA
ANTALYA - SARI MOBO MOBO / KİOSK ANTALYA-MERKEZ ANTALYA
ANTALYA - HAN-PA MARKET BAKKAL / MARKET ANTALYA-MERKEZ ANTALYA
ANTALYA - ÇOTANAK MARKET BAKKAL / MARKET ANTALYA-MERKEZ ANTALYA
ANTALYA - TİVAK MARKET BAKKAL / MARKET ANTALYA-MERKEZ ANTALYA
ANTALYA - SOYLU GIDA TEKEL BAYİİ ANTALYA-MERKEZ ANTALYA
ANTALYA - AYÇE TEMİZLİK TEKEL BAYİİ ANTALYA-MERKEZ ANTALYA
ANTALYA - EFE MOBO MOBO / KİOSK ANTALYA-MERKEZ ANTALYA
ANTALYA - OSKAR MARKET BAKKAL / MARKET ANTALYA-MERKEZ ANTALYA
ANTALYA - AİLEM MİNİ MARKET BAKKAL / MARKET ANTALYA-MERKEZ ANTALYA
ANTALYA - GİPA SÜPERMARKET SÜPERMARKET ANTALYA-MERKEZ ANTALYA
ANTALYA - NAS TİCARET BAKKAL / MARKET ANTALYA-MERKEZ ANTALYA
ANTALYA - ARLI TİCARET BAKKAL / MARKET ANTALYA-MERKEZ ANTALYA
ANTALYA - SİNE MARKET(OTOGAR) ÖZEL BÜFE ANTALYA-MERKEZ ANTALYA
ANTALYA - EVREN BÜFE TEKEL BAYİİ ANTALYA-MERKEZ ANTALYA
ANTALYA - PTT MOBO(SELEKLER ÇRŞ.ÖN) MOBO / KİOSK ANTALYA-MERKEZ ANTALYA
ANTALYA - ÇARDAK MARKET-3 BAKKAL / MARKET ANTALYA-MERKEZ ANTALYA
ANTALYA - AYBAR MARKET BAKKAL / MARKET ANTALYA-MERKEZ ANTALYA
ANTALYA - EMİR MARKET BAKKAL / MARKET ANTALYA-MERKEZ ANTALYA
ANTALYA - KARDEŞLER GİYİM MAĞAZASI BAKKAL / MARKET ANTALYA-MERKEZ ANTALYA
ANTALYA - ERDEM MARKET TEKEL BAYİİ ANTALYA-MERKEZ ANTALYA
ANTALYA - KARABOĞA GIDA BAKKAL / MARKET ANTALYA-MERKEZ ANTALYA
ANTALYA - ŞENOL GIDA BAKKAL / MARKET ANTALYA-MERKEZ ANTALYA
ANTALYA - AHAD MARKET BAKKAL / MARKET ANTALYA-MERKEZ ANTALYA
ANTALYA - SONER BÜFE TEKEL BAYİİ ANTALYA-MERKEZ ANTALYA
ANTALYA - EMSA GIDA LTD ŞTİ KURUYEMİŞCİ ANTALYA-MERKEZ ANTALYA
ANTALYA - SİNAN BÜFE KURUYEMİŞCİ ANTALYA-MERKEZ ANTALYA
ANTALYA - PİKNİK BÜFE TEKEL BAYİİ ANTALYA-MERKEZ ANTALYA
ANTALYA - TÜGEN LTD ŞTİ BAKKAL / MARKET ANTALYA-MERKEZ ANTALYA
ANTALYA - DOĞAN GIDA TEKEL K.YEMİŞ TEKEL BAYİİ ANTALYA-MERKEZ ANTALYA
ANTALYA - KARANFİL GIDA BAKKAL / MARKET ANTALYA-MERKEZ ANTALYA
ANTALYA - ÖZTÜRK TAVUKÇULUK BAKKAL / MARKET ANTALYA-MERKEZ ANTALYA
ANTALYA - MERT BÜFE BAKKAL / MARKET ANTALYA-MERKEZ ANTALYA
ANTALYA - KÜĞCÜMEN GIDA BAKKAL / MARKET ANTALYA-MERKEZ ANTALYA
ANTALYA - FİDAN MARKET BAKKAL / MARKET ANTALYA-MERKEZ ANTALYA
ANTALYA - MEMNUN KIRTASİYE ÜNİVERSİTE ANTALYA-MERKEZ ANTALYA
ANTALYA - KEPEZ ALIŞ VERİŞ MERKEZİ BAKKAL / MARKET ANTALYA-MERKEZ ANTALYA
ANTALYA - ENGİN MARKET BAKKAL / MARKET ANTALYA-MERKEZ ANTALYA
ANTALYA - SERÇE BÜFE TEKEL BAYİİ ANTALYA-MERKEZ ANTALYA
ANTALYA - CEVAHİR MARKET BAKKAL / MARKET ANTALYA-MERKEZ ANTALYA
ANTALYA - ÖNDER BÜFE TEKEL BAYİİ ANTALYA-MERKEZ ANTALYA
ANTALYA - BİROL MARKET BAKKAL / MARKET ANTALYA-MERKEZ ANTALYA
ANTALYA - HAVALIMANI ICHATLAR GAZETE DERGİ DÜKKANI ANTALYA-MERKEZ ANTALYA
ANTALYA - EGE TEKEL MARKET BAKKAL / MARKET ANTALYA-MERKEZ ANTALYA
ANTALYA - OZAN MARKET BAKKAL / MARKET ANTALYA-MERKEZ ANTALYA
ANTALYA - KAYA MARKET BAKKAL / MARKET ANTALYA-MERKEZ ANTALYA
ANTALYA - FIRINCIOĞLU MARKET BAKKAL / MARKET ANTALYA-MERKEZ ANTALYA
ANTALYA - GÜLERYÜZ KURUYEMİŞ KURUYEMİŞCİ ANTALYA-MERKEZ ANTALYA
ANTALYA - ELMASLAR 2 LTD.ŞTİ BAKKAL / MARKET ANTALYA-MERKEZ ANTALYA
ANTALYA - SELİN MARKET BAKKAL / MARKET ANTALYA-MERKEZ ANTALYA
ANTALYA - AK-PA ALIŞVERİŞ MERKEZİ BAKKAL / MARKET ANTALYA-MERKEZ ANTALYA
ANTALYA - YALÇIN BÜFE MOBO / KİOSK ANTALYA-MERKEZ ANTALYA
ANTALYA - KONAK ŞARKÜTERİ BAKKAL / MARKET ANTALYA-MERKEZ ANTALYA
ANTALYA - DOĞUŞUN MARKET BAKKAL / MARKET ANTALYA-MERKEZ ANTALYA
ANTALYA - MAHZEN TEKEL SHOP TEKEL BAYİİ ANTALYA-MERKEZ ANTALYA
ANTALYA - SEBZE-MEYVE-GIDA TİC. BAKKAL / MARKET ANTALYA-MERKEZ ANTALYA
ANTALYA - EROL MARKET BAKKAL / MARKET ANTALYA-MERKEZ ANTALYA
ANTALYA - DİLAN BÜFE BAKKAL / MARKET ANTALYA-MERKEZ ANTALYA
ANTALYA - KIŞLAHAN MOBO(KHAN YANI) MOBO / KİOSK ANTALYA-MERKEZ ANTALYA
ANTALYA KEMER - İSMAİL KÜÇÜK MOBO / KİOSK KEMER ANTALYA
ANTALYA KEMER - HAKAN MARKET BAKKAL / MARKET KEMER ANTALYA
ANTALYA KEMER - NEVZAT GIDA TURİZM BAKKAL / MARKET KEMER ANTALYA
ANTALYA MANAVGAT - DURANOGULLARI GIDA BAKKAL / MARKET MANAVGAT ANTALYA
ANTALYA MANAVGAT - SIRCAN MARKET BAKKAL / MARKET MANAVGAT ANTALYA
ANTALYA MANAVGAT - CENNET ALIŞVERİŞ MERKEZİ BAKKAL / MARKET MANAVGAT ANTALYA
ANTALYA MANAVGAT - HALUK İZCİ BAKKAL / MARKET MANAVGAT ANTALYA
ANTALYA MANAVGAT - TAÇ BÜFE(MNVG MERKEZ) TEKEL BAYİİ MANAVGAT ANTALYA
ANTALYA SERİK - RAİF KIRDI MOBO / KİOSK SERİK ANTALYA
ANTALYA SERİK - AY MARKET BAKKAL / MARKET SERİK ANTALYA
ANTALYA SERİK - AKSEKİ GIDA BAKKAL / MARKET SERİK ANTALYA
ANTALYA SERİK - CANSIZOĞLU BİZİM MARKET BAKKAL / MARKET SERİK ANTALYA
ANTALYA SERİK - BURCU MARKET BAKKAL / MARKET SERİK ANTALYA
AYDIN KUŞADASI SEÇKİN MARKET BAKKAL / MARKET KUŞADASI
AYDIN KUŞADASI GRUP MARKET BAKKAL / MARKET KUŞADASI
AYDIN KUŞADASI ŞAHMURAT TURZ.EMLAK BAKKAL / MARKET KUŞADASI
AYDIN KUŞADASI ATA MARKET BAKKAL / MARKET KUŞADASI
AYDIN KUŞADASI SUZAN MARKET BAKKAL / MARKET KUŞADASI
AYDIN SARAN MARKET BAKKAL / MARKET AYDIN-MERKEZ
AYDIN AYTEKİN MARKET BAKKAL / MARKET AYDIN-MERKEZ
AYDIN TAHİR APARATİF ÖZEL BÜFE AYDIN-MERKEZ
AYDIN OSMAN BEŞİRLİ BAKKAL / MARKET AYDIN-MERKEZ
AYDIN SEDA MARKET BAKKAL / MARKET AYDIN-MERKEZ
BALIKESİR AKÇAY ÖZBİR BÜFE/EDREMİT MERKEZ TEKEL BAYİİ EDREMİT
BALIKESİR AKÇAY EFES MARKET TEKEL BAYİİ EDREMİT
BALIKESİR AKÇAY HAMİDE TUNÇLU BAKKAL / MARKET EDREMİT
BALIKESİR AKÇAY HÜSNÜ ÖREN TEKEL BAYİİ EDREMİT
BALIKESİR BANDIRMA - VATAN DİNÇER MOBO / KİOSK MARMARA BALIKESİR
BALIKESİR BANDIRMA - DAMAK GIDA ÖZEL BÜFE BANDIRMA BALIKESİR
BALIKESİR BANDIRMA - FATURE SOUND MÜZİK MARKET BANDIRMA BALIKESİR
BALIKESİR BANDIRMA - ŞURUP TEKEL SHOP TEKEL BAYİİ BANDIRMA BALIKESİR
BALIKESİR BANDIRMA - ERDEM MARKET BAKKAL / MARKET BANDIRMA BALIKESİR
BALIKESİR SEDEF MARKET SUBE BAKKAL / MARKET BALIKESİR-MERKEZ
BALIKESİR YILDIZ BÜFE BAKKAL / MARKET BALIKESİR-MERKEZ
BALIKESİR FREKOL MARKET BAKKAL / MARKET BALIKESİR-MERKEZ
BALIKESİR ENDER MARKET BAKKAL / MARKET BALIKESİR-MERKEZ
BALIKESİR ENDEZ MARKET BAKKAL / MARKET BALIKESİR-MERKEZ
BURDUR - ŞAHİNLER BÜFE 2 ÖZEL BÜFE BURDUR-MERKEZ BURDUR
BURDUR - OĞUZHAN BÜFE ÖZEL BÜFE BURDUR-MERKEZ BURDUR
BURDUR - EMİNE ÖZGER BAKKAL / MARKET BURDUR-MERKEZ BURDUR
BURSA - ÖZHAN KONAK SÜPERMARKET NİLÜFER BURSA
BURSA - FOMARA MEYDAN BÜFE MOBO / KİOSK OSMANGAZİ BURSA
BURSA - UĞUR BÜFESİ MOBO / KİOSK OSMANGAZİ BURSA
BURSA - KUDRET GIDA BAKKAL / MARKET OSMANGAZİ BURSA
BURSA - ÇEKİRGE ÇİFTLİK MARKET BAKKAL / MARKET OSMANGAZİ BURSA
BURSA - YENİ ŞAYPA İHSANİYE SÜPERMARKET NİLÜFER BURSA
BURSA - ÖZHAN DİKKALDIRIM SÜPERMARKET OSMANGAZİ BURSA
BURSA - SEYHANLAR ÇEKİRGE SÜPERMARKET OSMANGAZİ BURSA
BURSA - ÖZHAN MARKET 4 YILDIZ SÜPERMARKET NİLÜFER BURSA
BURSA - ÖZHAN ATAEVLER SÜPERMARKET NİLÜFER BURSA
BURSA - HEYKEL BÜFE MOBO / KİOSK OSMANGAZİ BURSA
BURSA - ÖZHAN İHSANİYE SÜPERMARKET NİLÜFER BURSA
BURSA - ÖZHAN- 5 EVLER SÜPERMARKET NİLÜFER BURSA
BURSA - ŞARK MARKET BAKKAL / MARKET OSMANGAZİ BURSA
BURSA - CHERRY BÜFE TEKEL BAYİİ YILDIRIM BURSA
BURSA - ZEYNEP İNAN MOBO / KİOSK YILDIRIM BURSA
BURSA - ESMA PALA MOBO / KİOSK OSMANGAZİ BURSA
BURSA - AZKIN BÜFE MOBO / KİOSK OSMANGAZİ BURSA
BURSA - ÖZHAN SHOPPLNO SÜPERMARKET NİLÜFER BURSA
BURSA - ÖZER BAKKALİYESİ BAKKAL / MARKET OSMANGAZİ BURSA
BURSA - BUHARA 2 BAKKAL / MARKET OSMANGAZİ BURSA
BURSA - LOKMA MARKET BAKKAL / MARKET OSMANGAZİ BURSA
BURSA - MERT-CAN MOBO / KİOSK OSMANGAZİ BURSA
BURSA - MERCAN MARKET YALÇIN MA BAKKAL / MARKET OSMANGAZİ BURSA
BURSA - MURATLAR GIDA BAKKAL / MARKET OSMANGAZİ BURSA
BURSA - ÖZEN GIDA BAKKAL / MARKET OSMANGAZİ BURSA
BURSA - ANADOLU MARKET BAKKAL / MARKET OSMANGAZİ BURSA
BURSA - BAHAR MARKET BAKKAL / MARKET OSMANGAZİ BURSA
BURSA - ÖZTANER GIDA MAT SAN TİC. SÜPERMARKET OSMANGAZİ BURSA
BURSA - Y.Ç ÇOBANLAR GIDA BAKKAL / MARKET OSMANGAZİ BURSA
BURSA - ÖMER CANLI BAKKAL / MARKET OSMANGAZİ BURSA
BURSA GEMLİK - DOĞAN BAK.(K.ALİ KÖYÜ) BAKKAL / MARKET GEMLİK BURSA
BURSA GEMLİK - MERCAN GIDA(ARMUTLU) BAKKAL / MARKET ARMUTLU YALOVA
BURSA GEMLİK - KAHRAMAN MRK(G.ALİ KÖYÜ) BAKKAL / MARKET GEMLİK BURSA
BURSA GEMLİK - BAHTİYAR ULUOCAK TEKEL BAYİİ GEMLİK BURSA
BURSA GEMLİK - İHLAS TATİL KÖYÜ MARKETİ BAKKAL / MARKET ARMUTLU YALOVA
BURSA GEMLİK - ERSOY MARKET(K.KUMLA) BAKKAL / MARKET GEMLİK BURSA
BURSA GEMLİK - TAYLAN MARKET BAKKAL / MARKET GEMLİK BURSA
BURSA GEMLİK - DİNÇER MARKET BAKKAL / MARKET GEMLİK BURSA
BURSA GEMLİK - DİKMEN MARKET BAKKAL / MARKET GEMLİK BURSA
BURSA GEMLİK - ŞAHİN TEKEL BAYİ TEKEL BAYİİ GEMLİK BURSA
BURSA M.KEMAL PAŞA - YAYSAT BÖLGE BAYİİ GAZETE DERGİ DÜKKANI MUSTAFAKEMALPAŞA BURSA
ÇANAKKALE AKÇAY ERDAL ÖZTAŞ BAKKAL / MARKET AYVACIK
ÇANAKKALE SEZİN KIRTASİYE KIRTASİYE GÖKÇEADA
ÇANAKKALE ALPER DEMİRALDI MOBO / KİOSK ÇANAKKALE-MERKEZ
ÇANAKKALE GÜVEN KIRTASİYE KIRTASİYE ÇAN
ÇANAKKALE ORKA KİTAPEVİ KİTABEVİ ÇANAKKALE-MERKEZ
ÇANAKKALE KES TEKEL SHOP BAKKAL / MARKET ÇANAKKALE-MERKEZ
DENİZLİ UTKU BÜFE TEKEL BAYİİ DENİZLİ-MERKEZ
DENİZLİ GAZETE BAYİ KIRTASİYE TAVAS
DENİZLİ YILMAZ BÜFE BAKKAL / MARKET DENİZLİ-MERKEZ
DENİZLİ MİNİ MARKET BAKKAL / MARKET DENİZLİ-MERKEZ
DENİZLİ DAMLA BÜFE ÖZEL BÜFE DENİZLİ-MERKEZ
EDİRNE - TIPIS BUFE GAZETE DERGİ DÜKKANI EDİRNE-MERKEZ EDİRNE
EDİRNE - KARAKOÇLAR MARKET1 BAKKAL / MARKET EDİRNE-MERKEZ EDİRNE
EDİRNE - ÇİÇEKÇİOĞLU 2 SÜPERMARKET UZUNKÖPRÜ EDİRNE
EDİRNE - ÖZGÜN BÜFE DİĞERLERİ EDİRNE-MERKEZ EDİRNE
ESKİŞEHİR - PIRLANTA BÜFE ÖZEL BÜFE ESKİŞEHİR-MERKEZ ESKİŞEHİR
ESKİŞEHİR - SELAMET TÜMLÜ ÖZEL BÜFE ESKİŞEHİR-MERKEZ ESKİŞEHİR
ESKİŞEHİR - EFEM TEKEL BAYİ TEKEL BAYİİ ESKİŞEHİR-MERKEZ ESKİŞEHİR
ESKİŞEHİR - ADIMLAR KİTABEVİ KİTABEVİ ESKİŞEHİR-MERKEZ ESKİŞEHİR
ESKİŞEHİR - PIRLANTA TEKEL BAYİİ TEKEL BAYİİ ESKİŞEHİR-MERKEZ ESKİŞEHİR
ESKİŞEHİR - SİPAHİOĞLU GAZETE TEKEL ÖZEL BÜFE ESKİŞEHİR-MERKEZ ESKİŞEHİR
ESKİŞEHİR - NESLİ MARKET TEKEL BAYİİ ESKİŞEHİR-MERKEZ ESKİŞEHİR
ESKİŞEHİR - YENİDOĞAN TİCARET TEKEL BAYİİ ESKİŞEHİR-MERKEZ ESKİŞEHİR
ESKİŞEHİR - KADİR GÜNGÖR(2) ÖZEL BÜFE ESKİŞEHİR-MERKEZ ESKİŞEHİR
ESKİŞEHİR - ERGENEKON BÜFE BAKKAL / MARKET ESKİŞEHİR-MERKEZ ESKİŞEHİR
ESKİŞEHİR - GÜNGÖR BÜFE(1) ÖZEL BÜFE ESKİŞEHİR-MERKEZ ESKİŞEHİR
ESKİŞEHİR - ERKAN EREN ÖZEL BÜFE ESKİŞEHİR-MERKEZ ESKİŞEHİR
GAZİANTEP - CEYLAN GIDA BAKKAL / MARKET ŞEHİTKAMİL GAZİANTEP
GAZİANTEP - ÜNİVERSİTE KİTAP KIRTASİY KİTABEVİ ŞEHİTKAMİL GAZİANTEP
GAZİANTEP - TOLGA MARKET BAKKAL / MARKET ŞEHİTKAMİL GAZİANTEP
GAZİANTEP - LADY 2 BAKKAL / MARKET ŞEHİTKAMİL GAZİANTEP
GAZİANTEP - MOBİL BÜFE (YEŞİLSU) MOBO / KİOSK ŞAHİNBEY GAZİANTEP
GAZİANTEP - ARZU GAZETE TEKEL BAYİİ ŞAHİNBEY GAZİANTEP
GAZİANTEP - MOBİL BÜFE (BALIKLI) MOBO / KİOSK ŞAHİNBEY GAZİANTEP
GAZİANTEP - ERDEM GIDA BAKKAL / MARKET ŞEHİTKAMİL GAZİANTEP
GAZİANTEP - MOBİL BÜFE(ÖZGÜRLÜK) MOBO / KİOSK ŞAHİNBEY GAZİANTEP
GAZİANTEP - UĞRAK GIDA BAKKAL / MARKET ŞAHİNBEY GAZİANTEP
GİRESUN - SİPAHİOĞLU MARKET BAKKAL / MARKET GİRESUN-MERKEZ GİRESUN
ISPARTA - BİCAN MARKET(MERKEZ) MOBO / KİOSK ISPARTA-MERKEZ ISPARTA
ISPARTA - MEHMET TAŞPINAR MOBO / KİOSK ISPARTA-MERKEZ ISPARTA
ISPARTA DİNAR - SÜSLER KIRTASİYE KIRTASİYE ULUBORLU ISPARTA
ISPARTA DİNAR - ŞENER MARKET İLETİŞİM BAKKAL / MARKET KEÇİBORLU ISPARTA
ISPARTA DİNAR - BOZKURT BÜFE ÖZEL BÜFE KEÇİBORLU ISPARTA
ISPARTA DİNAR - SEDA KIRTASİYE KIRTASİYE ULUBORLU ISPARTA
İSTANBUL 500 EVLER - NUHFEL TOPRAK MOBO / KİOSK GAZİOSMANPAŞA İSTANBUL
İSTANBUL 500 EVLER - ORKİDE KURUYEMİŞ KURUYEMİŞCİ GAZİOSMANPAŞA İSTANBUL
İSTANBUL 500 EVLER - DİYAR ŞARKÜTERİ ÖZEL BÜFE GAZİOSMANPAŞA İSTANBUL
İSTANBUL 500 EVLER - BİROL DURAK MOBO / KİOSK GAZİOSMANPAŞA İSTANBUL
İSTANBUL 500 EVLER - ÖZKAN BÜFE ÖZEL BÜFE GAZİOSMANPAŞA İSTANBUL
İSTANBUL AVCILAR - BATU BÜFE SÜPERMARKET BÜYÜKÇEKMECE İSTANBUL
İSTANBUL AVCILAR - ONUR KURUYEMİŞ TEKEL BAYİİ AVCILAR İSTANBUL
İSTANBUL AVCILAR - MUHARREM YILDIRIM MOBO / KİOSK AVCILAR İSTANBUL
İSTANBUL AVCILAR - AKAY DAĞITIM MOBO / KİOSK AVCILAR İSTANBUL
İSTANBUL AVCILAR - BATU BÜFE-2 SÜPERMARKET BÜYÜKÇEKMECE İSTANBUL
İSTANBUL AVCILAR - AKÇAY KIRTASİYE KIRTASİYE AVCILAR İSTANBUL
İSTANBUL AVCILAR - MERAL GIDA BAKKAL / MARKET SİLİVRİ İSTANBUL
İSTANBUL AVCILAR - GENÇ OFİS KIRTASİYE KIRTASİYE AVCILAR İSTANBUL
İSTANBUL AVCILAR - ELİF GIDA PAZARI BAKKAL / MARKET SİLİVRİ İSTANBUL
İSTANBUL AVCILAR - MAXİ MOBO / KİOSK SİLİVRİ İSTANBUL
İSTANBUL AVCILAR - SİLİVRİ MOBO MOBO / KİOSK SİLİVRİ İSTANBUL
İSTANBUL AVCILAR - İSMAİL HAKKI ÖZAY KURUYEMİŞCİ ÇATALCA İSTANBUL
İSTANBUL AVCILAR - ALKENT MOBO MOBO / KİOSK ÇATALCA İSTANBUL
İSTANBUL AVCILAR - ELİT ŞARKÜTERİ BAKKAL / MARKET BÜYÜKÇEKMECE İSTANBUL
İSTANBUL AVCILAR - EDA BÜFE ÖZEL BÜFE BÜYÜKÇEKMECE İSTANBUL
İSTANBUL AVCILAR - ADIGÜZEL KIRTASİYE KIRTASİYE AVCILAR İSTANBUL
İSTANBUL AVCILAR - SAMİ KUTLAR MOBO / KİOSK BÜYÜKÇEKMECE İSTANBUL
İSTANBUL BAHÇELİEVLER-34 - SERHAN MOBO MOBO / KİOSK BAHÇELİEVLER İSTANBUL
İSTANBUL BAHÇELİEVLER-34 - PATİKA GAZETE BÜFESİ MOBO / KİOSK BAKIRKÖY İSTANBUL
İSTANBUL BAHÇELİEVLER-34 - İRGİN BÜFE MOBO / KİOSK BAHÇELİEVLER İSTANBUL
İSTANBUL BAHÇELİEVLER-34 - SAĞLAM BÜFE MOBO / KİOSK BAHÇELİEVLER İSTANBUL
İSTANBUL BAHÇELİEVLER-34 - İBRAHİM KÜRTÜNLÜ MOBO / KİOSK BAKIRKÖY İSTANBUL
İSTANBUL BAHÇELİEVLER-34 - YILMAZLAR-1 GAZETE BAYİİ MOBO / KİOSK BAKIRKÖY İSTANBUL
İSTANBUL BAKIRKÖY-ZEYTİNBURNU - BAKIRKÖY KABALCI GROSS MARKETLER BAKIRKÖY İSTANBUL
İSTANBUL BAKIRKÖY-ZEYTİNBURNU - GAZETE BAYİİ MOBO / KİOSK BAKIRKÖY İSTANBUL
İSTANBUL BAKIRKÖY-ZEYTİNBURNU - BURAK GAZ(İSTASYON CD) MOBO / KİOSK BAKIRKÖY İSTANBUL
İSTANBUL BAKIRKÖY-ZEYTİNBURNU - ERGÜN SARIASLAN MOBO / KİOSK BAKIRKÖY İSTANBUL
İSTANBUL BAKIRKÖY-ZEYTİNBURNU - LEMAN GAZETE BAYİİ MOBO / KİOSK BAKIRKÖY İSTANBUL
İSTANBUL BEŞİKTAŞ - MEHMET SELİM AKBAŞ MOBO / KİOSK ŞİŞLİ İSTANBUL
İSTANBUL BEŞİKTAŞ - MURAT SALİM MOBO / KİOSK ŞİŞLİ İSTANBUL
İSTANBUL BEŞİKTAŞ - HAYRETTİN GÖRÜNMEK MOBO / KİOSK ŞİŞLİ İSTANBUL
İSTANBUL BEŞİKTAŞ - İMMİGÜL KARA MOBO / KİOSK ŞİŞLİ İSTANBUL
İSTANBUL BEŞİKTAŞ - NECDET GÜLER GAZETE DERGİ DÜKKANI ŞİŞLİ İSTANBUL
İSTANBUL BEŞİKTAŞ - İLKER HASAN KARAKUŞ MOBO / KİOSK BEŞİKTAŞ İSTANBUL
İSTANBUL BEŞİKTAŞ - NİHAT ARKIN MOBO / KİOSK BEŞİKTAŞ İSTANBUL
İSTANBUL BEŞİKTAŞ - FERİHAN KARASU MOBO / KİOSK BEŞİKTAŞ İSTANBUL
İSTANBUL BEŞİKTAŞ - GÜVEN EMLAK MOBO / KİOSK BEŞİKTAŞ İSTANBUL
İSTANBUL BEŞİKTAŞ - BEŞİKTAŞ KABALCI KİTAPEVİ GROSS MARKETLER BEŞİKTAŞ İSTANBUL
İSTANBUL BEŞİKTAŞ - QÜMBET MOBO / KİOSK BEŞİKTAŞ İSTANBUL
İSTANBUL BOSTANCI - METİN TUR MOBO / KİOSK KADIKÖY İSTANBUL
İSTANBUL BOSTANCI - NAMIK TUR GAZETE BAYİ MOBO / KİOSK KADIKÖY İSTANBUL
İSTANBUL BOSTANCI - SULTAN BÜFE MOBO / KİOSK KADIKÖY İSTANBUL
İSTANBUL BOSTANCI - EMİN KARADEMİR(ADA.İSK) MOBO / KİOSK KADIKÖY İSTANBUL
İSTANBUL CERRAHPAŞA - MEHMET BEYBAĞ MOBO / KİOSK FATİH İSTANBUL
İSTANBUL CERRAHPAŞA - SEVGİ ÖZKAN MOBO / KİOSK FATİH İSTANBUL
İSTANBUL CERRAHPAŞA - HANİFİ ULUKAYA MOBO / KİOSK FATİH İSTANBUL
İSTANBUL CERRAHPAŞA - MURAT ONYIL MOBO / KİOSK FATİH İSTANBUL
İSTANBUL CERRAHPAŞA - ERDEM KUYU MOBO / KİOSK FATİH İSTANBUL
İSTANBUL EMİNÖNÜ - ALİ GÜLER MOBO / KİOSK EMİNÖNÜ İSTANBUL
İSTANBUL EMİNÖNÜ - SERVET ÇETİN MOBO / KİOSK EMİNÖNÜ İSTANBUL
İSTANBUL EMİNÖNÜ - HANİFİ ULUKAYA GAZETE DERGİ DÜKKANI EMİNÖNÜ İSTANBUL
İSTANBUL EMİNÖNÜ - AYHAN AKCAN MOBO / KİOSK EMİNÖNÜ İSTANBUL
İSTANBUL EMİNÖNÜ - CUMA DAT MOBO / KİOSK EMİNÖNÜ İSTANBUL
İSTANBUL ETİLER - SERGEN GAZETE BAYİ MOBO / KİOSK BEŞİKTAŞ İSTANBUL
İSTANBUL ETİLER - KAYA GAZETE MOBO / KİOSK BEŞİKTAŞ İSTANBUL
İSTANBUL ETİLER - MESUT GAZETE MOBO / KİOSK BEŞİKTAŞ İSTANBUL
İSTANBUL ETİLER - KAYALAR GAZETECİLİK MOBO / KİOSK BEŞİKTAŞ İSTANBUL
İSTANBUL ETİLER - MERT GAZETE BAYİ MOBO / KİOSK BEŞİKTAŞ İSTANBUL
İSTANBUL ETİLER - NİYAZİ ACAR MOBO / KİOSK BEŞİKTAŞ İSTANBUL
İSTANBUL ETİLER - ÖNCÜL BÜFE MOBO / KİOSK BEŞİKTAŞ İSTANBUL
İSTANBUL EYÜP - HASAN ATEŞ BAKKAL / MARKET EYÜP İSTANBUL
İSTANBUL FATİH - KUMKOT TEKS.GIDA MOBO / KİOSK FATİH İSTANBUL
İSTANBUL FATİH - GÜZEL İNCE MOBO / KİOSK FATİH İSTANBUL
İSTANBUL FATİH - ŞÜKRÜ BOYRAZ MOBO / KİOSK FATİH İSTANBUL
İSTANBUL FATİH - EMİNE DAT MOBO / KİOSK FATİH İSTANBUL
İSTANBUL FATİH - FEVZİ ÇAKMAK MOBO / KİOSK FATİH İSTANBUL
İSTANBUL FATİH - NURİ ÇELİKSU MOBO / KİOSK FATİH İSTANBUL
İSTANBUL FATİH - İSMET ÜNAL MOBO / KİOSK FATİH İSTANBUL
İSTANBUL FATİH - AYŞEN SALICI MOBO / KİOSK FATİH İSTANBUL
İSTANBUL FATİH - NUSRET ŞAHİN MOBO / KİOSK FATİH İSTANBUL
İSTANBUL FENERBAHÇE - ANIL BASIN YAYIN MOBO / KİOSK KADIKÖY İSTANBUL
İSTANBUL FENERBAHÇE - TÜRKAN TÜRK MOBO / KİOSK KADIKÖY İSTANBUL
İSTANBUL FENERBAHÇE - MEHMET KOYUNOĞLU MOBO / KİOSK KADIKÖY İSTANBUL
İSTANBUL FENERBAHÇE - NEZİH KIRTASİYE KİTABEVİ KADIKÖY İSTANBUL
İSTANBUL FENERBAHÇE - MURAT KIRTASİYE KIRTASİYE KADIKÖY İSTANBUL
İSTANBUL FENERBAHÇE - CENK BOZTAŞ/YENİ İSK.ÖNÜ İSKELE KADIKÖY İSTANBUL
İSTANBUL FENERBAHÇE - TUNÇ BASIN BAKKAL / MARKET KADIKÖY İSTANBUL
İSTANBUL FENERBAHÇE - DİDEM BÜFE MOBO / KİOSK KADIKÖY İSTANBUL
İSTANBUL FENERBAHÇE - CEVDET TELLİGAZETE BAYİİ MOBO / KİOSK KADIKÖY İSTANBUL
İSTANBUL FENERBAHÇE - MEVLÜT KARAGÖZ MOBO / KİOSK KADIKÖY İSTANBUL
İSTANBUL GÖZTEPE - 2354 AHMET KOYUNOĞLU MOBO / KİOSK KADIKÖY İSTANBUL
İSTANBUL HAZNEDAR - GAZETE SATIŞ BÜFESİ MOBO / KİOSK BAHÇELİEVLER İSTANBUL
İSTANBUL HAZNEDAR - MEHMET NURİ ATMACA MOBO / KİOSK BAĞCILAR İSTANBUL
İSTANBUL HAZNEDAR - AZİZ KODALAK MOBO / KİOSK ESENLER İSTANBUL
İSTANBUL HAZNEDAR - FAZIL TAŞDEMİR MOBO / KİOSK GÜNGÖREN İSTANBUL
İSTANBUL HAZNEDAR - ÜNSAL UYAR MOBO / KİOSK GÜNGÖREN İSTANBUL
İSTANBUL İÇERENKÖY - NEŞRİYAT BASIN YAYIN MOBO / KİOSK KADIKÖY İSTANBUL
İSTANBUL İÇERENKÖY - KOÇBAY BÜFE MOBO / KİOSK KADIKÖY İSTANBUL
İSTANBUL KARTAL - KINALI ADA BAYİİ MOBO / KİOSK ADALAR İSTANBUL
İSTANBUL KARTAL - HEYBELİADA GAZETE BAYİİ MOBO / KİOSK ADALAR İSTANBUL
İSTANBUL KARTAL - BÜNYAMİN ÜNAL (BÜYÜK ADA MOBO / KİOSK ADALAR İSTANBUL
İSTANBUL KARTAL - DİLARA TEKEL ŞARKÜTERİ BAKKAL / MARKET KARTAL İSTANBUL
İSTANBUL KARTAL - HAYRETTİN CAN MOBO / KİOSK KARTAL İSTANBUL
İSTANBUL KARTAL - ERZİNCAN MARKET BAKKAL / MARKET KARTAL İSTANBUL
İSTANBUL KARTAL - (BURGAZADA) MOBO / KİOSK ADALAR İSTANBUL
İSTANBUL KİOSK - ANDIZ GAZETE TE MOBO / KİOSK EMİNÖNÜ İSTANBUL
İSTANBUL KIZILTOPRAK - MESUT GAZETE BİLGİSAYAR MOBO / KİOSK KADIKÖY İSTANBUL
İSTANBUL KIZILTOPRAK - HAKVERDİ YILDIZ MOBO / KİOSK KADIKÖY İSTANBUL
İSTANBUL KIZILTOPRAK - VEYSİ MUMCU MOBO / KİOSK KADIKÖY İSTANBUL
İSTANBUL KIZILTOPRAK - KUMBET MOBO / KİOSK KADIKÖY İSTANBUL
İSTANBUL KIZILTOPRAK - KUMBET GAZETE DERGİ DÜKKANI KADIKÖY İSTANBUL
İSTANBUL KÜÇÜKYALI - DAVUT YILMAZ MOBO / KİOSK MALTEPE İSTANBUL
İSTANBUL KÜÇÜKYALI - YETİŞKİN KARDEŞLER BÜFE MOBO / KİOSK MALTEPE İSTANBUL
İSTANBUL KÜÇÜKYALI - SAHİL BÜFE MOBO / KİOSK MALTEPE İSTANBUL
İSTANBUL MECİDİYEKÖY - KARADUMAN BAS YAY SAN MOBO / KİOSK ŞİŞLİ İSTANBUL
İSTANBUL MECİDİYEKÖY - KARADEMİR BAS YAY GIDA MOBO / KİOSK ŞİŞLİ İSTANBUL
İSTANBUL MECİDİYEKÖY - GÖKAY ETİRLİ MOBO / KİOSK ŞİŞLİ İSTANBUL
İSTANBUL MECİDİYEKÖY - ŞÜKRÜ YEŞİLYURT MOBO / KİOSK ŞİŞLİ İSTANBUL
İSTANBUL MECİDİYEKÖY - ORHAN TUNCA MOBO / KİOSK BEŞİKTAŞ İSTANBUL
İSTANBUL OTOGAR - KALİBABA GIDA ÖZEL BÜFE BAYRAMPAŞA İSTANBUL
İSTANBUL OTOGAR - OTOGAR BUFE ÖZEL BÜFE BAYRAMPAŞA İSTANBUL
İSTANBUL OTOGAR - BİZİM BÜFE ÖZEL BÜFE BAYRAMPAŞA İSTANBUL
İSTANBUL OTOGAR - YILDIRIM BÜFE ÖZEL BÜFE BAYRAMPAŞA İSTANBUL
İSTANBUL SARIYER - ATAY-1(MOBO) MOBO / KİOSK SARIYER İSTANBUL
İSTANBUL SARIYER - OFMAR GIDA BAKKAL / MARKET SARIYER İSTANBUL
İSTANBUL SARIYER - İSTİNYE KABALCI KİTABEVİ GROSS MARKETLER SARIYER İSTANBUL
İSTANBUL SEFAKÖY - AHMET İŞLİ MOBO / KİOSK KÜÇÜKÇEKMECE İSTANBUL
İSTANBUL SEFAKÖY - GÜLDANE KELEŞ MOBO / KİOSK KÜÇÜKÇEKMECE İSTANBUL
İSTANBUL SEFAKÖY - NECATİ TEZCAN MOBO / KİOSK KÜÇÜKÇEKMECE İSTANBUL
İSTANBUL ŞİŞLİ - UĞUR KAÇMAZ MOBO / KİOSK ŞİŞLİ İSTANBUL
İSTANBUL ŞİŞLİ - AHMET YAVUZ MOBO / KİOSK ŞİŞLİ İSTANBUL
İSTANBUL ŞİŞLİ - ŞÜKRÜ YEŞİLYURT MOBO / KİOSK ŞİŞLİ İSTANBUL
İSTANBUL ŞİŞLİ - SSK QÜMBET MOBO / KİOSK ŞİŞLİ İSTANBUL
İSTANBUL ŞİŞLİ - PERPA MOBO MOBO / KİOSK ŞİŞLİ İSTANBUL
İSTANBUL ŞİŞLİ - MUSTAFA ALAÇAM MOBO / KİOSK ŞİŞLİ İSTANBUL
İSTANBUL ŞİŞLİ - RAMAZAN DUMLUPINAR MOBO / KİOSK ŞİŞLİ İSTANBUL
İSTANBUL ŞİŞLİ - TUNCER BAYİİ ÖZEL BÜFE ŞİŞLİ İSTANBUL
İSTANBUL ŞİŞLİ - ÖMER ÖZTÜRK MOBO / KİOSK ŞİŞLİ İSTANBUL
İSTANBUL ŞİŞLİ - TAŞ GAZETE BAYİİ MOBO / KİOSK ŞİŞLİ İSTANBUL
İSTANBUL ŞİŞLİ - YUSUF AYDIN MOBO / KİOSK ŞİŞLİ İSTANBUL
İSTANBUL ŞİŞLİ - AYHAN AKSEL ÖZEL BÜFE ŞİŞLİ İSTANBUL
İSTANBUL ŞİŞLİ - DURMUŞ ÇAKIR 1 MOBO / KİOSK ŞİŞLİ İSTANBUL
İSTANBUL ŞİŞLİ - BERNA AKTÜZ ÖZEL BÜFE ŞİŞLİ İSTANBUL
İSTANBUL SUADİYE - HÜLYA DİLEK MOBO / KİOSK KADIKÖY İSTANBUL
İSTANBUL SUADİYE - ASLAN GAZETE BAYİ MOBO / KİOSK KADIKÖY İSTANBUL
İSTANBUL SUADİYE - REŞAT GÜL GAZETE BAYİİ ÖZEL BÜFE KADIKÖY İSTANBUL
İSTANBUL TAKSİM - SEFEROĞLU GIDA BAKKAL / MARKET BEYOĞLU İSTANBUL
İSTANBUL TAKSİM - AKKÜL GZT. MOBO / KİOSK BEYOĞLU İSTANBUL
İSTANBUL TAKSİM - DOGUKAN GULTEKCE MOBO / KİOSK BEYOĞLU İSTANBUL
İSTANBUL TAKSİM - G.SUYU ERGİN YAY.DAĞ MOBO / KİOSK BEYOĞLU İSTANBUL
İSTANBUL TAKSİM - HÜSEYİN ASLAN MOBO / KİOSK BEYOĞLU İSTANBUL
İSTANBUL TAKSİM - ŞERAFETTİN SELAMET MOBO / KİOSK BEYOĞLU İSTANBUL
İSTANBUL TAKSİM - HAKAN DAŞKAFA MOBO / KİOSK BEYOĞLU İSTANBUL
İSTANBUL TAKSİM - TALİ GAZETE BAYİİ MOBO / KİOSK BEYOĞLU İSTANBUL
İSTANBUL TAKSİM - SEYFETTIN HACIBEKTASOGLU MOBO / KİOSK BEYOĞLU İSTANBUL
İSTANBUL TAKSİM - GÜRSEL KOŞAR SEYYAR BEYOĞLU İSTANBUL
İSTANBUL TAKSİM - BEKİR SAMİ KOŞAR MOBO / KİOSK BEYOĞLU İSTANBUL
İSTANBUL TAKSİM - MERKEZ K.KAHVE VE K.YEMİŞ TEKEL BAYİİ BEYOĞLU İSTANBUL
İSTANBUL TAKSİM - NUMUNE BAKKALİYESİ BAKKAL / MARKET BEYOĞLU İSTANBUL
İSTANBUL TAKSİM - G.SARAY ERGİN YAY.DAĞ. MOBO / KİOSK BEYOĞLU İSTANBUL
İSTANBUL TAKSİM - A.ERBİL(YALOVA-ADA İSK) MOBO / KİOSK BEYOĞLU İSTANBUL
İSTANBUL TAKSİM - KENAN ÇİÇEK MOBO / KİOSK BEYOĞLU İSTANBUL
İSTANBUL TAKSİM - FERUDUN SAHABİ MOBO / KİOSK BEYOĞLU İSTANBUL
İSTANBUL TAKSİM - ABIDIN ERGUL MOBO / KİOSK BEYOĞLU İSTANBUL
İSTANBUL TUZLA - SAYAR GIDA BAKKAL / MARKET TUZLA İSTANBUL
İSTANBUL TUZLA - TOROS MARKET BAKKAL / MARKET TUZLA İSTANBUL
İSTANBUL TUZLA - ÇOLAKLAR MARKET BAKKAL / MARKET TUZLA İSTANBUL
İSTANBUL TUZLA - HAYAT ŞARKÜTERİ BAKKAL / MARKET TUZLA İSTANBUL
İSTANBUL TUZLA - MERCAN MARKET BAKKAL / MARKET TUZLA İSTANBUL
İSTANBUL ÜMRANİYE - ŞERAFETTİN GÜNGÖR MOBO / KİOSK ÜMRANİYE İSTANBUL
İSTANBUL ÜSKÜDAR - OSMAN YILMAZ(İSKELE MEYD) MOBO / KİOSK ÜSKÜDAR İSTANBUL
İSTANBUL ÜSKÜDAR - İZGİ PAZ(B.TAŞ İSK) MOBO / KİOSK ÜSKÜDAR İSTANBUL
İSTANBUL ÜSKÜDAR - KURT GAZ(EMİNÖNÜ İSK) MOBO / KİOSK ÜSKÜDAR İSTANBUL
İSTANBUL ÜSKÜDAR - FARUK SAĞLAM MOBO / KİOSK ÜSKÜDAR İSTANBUL
İSTANBUL ÜSKÜDAR - ALİ RIZA BİNİCİ MOBO / KİOSK ÜSKÜDAR İSTANBUL
İSTANBUL ÜSKÜDAR - ALİ RIZA BİNİCİ MOBO / KİOSK ÜSKÜDAR İSTANBUL
İSTANBUL ÜSKÜDAR - SİMGE2 GAZETE-TEKE MOBO / KİOSK ÜSKÜDAR İSTANBUL
İSTANBUL ÜSKÜDAR - KÖSEOĞLU BÜFE MOBO / KİOSK ÜSKÜDAR İSTANBUL
İSTANBUL ÜSTGÖZTEPE - KARAMAN GAZETE BAYİ MOBO / KİOSK KADIKÖY İSTANBUL
İSTANBUL ÜSTGÖZTEPE - MESUT GAZ.BİLGİSAYAR 2 MOBO / KİOSK KADIKÖY İSTANBUL
İSTANBUL YAKACIK - FARUK YILDIZ BÜFE MOBO / KİOSK PENDİK İSTANBUL
İSTANBUL YAKACIK - BİZİM GIDA BAKKAL / MARKET PENDİK İSTANBUL
İSTANBUL YAKACIK - NİVART AKTOPRAK ÖZEL BÜFE KARTAL İSTANBUL
İSTANBUL YAKACIK - GAZİ KEŞÇİ ÖZEL BÜFE KARTAL İSTANBUL
İSTANBUL YENİBOSNA - E.ÇİZMECİ(AHLD.HAT/Y.KÖY) ÖZEL BÜFE BAKIRKÖY İSTANBUL
İSTANBUL YENİBOSNA - ONUR AGCAY MOBO / KİOSK BAKIRKÖY İSTANBUL
İSTANBUL YENİBOSNA - S.ŞİMŞEK(AHLİÇ HAT/Y.KÖY) ÖZEL BÜFE BAKIRKÖY İSTANBUL
İSTANBUL YENİBOSNA - GÖKYÜZÜ KİTAPEVİ ÖZEL BÜFE BAKIRKÖY İSTANBUL
İSTANBUL YEŞİLKÖY - YEŞİLKÖY GAZETE BAYİİ MOBO / KİOSK BAKIRKÖY İSTANBUL
İSTANBUL YEŞİLKÖY - ONUR AĞÇAY/ATRIUM MOBO / KİOSK BAKIRKÖY İSTANBUL
İSTANBUL YEŞİLKÖY - ZUHAL ERDEN MOBO / KİOSK BAKIRKÖY İSTANBUL
İSTANBUL YEŞİLKÖY - MESUT GAZETE BAYİİ MOBO / KİOSK BAKIRKÖY İSTANBUL
İSTANBUL YEŞİLKÖY - BERK GAZETE BAYİ MOBO / KİOSK BAKIRKÖY İSTANBUL
İSTANBUL ZEYNEPKAMİL - ÖZDEMİR ERARSLAN MOBO / KİOSK KADIKÖY İSTANBUL
İZMİR BORNOVA ÇİĞDEM TATAR MOBO / KİOSK BORNOVA
İZMİR BORNOVA ABDULLAH EMİR MOBO / KİOSK BORNOVA
İZMİR BORNOVA MEYDAN MOBO MOBO / KİOSK BORNOVA
İZMİR BORNOVA MİGROS MOBO MOBO / KİOSK BORNOVA
İZMİR BUCA MÜNEVVER YÜMLÜ MOBO / KİOSK BUCA
İZMİR BUCA GÖKSU TEKEL BAYİİ MOBO / KİOSK BUCA
İZMİR BUCA YAVUZ KOÇ TEKEL BAYİİ GAZİEMİR
İZMİR BUCA GÜRBÜZ BAŞYURT TEKEL BAYİİ MENDERES
İZMİR BUCA ÇETİN BÜFE MOBO / KİOSK GAZİEMİR
İZMİR BUCA KOÇASLAN BASIN MOBO / KİOSK GAZİEMİR
İZMİR ÇEŞME ŞEN MARKET BAKKAL / MARKET ÇEŞME
İZMİR ÇEŞME BURAK AKALIN BAKKAL / MARKET ÇEŞME
İZMİR ÇEŞME DENİZ MARKET BAKKAL / MARKET ÇEŞME
İZMİR ÇEŞME EGE GIDA PAZARI BAKKAL / MARKET ÇEŞME
İZMİR ÇEŞME KOCATÜRK KARDEŞLER BAKKAL / MARKET ÇEŞME
İZMİR ÇEŞME ŞEKER MARKET BAKKAL / MARKET ÇEŞME
İZMİR ÇEŞME BAYKAL GIDA PAZARI BAKKAL / MARKET ÇEŞME
İZMİR ÇEŞME MAVİ AY MARKET BAKKAL / MARKET ÇEŞME
İZMİR ÇEŞME ŞİMŞEK MARKET BAKKAL / MARKET ÇEŞME
İZMİR ÇEŞME GÖREN MARKET BAKKAL / MARKET ÇEŞME
İZMİR GÖZTEPE 35 NEVZAT TUTAR MOBO / KİOSK KONAK
İZMİR GÖZTEPE 35 ESİN ÖZBAŞ MOBO / KİOSK KONAK
İZMİR GÖZTEPE 35 ALİ COŞKUN MOBO / KİOSK KONAK
İZMİR GÖZTEPE 35 NAHİDE KÜLEKÇİ MOBO / KİOSK KONAK
İZMİR GÖZTEPE 35 HASAN PEKMEZCİ İTİMAT MRK BAKKAL / MARKET KONAK
İZMİR GÖZTEPE 35 FİKRET KUTLUBAY MOBO / KİOSK KONAK
İZMİR GÖZTEPE 35 PINAR TEKEL BAYİİ TEKEL BAYİİ KONAK
İZMİR GÖZTEPE 35 ERKAN ŞENERUZ MOBO / KİOSK KONAK
İZMİR GÖZTEPE 35 BEHZAT GÜLER MOBO / KİOSK KONAK
İZMİR GÖZTEPE 35 UZUN BÜFE MOBO / KİOSK KONAK
İZMİR KARŞIYAKA(ALAYBEY) PAN KİTABEVİ KİTABEVİ KARŞIYAKA
İZMİR KARŞIYAKA(ALAYBEY) BERNA ERDENER MOBO / KİOSK KARŞIYAKA
İZMİR KARŞIYAKA(ALAYBEY) EMİNE METİNSOY GAZETE DERGİ DÜKKANI KARŞIYAKA
İZMİR KARŞIYAKA(ALAYBEY) Ş.ŞAHİN(K.YAKAİSK KİOSK) MOBO / KİOSK KARŞIYAKA
İZMİR KARŞIYAKA(ALAYBEY) ÖZKORDAĞLAR LTD. GAZETE DERGİ DÜKKANI KARŞIYAKA
İZMİR KONAK RAHMİ BİNGÖL MOBO / KİOSK KONAK
İZMİR KONAK ALİ YILDIZ MOBO / KİOSK KONAK
İZMİR KONAK ŞÖLEN ŞAHİN MOBO / KİOSK KONAK
İZMİR KONAK ZAFER ÖZPAZARCIOĞLU MOBO / KİOSK KONAK
İZMİR KONAK SIRMA ALTAY MOBO / KİOSK KONAK
İZMİR KONAK HİDAYET AĞAÇDİKEN MOBO / KİOSK KONAK
İZMİR KONAK MURAT TANDOĞAN MOBO / KİOSK KONAK
İZMİR KONAK BAYRAM YILDIZ MOBO / KİOSK KONAK
İZMİR KONAK ÖZCAN YURDAKAN SAN. TEKEL BAYİİ KONAK
İZMİR KONAK AYHAN ATAALP MOBO / KİOSK KONAK
İZMİR KONAK SONER ÖZEN MOBO / KİOSK KONAK
İZMİR KONAK KADİR BİRDİR MOBO / KİOSK KONAK
İZMİR KONAK BEDRİ PLAK MÜZİK MARKET KONAK
İZMİR KONAK EMRE ALTINAĞIZ BAKKAL / MARKET KONAK
İZMİR KONAK İLPA İLETİŞİM KİTAPEVİ GROSS MARKETLER KONAK
İZMİR KUŞADASI HAL MARKET ŞARKÜTE BAKKAL / MARKET SELÇUK
İZMİR KUŞADASI ÜÇYOL MARKET BAKKAL / MARKET SELÇUK
İZMİR OTOGAR TERMİNAL GAZ.MEC/OTOGAR GAZETE DERGİ DÜKKANI BORNOVA
İZMİR URLA KÜLTÜR BÜFESİ MOBO / KİOSK KONAK
İZMİR URLA EMBİYA YILDIZ BAKKAL / MARKET BALÇOVA
İZMİR URLA AKDEMİR MARKET BAKKAL / MARKET URLA
İZMİR URLA ÜNAL KARDEŞLER GIDA PAZ BAKKAL / MARKET URLA
İZMİR URLA ÜSTEL TİCARET KIRTASİYE KARABURUN
İZMİR URLA KÜÇÜKALİ GIDA BAKKAL / MARKET URLA
İZMİR URLA 3M MİGROS DERGİ REY MOBO / KİOSK BALÇOVA
İZMİR URLA YÜKSEL YERGÖK BAKKAL / MARKET URLA
İZMİR URLA YAYLA-2 BAKKAL / MARKET BALÇOVA
İZMİR URLA DOSTSUN GIDA BAKKAL / MARKET BALÇOVA
İZMİR URLA MENEKŞE MARKET BAKKAL / MARKET URLA
İZMİR URLA TUGAN GIDA BAKKAL / MARKET KONAK
İZMİR URLA SERKAN AKTEPE MOBO / KİOSK KONAK
İZMİR YENİ BOSTANLI ETEM GİRGİN MOBO / KİOSK KARŞIYAKA
İZMİR YENİ BOSTANLI KUĞU BÜFE BAKKAL / MARKET KARŞIYAKA
İZMİR YENİ BOSTANLI CENGİZ UMUT KARAYILANOĞLU MOBO / KİOSK KARŞIYAKA
İZMİR YENİ BOSTANLI KEMAL KILIÇ/MERKEZ ÇARŞI MOBO / KİOSK FOÇA
İZMİR YENİ BOSTANLI KÜLTÜR BÜFE MOBO / KİOSK FOÇA
İZMİR YENİ BOSTANLI ALBATROS BÜFE BAKKAL / MARKET KARŞIYAKA
İZMİR YENİ BOSTANLI KAREKSAN BÜFE MOBO / KİOSK KARŞIYAKA
KAYSERİ - BEYAZKÖŞK BÜFE MOBO / KİOSK MELİKGAZİ KAYSERİ
KAYSERİ - ARDIÇ KİTAP KIRT.(ARDIÇ) KIRTASİYE KOCASİNAN KAYSERİ
KAYSERİ - ÖZ ÖMÜR KİTAP KIRT.(ÖMÜR) KİTABEVİ KOCASİNAN KAYSERİ
KAYSERİ - ELGÜN KIRTASİYE KIRTASİYE KOCASİNAN KAYSERİ
KAYSERİ - BEĞENDİK M.GAZİ İŞL.TİC.S KURUYEMİŞCİ MELİKGAZİ KAYSERİ
KAYSERİ - BÜFE ARSOY BAKKAL / MARKET KOCASİNAN KAYSERİ
KIRKLARELİ LÜLEBURGAZ - DOĞUŞ KİTAP EVİ KIRTASİYE KIRKLARELİ-MERKEZ KIRKLARELİ
KIRKLARELİ LÜLEBURGAZ - BAHAR BÜFE ÖZEL BÜFE LÜLEBURGAZ KIRKLARELİ
KIRKLARELİ LÜLEBURGAZ - SMİLE SHOP SMİLE SHOP LÜLEBURGAZ KIRKLARELİ
KIRKLARELİ LÜLEBURGAZ - MEYDAN BÜFE ÖZEL BÜFE BABAESKİ KIRKLARELİ
KOCAELİ - GİMPA BAKKAL / MARKET KOCAELİ-MERKEZ KOCAELİ
KOCAELİ - İLTER BÜFE ÖZEL BÜFE KOCAELİ-MERKEZ KOCAELİ
KOCAELİ - SARIKAYA MARKET BAKKAL / MARKET KOCAELİ-MERKEZ KOCAELİ
KOCAELİ - BÜLBÜLOĞULLARI ÖZEL BÜFE KOCAELİ-MERKEZ KOCAELİ
KOCAELİ - ÖZGÜR TEKEL BAYİ TEKEL BAYİİ KOCAELİ-MERKEZ KOCAELİ
KOCAELİ - YILDIZ ŞARKÜTERİ BAKKAL / MARKET KOCAELİ-MERKEZ KOCAELİ
KOCAELİ - MACİT FİLİZ MOBO / KİOSK KOCAELİ-MERKEZ KOCAELİ
KOCAELİ - NURKAN KİTAPEVİ KİTABEVİ KOCAELİ-MERKEZ KOCAELİ
KOCAELİ - ÇAĞDAŞ KİTAPEVİ KİTABEVİ KOCAELİ-MERKEZ KOCAELİ
KOCAELİ - BARAN MARKET 3 BAKKAL / MARKET KOCAELİ-MERKEZ KOCAELİ
KOCAELİ - ÇİĞDEM GIDA MOBO / KİOSK KOCAELİ-MERKEZ KOCAELİ
KOCAELİ - GÜL TİCARET GAZETE DERGİ DÜKKANI KOCAELİ-MERKEZ KOCAELİ
KOCAELİ - İPEK PİŞMANİYE ÖZEL BÜFE KOCAELİ-MERKEZ KOCAELİ
KOCAELİ - ULUSOY BÜFE CAN PİŞMANİYE ÖZEL BÜFE KOCAELİ-MERKEZ KOCAELİ
KOCAELİ - BİNBİR MARKET BAKKAL / MARKET KOCAELİ-MERKEZ KOCAELİ
KOCAELİ - CÜNEYT KOCAOĞLU TEKEL BAYİİ KANDIRA KOCAELİ
KOCAELİ - CEYLAN MARKET BAKKAL / MARKET KANDIRA KOCAELİ
KOCAELİ - EREN MARKET BAKKAL / MARKET KANDIRA KOCAELİ
KOCAELİ - KÖSEM MARKET BAKKAL / MARKET KOCAELİ-MERKEZ KOCAELİ
KOCAELİ - DERYA MARKET BAKKAL / MARKET KOCAELİ-MERKEZ KOCAELİ
KOCAELİ - İSHAK ÇUHADAR KURUYEMİŞCİ KOCAELİ-MERKEZ KOCAELİ
KOCAELİ - BİLGİNLER GIDA BAKKAL / MARKET KOCAELİ-MERKEZ KOCAELİ
KOCAELİ - MAŞUKİYE MARKET BAKKAL / MARKET KOCAELİ-MERKEZ KOCAELİ
KOCAELİ - ELİF MARKET BAKKAL / MARKET KOCAELİ-MERKEZ KOCAELİ
KOCAELİ - NAZ MİNİ MARKET BAKKAL / MARKET KOCAELİ-MERKEZ KOCAELİ
KOCAELİ - BARIŞ BÜFE ÖZEL BÜFE KOCAELİ-MERKEZ KOCAELİ
KOCAELİ - DÖNGEL MARKET BAKKAL / MARKET KOCAELİ-MERKEZ KOCAELİ
KOCAELİ - BİMA MARKET BAKKAL / MARKET KOCAELİ-MERKEZ KOCAELİ
KOCAELİ - ÇİSE TİCARET ÖZEL BÜFE KOCAELİ-MERKEZ KOCAELİ
KOCAELİ - KOCATÜRKLER GIDA BAKKAL / MARKET KOCAELİ-MERKEZ KOCAELİ
KOCAELİ - KOÜ SAĞ.KÜL.VE SPOR DAİRE KANTİN KOCAELİ-MERKEZ KOCAELİ
KOCAELİ - CARDİNAL KURUYEMİŞ KURUYEMİŞCİ KOCAELİ-MERKEZ KOCAELİ
KOCAELİ - ŞAHİN MİNİ MARKET BAKKAL / MARKET KOCAELİ-MERKEZ KOCAELİ
KOCAELİ - YUNUS SAROĞLU BAKKAL / MARKET KOCAELİ-MERKEZ KOCAELİ
KONYA - ÖZ ADALILAR BAKKAL / MARKET MERAM KONYA
KONYA - FERZAN GIDA BAKKAL / MARKET MERAM KONYA
KONYA - YAĞCILAR GIDA BAKKAL / MARKET MERAM KONYA
KONYA - ADALILAR GIDA BAKKAL / MARKET MERAM KONYA
KONYA - KİTAPSAN KİT LTD GROSS MARKETLER MERAM KONYA
KONYA - DÜNDAR MARKET BAKKAL / MARKET SELÇUKLU KONYA
KONYA - BUĞRA KIRTASİYE KIRTASİYE SELÇUKLU KONYA
KONYA - GÜLASLAN TURİZM ÖZEL BÜFE SELÇUKLU KONYA
KONYA - ARAR KURUYEMİŞ KURUYEMİŞCİ MERAM KONYA
KÜTAHYA BUDAK MARKET BAKKAL / MARKET SİMAV
MANİSA MANİSA UFUK MARKET BAKKAL / MARKET AKHİSAR
MANİSA MANİSA EMRAH GAZETE TEKEL BAYİ TEKEL BAYİİ AKHİSAR
MANİSA MANİSA GÖKHAN AYTAÇ BAKKAL / MARKET MANİSA-MERKEZ
MERSİN - POLEN BÜFE BAKKAL / MARKET İÇEL-MERKEZ İÇEL
MERSİN - GÜNEY GIDA BAKKAL / MARKET İÇEL-MERKEZ İÇEL
MERSİN - KÖŞEM GIDA BAKKAL / MARKET İÇEL-MERKEZ İÇEL
MERSİN - MERSİN 1 KİTAPSAN GROSS MARKETLER İÇEL-MERKEZ İÇEL
MERSİN - YILDIRIM TEKEL BÜFESİ TEKEL BAYİİ İÇEL-MERKEZ İÇEL
MERSİN - BAHADIR GIDA BAKKAL / MARKET İÇEL-MERKEZ İÇEL
MERSİN - MARTI KİTABEVİ KİTABEVİ İÇEL-MERKEZ İÇEL
MERSİN - ALDANMAZ GIDA TEKEL BAKKAL / MARKET İÇEL-MERKEZ İÇEL
MERSİN - MERSİN 2 KİTAPSAN GROSS MARKETLER İÇEL-MERKEZ İÇEL
MERSİN - TAŞÇI MARKET BAKKAL / MARKET İÇEL-MERKEZ İÇEL
MUĞLA BODRUM TÜNAY MARKET BAKKAL / MARKET BODRUM
MUĞLA BODRUM FATMA UÇAR BAKKAL / MARKET BODRUM
MUĞLA BODRUM ADNAN TEKİN/MARİNA-T.REİS MOBO / KİOSK BODRUM
MUĞLA BODRUM CEVKAM LTD.ŞTİ BAKKAL / MARKET BODRUM
MUĞLA BODRUM TESKO MARKET BAKKAL / MARKET BODRUM
MUĞLA BODRUM COŞKUN MARKET BAKKAL / MARKET BODRUM
MUĞLA BODRUM TÜRKBÜKÜ MARKET BAKKAL / MARKET BODRUM
MUĞLA BODRUM MARİNA KÜMBET MOBO / KİOSK BODRUM
MUĞLA BODRUM EBRUS MARKET BAKKAL / MARKET BODRUM
MUĞLA BODRUM MELTEM SAHİL BAKKAL / MARKET BODRUM
MUĞLA BODRUM İPEK MARKET BAKKAL / MARKET BODRUM
MUĞLA BODRUM ZEUS MARKET BAKKAL / MARKET BODRUM
MUĞLA BODRUM CÜMERT MARKET BAKKAL / MARKET BODRUM
MUĞLA BODRUM NEŞE MARKET BAKKAL / MARKET BODRUM
MUĞLA BODRUM DİA SA TORBA SÜPERMARKET BODRUM
MUĞLA BODRUM POYRAZ MARKET BAKKAL / MARKET BODRUM
MUĞLA BODRUM ÇAPGIN MARKET BAKKAL / MARKET BODRUM
MUĞLA BODRUM ECEM TURZ.TİC.LTD. BAKKAL / MARKET BODRUM
MUĞLA BODRUM ZEKİ TETİK MOBO / KİOSK BODRUM
MUĞLA BODRUM BEKİR HAKAN TOKER BAKKAL / MARKET BODRUM
MUĞLA BODRUM BURAK MARKET BAKKAL / MARKET BODRUM
MUĞLA BODRUM CİNGÖZ COLOR(MARİNA) GAZETE DERGİ DÜKKANI BODRUM
MUĞLA BODRUM SELEN MARKET BAKKAL / MARKET BODRUM
MUĞLA BODRUM MUZO SHOP BAKKAL / MARKET BODRUM
MUĞLA BODRUM SEDA MARKET BAKKAL / MARKET BODRUM
MUĞLA BODRUM SEA GARDEN MOBO / KİOSK BODRUM
MUĞLA MARMARİS ÇAĞ SÜPERMARKET BAKKAL / MARKET MARMARİS
MUĞLA MARMARİS DİLGE MARKET BAKKAL / MARKET DATÇA
MUĞLA MARMARİS ANKARA MARKET BAKKAL / MARKET MARMARİS
MUĞLA MİLAS FOTO MEHMET BAKKAL / MARKET MİLAS
MUĞLA MİLAS MİLAS-BODRUM HAVAALANI ÖZEL BÜFE MİLAS
MUĞLA MİLAS ADABÜKÜ MARKET BAKKAL / MARKET MİLAS
MUĞLA MİLAS LALE MARKET BAKKAL / MARKET MİLAS
MUĞLA ORTACA GÖKYÜZÜ GAZETE KİTAPEVİ GAZETE DERGİ DÜKKANI DALAMAN
MUĞLA ORTACA SELAHİ KARAKAYA BAKKAL / MARKET KÖYCEĞİZ
MUĞLA FETHİYE - M.KOYUNCU (GÖZDE K.EVİ) KİTABEVİ FETHİYE MUĞLA
MUĞLA FETHİYE - BALCI MARKET BAKKAL / MARKET FETHİYE MUĞLA
MUĞLA FETHİYE - ŞİPOĞLU 1 MARKET LTDİ ŞTİ BAKKAL / MARKET FETHİYE MUĞLA
MUĞLA FETHİYE - İSMET KANAT (KANAT MRK) BAKKAL / MARKET FETHİYE MUĞLA
MUĞLA FETHİYE - GARAJ BÜFE BAKKAL / MARKET FETHİYE MUĞLA
MUĞLA ÇAGDAŞ MARKET-3 BAKKAL / MARKET MUĞLA-MERKEZ
MUĞLA GÜLEN MARKET TEKEL BAYİİ YATAĞAN
MUĞLA GÜNAY PALA BAKKAL / MARKET MUĞLA-MERKEZ
MUĞLA GÜRPINAR KIRTASİYE KIRTASİYE YATAĞAN
MUĞLA SEHER KIRTASİYE KIRTASİYE YATAĞAN
RİZE - DEMİRRENK BÜFE ÖZEL BÜFE RİZE-MERKEZ RİZE
RİZE - A.YAVUZ AYDIN KIRTASİYE ÇAYELİ RİZE
SAKARYA ADAPAZARI - CEMİL BÜFE ÖZEL BÜFE SAKARYA-MERKEZ SAKARYA
SAKARYA ADAPAZARI - OKTAY BÜFE ÖZEL BÜFE SAKARYA-MERKEZ SAKARYA
SAKARYA ADAPAZARI - DURAK CAFE ÜNİVERSİTE SAKARYA-MERKEZ SAKARYA
SAKARYA ADAPAZARI - GAR BÜFE ÖZEL BÜFE SAKARYA-MERKEZ SAKARYA
SAKARYA ADAPAZARI - SEVİL İLERİ ÖZEL BÜFE SAKARYA-MERKEZ SAKARYA
SAKARYA ADAPAZARI - KÜÇÜK EVİM BAKKAL / MARKET SAPANCA SAKARYA
SAKARYA ADAPAZARI - KIRKPINAR MARKET BAKKAL / MARKET SAPANCA SAKARYA
SAKARYA ADAPAZARI - TERMİNAL BÜFE ÖZEL BÜFE SAKARYA-MERKEZ SAKARYA
SAKARYA OSMANELİ - VARAN DİN(P.OVA/SAKARYA) BENZİN İSTASYONU PAMUKOVA SAKARYA
SAMSUN - UYGUN KIRTASİYE KIRTASİYE 19MAYIS SAMSUN
SAMSUN - HAKYEMEZ SÜPERMARKET SÜPERMARKET SAMSUN-MERKEZ SAMSUN
SAMSUN - FAHRİ DEMİRCİ BAKKAL / MARKET SAMSUN-MERKEZ SAMSUN
SAMSUN - ARZUM MARKET BAKKAL / MARKET SAMSUN-MERKEZ SAMSUN
SAMSUN - CEM PETROL (PETROL OFİSİ) BENZİN İSTASYONU SAMSUN-MERKEZ
SAMSUN - KORKMAZ MARKET BAKKAL / MARKET SAMSUN-MERKEZ SAMSUN
SAMSUN - TEMİZLİK GIDA PAZARI BAKKAL / MARKET SAMSUN-MERKEZ
SAMSUN - ONUR SÜPERMARKET BAKKAL / MARKET SAMSUN-MERKEZ SAMSUN
SAMSUN - SARI MARKET BAKKAL / MARKET SAMSUN-MERKEZ SAMSUN
SAMSUN - MA-DA MARKET BAKKAL / MARKET SAMSUN-MERKEZ SAMSUN
SAMSUN - ZÜLAL MARKET BAKKAL / MARKET SAMSUN-MERKEZ SAMSUN
SAMSUN - PINAR GIDA BAKKAL / MARKET SAMSUN-MERKEZ SAMSUN
SAMSUN - DENİZ KÜLTÜR MERKEZİ KİTABEVİ SAMSUN-MERKEZ SAMSUN
SAMSUN - CAN BÜFE ÖZEL BÜFE SAMSUN-MERKEZ SAMSUN
SAMSUN - BİZİM MARKET BAKKAL / MARKET SAMSUN-MERKEZ SAMSUN
SAMSUN - DOĞU BÜFE BAKKAL / MARKET SAMSUN-MERKEZ SAMSUN
SAMSUN - YILMAZ KÖÇEK BAKKAL / MARKET SAMSUN-MERKEZ SAMSUN
TEKİRDAĞ - ÜLKER GIDA PAZARI BAKKAL / MARKET TEKİRDAĞ-MERKEZ TEKİRDAĞ
TEKİRDAĞ - MURAT BÜFE ÖZEL BÜFE TEKİRDAĞ-MERKEZ TEKİRDAĞ
TEKİRDAĞ - FEVZİ LİNOMEN MOBO / KİOSK TEKİRDAĞ-MERKEZ TEKİRDAĞ
TEKİRDAĞ ÇORLU - AVŞAR GAZ.MEC.BAYİ GAZETE DERGİ DÜKKANI ÇORLU TEKİRDAĞ
TEKİRDAĞ ÇORLU - EMLAK BÜFE MOBO / KİOSK ÇORLU TEKİRDAĞ
TEKİRDAĞ ÇORLU - SEVER DAĞITIM KIRTASİYE ÇERKEZKÖY TEKİRDAĞ
TEKİRDAĞ ÇORLU - SİNCAP KURUYEMİŞ KURUYEMİŞCİ ÇERKEZKÖY TEKİRDAĞ
TEKİRDAĞ ÇORLU - KIRAN BÜFE BAKKAL / MARKET ÇORLU TEKİRDAĞ
TRABZON - SALİM ŞAHİN ÖZEL BÜFE TRABZON-MERKEZ TRABZON
TRABZON - FANZİN CAFE KANTİN TRABZON-MERKEZ TRABZON
TRABZON - ÇİÇEK BÜFE ÖZEL BÜFE TRABZON-MERKEZ TRABZON
TRABZON - İSMAİL YAVUZ(HAVAALANI) GAZETE DERGİ DÜKKANI TRABZON-MERKEZ TRABZON
TRABZON - KARDEŞLER BASIN YAYIN GAZETE DERGİ DÜKKANI ARAKLI TRABZON
TRABZON - DİPLOMAT BÜFE ÖZEL BÜFE TRABZON-MERKEZ TRABZON
TRABZON - OKUTAN KİTAP KIRTASİYE KIRTASİYE OF TRABZON
UŞAK SARIOĞLU BÜFE MOBO / KİOSK UŞAK-MERKEZ
UŞAK ÇETİN ŞARKÜTERİ BAKKAL / MARKET BANAZ
UŞAK ANIL GAZETE MÜZİK MARKET UŞAK-MERKEZ
UŞAK FLASH GIDA BAKKAL / MARKET UŞAK-MERKEZ
YALOVA - T. TOMRUK(Y.KAPI İSK/YLV) MOBO / KİOSK YALOVA-MERKEZ YALOVA
YALOVA - T.TOMRUK(HIZ FRBOT İSK) MOBO / KİOSK YALOVA-MERKEZ YALOVA
YALOVA - EYÜP KOÇAL(İST.CAD.) ÖZEL BÜFE YALOVA-MERKEZ YALOVA
ZONGULDAK - ATAÇ MARKET BAKKAL / MARKET ZONGULDAK-MERKEZ ZONGULDAK
ZONGULDAK - ÇETİN ÇELİK BAKKAL / MARKET ZONGULDAK-MERKEZ ZONGULDAK
ZONGULDAK - METİN YAVUZER KURUYEMİŞCİ ZONGULDAK-MERKEZ ZONGULDAK
ZONGULDAK - MERAL KUTAYER KIRTASİYE ZONGULDAK-MERKEZ ZONGULDAK
ZONGULDAK - MELEK ÖZTÜRKOĞLU KIRTASİYE ZONGULDAK-MERKEZ ZONGULDAKYazılarımızı Facebook'tan takip etmek için: