AJANS

Yatak Odası Rockçıları Yeni Albüm Çıkarıyor

Deli Kasap - 19 Ağustos 2010

Günümüzün en başarılı rock gruplarından Kings of Leon'un beşinci stüdyo albümü "Come Around Sundown" Ekim ayında Sony Music etiketiyle müzik severlerle buluşuyor! Grubun daha önce de birlikte çalıştığı müzisyenler Angelo Petraglia ve Jacquire King prodüktörlüğündeki albüm, New York'ta Avatar Stüdyoları'nda kaydedildi.

Come Around Sundown, gruba 4 Grammy ödülü kazandıran ve tüm dünyada 6 milyondan fazla satan 2008 tarihli albümleri "Only By The Night"ın ardından yayınlanacak ilk stüdyo albümü olacak. "Only By The Night", Nashville - Tennesseeli grubun kariyerindeki dönüm noktalarından biri oldu ve Kings of Leon'un son iki yılda tüm dünyanın tanıdığı rock gruplarından biri olmasını sağladı.

Yaratıcılıkları ve çalışkanlıklarıyla tanınan Kings of Leon üyeleri, 2008 albümleri "Only By The Night" yayınlanmasının ardından sürekli konser ve kayıt çalışmalarına devam etti. Grup, Ekim 2009 sonunda albüm tanıtımını için başladıkları turneyi bitirir bitirmez stüdyoya girdi ve yeni albüm çalışmalarına başladı. Kings of Leon ayrıca kariyerinin ilk konser kaydı olan ve 2009 yazında Londra O2 Arena'daki konser kayıtlarından oluşan "Live At The O2 London, England" albümünü DVD ve Blu-Ray formatlarında geçtiğimiz yıl müzikseverlerle buluşturmuştu.

Kings of Leon'un kariyerinin en önemli ve başarılı konserlerinden birini İngiltere'de Londra Hyde Parkta 30 Haziran 2010'da gerçekleştirdi ve tüm şarkılar hayranlar tarafından hep bir ağızdan söylendi.

Yatak Odası Rockçıları Yeni Albüm ÇıkarıyorYazılarımızı Facebook'tan takip etmek için: