AJANS

Yaşları Bin Oldu Hala Albüm Yapıyorlar: THE BEACH BOYS!

Deli Kasap Haber Ajansı - 27 Eylül 2012

Muhtemelen bin yaşını aşmış ama içleri geçmemiş elemanlardan mürekkep kalender grup The Beach Boys yeni albümleri "That's Why God Made The Radio"yu rock'n'rollcu manyakların beğenisine sundu! ABD'de piyasaya çıkan albüm Los Angeles'da kaydedildi. Efsanevi grup 50. (yazı ile "ellinci") yıllarını yepisyeni plakları ve çıkacakları turne ile kutluyor. 50 yıldır (yuh be, dile kolay; tam elli yıl!!!) müzik camiasının içinde bulunan 3 kardeşten, kuzenleri ve arkadaşlarından oluşan The Beach Boys, 29. albümleri ile yeniden aramızda! 50 yıldır, orijinal kadrolarını bozmadan müziğini tüm müzikseverlerle paylaşan grup, bu özelliği ile de bir efsane… Grubun taze albümleri "That's Why God Made The Radio" 12 yepyeni şarkı içeriyor!

Brian Wilson ve Mike Love tarafından yapımcılığı üstlenen albümden çıkacak ilk single ise albüme de adını veren 'That's Why God Made The Radio'…

'That's Why God Made The Radio' şarkı listesi şöyle;

Yaşları Bin Oldu Hala Albüm Yapıyorlar: THE BEACH BOYS!

1. Think About The Days
2. That's Why God Made The Radio
3. Isn't It Time
4. Spring Vacation
5. The Private Life Of Bill And Sue
6. Shelter
7. Daybreak Over The Ocean
8. Beaches In Mind
9. Strange World
10. From There To Back Again
11. Pacific Coast Highway
12. Summer's Gone 

HADİ BAKALIM! Helal dedelere vallahi! Surf yapmayı bilmeden surf tahtasıyla poz vermeleri kolpa olsa da seviyoruz bu abilerimizi!

Yaşları Bin Oldu Hala Albüm Yapıyorlar: THE BEACH BOYS!Yazılarımızı Facebook'tan takip etmek için: