AJANS

Velvet Revolver Yeni Vokalisti Buldu,Yeni Albüm Yolda !

Ceyhun Tokmak - 10 Ocak 2011

Velvet Revolver Yeni Vokalisti Buldu,Yeni Albüm Yolda !

Yaşasın popüler kültürün tiraj manyağı haberleri... Nisan 2008'de vokalist Scott Weiland'a sıkı bit tekme atan Velvet Revolver bilindiği üzere harıl harıl vokalist arıyordu.2 senelik arayışın ardından geçtiğimiz gün yeni vokalistlerini bulduklarını açıklayan grup yetmezmiş gibi bir de demo kayıt yapmış!

Grubun davulcusu Matt Sorum internet üzerinden yaptığı açıklamada yeni vokalistleriyle 9 adet demo parça kaydettiklerini ve vokalistin muhteşem olduğunu belirtti. Vokalin kimliği ise itinayla gizlenmekte. Yaşasın popüler... (devamını biliyoruz.)

Şöhretler karmasında her daim forma giyebilecek kudrete sahip Slash ise bir internet sitesinde vokaliste ve yeni albüme dair, "Üçüncü albümde çok farklı şeyler ortaya çıkacağını düşünüyoruz çünkü vokalistimiz bir öncekinden çok çok farklı bir müzikal karaktere sahip. Parçalar bugüne kadar yaptığımız Velvet Revolver parçalarından çok daha ağır ve sert olacak İlk iki albümdeki en büyük kayıbımız da bana göre bu sertlikti" şeklinde bir açıklama yaptı. Zaten her grup bir sonraki albümün daha sert olacağını iddaa eder, şahsen Slash'in daha sert ürünler yaratabileceğini düşünmüyorum.

Ayrıca Matt Sorum bir iki gün içinde albüme ve vokaliste dair daha kesin açıklamalar yapacaklarını da duyurmuş.Yazılarımızı Facebook'tan takip etmek için: