AJANS

Van Damme Tekmelerini Bu Sefer Manowar ile Konuşturacak!

Deli Kasap Haber Ajansı - 18 Temmuz 2012

Öteden beri kas ve testosteron içeren her filme şahane soundtrack müziği olabilecek şarkılar üreten ancak bu zamana kadar film müzikleri yapmaya yanaşmayan Manowar, geçtiğimiz Haziran ayında çıkardığı Lord of Steel albümündeki El Gringo isimli şarkıyı aynı isimli, ülkemizde gösterime girmeyen aksiyon-western filmi için yazmıştı.

Film müziği olayından hoşlaşmış olacaklar ki bu sefer bir dönem Türk gençliğin karate salonlarına akın etmesinin 1. dereceden müsebbibi  Jean-Claude Van Damme ile işbirliğine giriyorlar.

Van Damme Tekmelerini Manowar ile Konuşturacak!

Daha önce Van Damme'ın pek çok filminde de çalışmış olan aksiyon emekçisi Moshe Diamant (resimde sağda) prodüktörlüğünde çekilecek olan Soldiers isimli filmde hem Joey DeMaio imzalı tema müzikleri (original score) hem de Manowar imzalı soundtrack şarkıları yer alacak. Bunun için Van Damme bizzat DeMaio ile buluşmuş ve ne tür bir film müziği istediği hakkındaki görüşlerini belirtmiş.

"Sinema aslında bizim için bir tutkudur" diyor Demaio. "Özellikle dürüstlük, onur ve cesaret hakkında olanları. Bu açıdan bu tür hikayelere müzikal açıdan katkıda bulunmak ve sinema tarihinin en iyi aksiyon kahramanları ile çalışmak bizim için şeref. Bu harika filme güçlü bir soundtrack hazırlamak için hepimiz hazırız!"

Film 2013'te vizyonda.

 

DKHA/Evren ÜnalYazılarımızı Facebook'tan takip etmek için: