AJANS

UDO: "Re-union yapamazsınız demedim, adam olamazsınız dedim."

Deli Kasap Haber Ajansı - 15 Haziran 2011

Efsanevi vokalist Udo, geçenlerde Accept'e niye katılmadığına dair bir soruya cevap vermiş.

Udo'nun anlattıkları kısaca şöyle:

"Yeniden toplanacağız Udo Abey" diye bunlar bana geldi. Bunlar dediğim de bu Wolf Hoffmann falan işte. 
"Eyvallah." dedim ben de. "Yeniden toplanırız. Onda sıkıntı yok. Ammaa, daha önce bir kere daha yeniden toplanmadık mı? Toplandık. E madem bokunu çıkartıp bir kere daha yeniden toplanacağız, bazı konuları açıklığa kavuşturmamız gerek. Diyelim ki toplandık. Bir albüm ya da bir turne sonrasında dağılmayacağımızın garantisini kim verebilir?" diye sordum. Kimsede çıt yok. Bu bizim Wolf Hoffmann'a bakıyorum özellikle, herifin gıkı çıkmıyor. Dut yemiş bülbül.
"Peki madem." dedim. "O kadar geçmişimiz var. Size yamuk yapacak değilim. Amma gelin görün ki, bizim Accept yalan olalı beri, ben U.D.O. ile uğraşıyorum. Diyelim ki, şimdi bu kurt Hoffmann'ın sözüne uydum da gruba geldim. Grup bir daha patlarsa, ben ne yaparım? Bu arada U.D.O. da zaten yalan olacak haliyle. Udo olmadan U.D.O. olmaz. Accept adını kullanarak yoluma devam ederim." dedim.
Ben bunu diyene kadar adeta bir dut yemiş bülbül, adeta bir kukumav kuşu gibi orda duran Wolf kurt gibi atıldı: "Yoook, yok yoooook. O olmaaaaz." diye tutuşuverdi. Çakala bak hele sen şu çakala. Sen re-union yapacaksın, bir iki sene albümdü konserdi karı kız götüreceksin, sonra sıkılınca, tekrar dağıtacaksın grubu, ben de bu tıfıl boyumla dımdızlak ortada kalacağım öyle mi? Yok ya? 
"Eh o zaman." dedim ben de ne diyeyim, "Yolunuz açık olsun."

UDO:


Yazılarımızı Facebook'tan takip etmek için: