AJANS

Thrash Metal'in De Belgeseli Çekildi!

Deli Kasap - 29 Ekim 2006

"Get Thrashed: The Story of Thrash Metal"in dünya premier gösterimi Londrada düzenlenen 2006 Raindance Film Festivalinde 3 Ekim tarihinde yapıldı. Gösterime belgeselin yönetmeni olan Rick Ernst de katıldı.
"Get Thrashed: The Story Of Thrash Metal", uzun dönem freelance olarak MTV prodüksiyonlarında görev alan yönetmen Rick Ernstin çektiği bir thrash metal belgeselidir ve filmde röportaj yapılıp thrash metalin doğuşundan günümüze kadar olan sürecini anlatan isimler şunlardır: Metallica, Slayer, Megadeth, Anthrax, Exodus, Godsmack, Disturbed, Sevendust, Testament, Overkill, Death Angel, Shadows Fall, Meshuggah, Hirax, In Flames, Strapping Young Lad, Stone Sour, Superjoint Ritual, Lamb Of God, Vio-Lence, Kreator, Nuclear Assault, Voivod, Chimaira, Biohazard, Fozzy grubunun vokalisti Chris Jericho, Sepultura, Kittie, The Haunted, D.R.I., Soilwork, Killswitch Engage, Heathen, prodüktör Brian Slagel, Jon & Marsha Zazula ve daha birkaç müzik adamı daha
The Raindance Film Festival her yıl İngilterede düzenlenen, dünyanın en büyük bağımsız film festivallerinden biridir. Bu yıl festivalin 14üncü yılıydı ve festival 27 Eylül-8 Ekim tarihleri arasında gerçekleştirildi. Festivalin jürisinde ise bu yıl Lou Reed ve Marky Ramone gibi müzisyenler de yer aldı. Festivalde geçtiğimiz yıl yer alan filmlerden biri ise "End of the Century: The Story of the Ramones" adlı Ramones filmiydi.
"Get Thrashed: The Story of Thrash Metal" adlı belgeselin trailerını izlemek için aşağıdaki adrese Hedefi Farklı Kaydet (Save Target As) yöntemi uygulamanız yeterli.
http://www.getthrashed.com/media/trailer.wmv
Belgesel hakkındaki tüm ayrıntılı bilgiler için ise:
http://www.getthrashed.com

Yazılarımızı Facebook'tan takip etmek için: