AJANS

Tam 16 Yıl Sonra Orijinal Kadrosu İle İlk Slayer Albümü Geliyor!!!

Deli Kasap - 30 Mart 2006

1990 yılında çıkarılan "Seassons In The Abyss albümünden bu yana Slayer orijinal kadrosu (Tom Araya, Jeff Hanneman, Kerry King ve Dave Lombardo) ile ilk albümünü yayınlamak üzere!.. Grubun yenilenen web sitesi www.slayer.net de yayınlanan stüdyo fotoğraflarının yanı sıra grup elemanları tarafından yeni albüme ilişkin açıklamalar da peşi sıra gelmeye başladı.
Grubun iki gitaristinden biri olan Kerry King yeni albüme dair şunları söyledi: "Yeni albüm için sabırsızlanıyoruz. Şu anda kırmızı ışıkta patinaj yapan ve fırlamak için yeşil ışığın yanmasını bekleyen arabalar gibiyiz! Turneye çıktığımızda patlamayı yapacağız. Bu albümdeki şarkıların bir çoğu 2002 yılında tamamlanmıştı aslında. Şu sıralar sözler üzerindeki son değişiklikleri yapıyor ve önümüzdeki turne için provalar yapıyoruz.
Bir diğer gitarist Hanneman ise: "Bu albümdeki prodüktörümüz Josh Abraham (daha önce Koen, Atreyu ve Velvet Revolver ile çalışmıştı) olacak. Josh oldukça yaratıcı ve sezgileri kuvvetli olan biri. Onunla birlikte çalışıyor olmaktan son derece memnunuz. Fakat tıpkı 86'daki 'Reign In Blood' dönemindeki gibi Rick Rubin de albümün yapımında katkıda bulunacak. Co-Prodüktör olarak Yeniden o eski güçlü havayı yakalamak güzel!
Yeni albümden birkaç şarkı ismi ise Tom Araya tarafından açıklandı. "Catalyst, "Cult, "Supremist, "Consfearacy ve 11 Eylül olayını teröristlerin bakış açısıyla anlatan "Jihad
Bu arada grup 06.06.06 tarihinde, "The Unholy Alliance adlı bir turneye çıkıyor. önce yazın Kuzey Amerika'da, sonbaharda da Avrupa'da gerçekleşecek olan bu turnede Slayer'a eşlik edecek diğer gruplar ise Lamb Of God, Mastodon, Children Of Bodom ve Thine Eyes Blind.Yazılarımızı Facebook'tan takip etmek için: