AJANS

Sonic Syndicate: "Eşşeğin Herekesine Su Kaçıran Topluluk"

Deli Kasap Haber Ajansı - 8 Mart 2011

Son dönem haybeci grupların en tantanalılarından Sonic Syndicate elemanları, Rammstein'ın Pussy videosunun montajlanmış ve sahte olduğunun ortaya çıkmasından dolayı büyük hayal kırıklığına uğradıklarını ve Turn It Up klibini bu yüzden çektiklerini söylüyorlar. Rammstein'ın poz yaptığı şeyi gerçek hayatlarında kendilerinin birebir yaşadığını söyleyen grubun mikrofonundaki zattın heyecanla anlattıklarına kulak verelim: Bir keresinde tur otobüslerine 20 insan doldurduklarını ve hepsinin anadan üryan olduklarını söyleyen grubun kolpacı vokalisti Nathan "Yalnız bir tanesi vardı ki hiç görmeyeydim daha iyiydi! Pörsük, tonton bir g.t ve örselenmiş dövmeleri!" DeliKasap olarak diyoruz ki: "Eee Nathan'cığım, ne demişler: -Eşşeği s.ken osuruğuna katlanır!"

Herşeyi geçtik, tüm maymunluklarınıza da birşey demiyecektik ama grubunuzun bassçısı şeker-pareyi ne alet ediyorsunuz kepazeliklerinize ulan" diye çemkirerek iyi haftalar diliyoruz sevgili okuyucularımız!

Not: Aşağıdaki fotoğrafta bassçı Karin'e verdirdikleri pozu gördükten sonra "Tey, Tey, Teyy!" diye hayıflanmaktan başka diyeceğimiz yoktur!

Sonic SyndicateYazılarımızı Facebook'tan takip etmek için: