AJANS

Şeriatçı Manyaklığın Azgınlığı & Emperyalizmin Kudurganlığı Doğurdu: DISTRICT UNKNOWN

Deli Kasap Haber Ajansı - 27 Temmuz 2012

Bir ülke düşünün. Bir yanda insanlıklarını unutmuş, yarı hayvan yarı böcek beyinli kudurgan şeriatçı manyakların sürekli terörü altında her gün bir cehennemi yaşıyor. Aynı ülke, şaka gibi ama bir zamanlar modern olan bu ülke: Afganistan... ...Ve bu ülkeyi "korumak" hem de komünizmden korumak için Afganistan'ın aydınlarını ortadan kaldıran ve bu ülkeyi insanlıklarını unutmuş, yarı hayvan yarı böcek beyinli kudurgan şeriatçı delileri silahlandırarak, yıllarca besleyerek bize bugünkü manyak Afganistan'ı hediye eden diğer bir başka ülke; "laik" emperyalist kudurganlık; ABD!

...Ve komünizm belası defedildiğinde bu defa kendi yarattıkları bu manyakları temizlemek için utanmadan yine aynı ülkeye saldıran alçakların alçağı Amerika Birleşik Devletlerinin devlet terörü altında inleyen zavallı bir tuhaf ülke...

(Ne kadar tanıdık değil mi?)

Kafa karıştırıcı mı geldi? O zaman haberimizi girelim:

Afganistan'ın İlk Heavy Metal grubu, DISTRICT UNKNOWN : Sürekli bir ölüm korkusu altında yaşıyoruz...

Şeriatçı Manyaklığın Azgınlığı & Emperyalizmin Kudurganlığı Doğurdu: DISTRICT UNKNOWN

Afganistan'ın ilk heavy metal grubu olarak adlandırılan "Bilinmeyen Bölge", Mayıs'ta açılan Afganistan'ın ilk rock müzik okulu olan Sound Centre'da eğitim alan gruplardan birisi.

Heavy metalin hızlı temposu ve agresif sound'u, Afgan gençlere Amarikan işgalinden önce ve sonra tanık oldukları şiddete olan kızgınlarını açığa çıkartmaları için bir imkan sağlıyor.

Grubun gitaristi Qasem Foushanji, "Sürekli bir ölüm korkusu altında yaşadıklarını" söylüyor. Grup, bazı zamanlarda yobazlardan gelebilecek saldırılardan korunma amaçlı olarak maskelerle konser veriyor.Yazılarımızı Facebook'tan takip etmek için: