AJANS

Serdar Güzelişler

Aşiyan Kutlu - 25 Şubat 2011

Desteklemeye devam; Serdar Güzelişler

Serdar Güzelişler 

 

Daha önce "Destekliyorum" başlıklı yazımda kendisinden söz ettiğim, aynı zamanda arkadaşım olan sevgili Serdar Güzelişler, değişik bir çalışmayla çıktı karşımıza. Ben de şarkıyı dinleyince yazmadan geçemedim açıkçası. 

"Sinek" isimli bestesi aniden internette bir patlama yarattı ve herkes tarafından dinlenmeye başladı.

Bestenin sözleri 15-16. yüzyılda yaşamış bir ressama ait, kalan her şey Serdar'ın güzel yorumu ve düşünceleriyle çıktı ortaya. Bu bestede; tüm alt yapı, aranje, enstrümanlar, vokal ve back vokal kendisine ait. Dinlediğinizde eminim siz de benim gibi beğeneceksiniz. Çok başarılı bir çalışma olmuş.

 Serdar, alaylı olarak başladığı müzik yaşamında 15 seneyi devirdi. Ahu Sağlam, Alaaddin Us, Yaşar Kurt ve Murat Çelik'in albüm ve konserlerine davuluyla dahil oldu.

Serdar Güzelişler 

Aynı zamanda belgesel ve film müzikleri de yapan Serdar Güzelişler'in bu 15 sene içinde eşlik ettiği birçok yerli profesyonel gruplar da vardır. Halen Ankara'da bir stüdyoda bateri eğitmenliği, ses kayıt ve mastering-aranje yapıyor.

Çok yakında prograsive metal tarzında enstrümantal olarak dinleyeceğimiz "atom ant" isimli yeni bestesiyle de çok ses getireceğe benziyor. Çok yakında yeni çekilecek ünlü bir yönetmenin de filminin müziklerini yapacak olan Serdar, şimdilik isim vermekten kaçınıyor. Proje netleştiğinde ayrıca facebook sayfasından duyuracağını belirtiyor.

"Sinek" adlı besteyi dinlemek için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz…

http://www.myspace.com/408769234/music/songs/79696200

 Ayrıca Serdar'ı facebook'tan da takip edebilirsiniz…

http://www.facebook.com/home.php#!/profile.php?id=1080716693

 Serdar Güzelişler'le başladığım ve desteklenmeye değer bulduğum farklı isimleri de buradan sizlere tanıtmaya devam edeceğim.

İletişim: yazarasyn@gmail.com

 Yazılarımızı Facebook'tan takip etmek için: