AJANS

Sarışın Arab kızı NAWEL, hassas ruhlara FRANSIZ MERHEMİ sürmeye geliyor

Deli Kasap Haber Ajansı - 1 Ekim 2015

Fransız estetiği Arab hassasiyetiyle flört etti, ortaya seksi sesli şarkıcı Nawel çıktı ve bu avangart ruhlu kızçe, 22 Ekim Perşembe İstanbullu müzikseverlerle müzik üleşmeye geliyor!

"Sarışın Arab mı olur lan!?" sorusunu "Elbette olm, hem de en tatlışlısından olur" diye yanıtlayarak en mendebur Arab düşmanını bile eşşeğin avrad-ı mahaline sokacak sevimliliğe sahip olan Nawel, Garajistanbul'da arz-ı endam eyleyecek...

NAWEL, hassas ruhlara MERHEM olacak

CIRRUS grubu ile yayınladığı enfesli albümler ile müzik camiasında büyük etki bırakan hoş bayan NAWEL müzik çalışmalarına solo devam etmekte. Asıl adı Nawel Ben Kraiem olan şarkıcı, müziğinde Tunus müziği, elektronik müzik, Fransız müziğini başarılı bir şekilde harmanlıyor.

Özellikle CIRRUS ile birlikte yaptığı 'She Kills' adlı şarkı ile büyük isim yapan NAWEL, 'I Am Not Lost', 'Ya Tunis', 'Time That Angels Hide' gibi şarkılarla tanınmakta.

Kadife sesi ile ruha hitap eden NAWEL Türkiye Fransız Kültür Merkezi'nin katkılarıyla gerçekleşecek ilk İstanbul konserinde hem CIRRUS hem de solo dönemi şarkılarını seslendirecek (Hey maaşallah!). 

NAWEL konseri daha önceden Mr. Big, Asaf Avidan, Paul Gilbert, Richie Kotzen, God Is An Astronaut, Marty Friedman, Marillion, Marky Ramone, Rainbow, Leon Hendrix, Wardruna gibi isimlerin Türkiye konserlerini düzenleyen haysiyetli organizasyon firmalarından MOODLive tarafından gerçekleştirilecek.Yazılarımızı Facebook'tan takip etmek için: