AJANS

Sammy Hagar Fitne Peşinde

Deli Kasap Haber Ajansı - 6 Şubat 2012

Kadrosunda Joe Satriani,Chad Smith,Michael Anthony gibi ünlü müzisyenleri barındıran süper grup Chichkenfoot solisti Sammy Hagger, eski grubu Van Halen'a yönelik sözlü saldırılarına devam ediyor:

"Sammy Hagar:Biz Van Halen'dan daha iyiyiz!!"

Radio Metal'e konuşan Hagar,şu anki grubunun öncekinden daha iyi olduğunu bakın nasıl anlatmış:

Sammy Hagar Fitne Peşinde

"Bireyler olarak, kesinlikle! Her iki grupta da çaldım.Yeni albümleri alın ve şarkı şarkı karşılaştırın.Sonra bi daha konuşalım…Mesela Joe Satriani ile Eddie'yi (Van Hallen), Dave Lee Roth'a karşılık beni, Wolfie Van Halen'a karşı Mikey Anthony, Chad Smith veya Kenny Aronoff 'a karşı Al Van Halen'i ele alın ...Yani demek istediğim, hadiii (burada 'come ooon' diyor)! Dave mi ben mi ya da Joe ya da Eddie?? Kim daha iyi çalıyor ya da söylüyor? Adil olduğu sürece karşılaştırmaları severim. Eğer sıkı bir Van Halen fanı isen yani senin için o bir tanrı ise onun Joe'dan daha iyi çaldığını düşünüyor olabilirsin. Ama, ben her ikisi ile de çaldım. İki taraflı düşünmek lazım. Eddie'nin yenilikçi olmasına lafım yok lakin mesele kimin daha iyi çaldığı ile alakalı! "

Tüm bu sözlerine karşılık Hagar, Chickenfoot olarak Van Halen'ın altında çalmanın onlara büyük bir mutluluk vereceğini söylüyor ve de ekliyor:

"Dalga mı geçiyorsun? Para bile istemeyiz!!"Yazılarımızı Facebook'tan takip etmek için: