AJANS

Rob Zombie Faturayı Grunge'a Kesti, Nostalji Havası Estirdi!

Deli Kasap Haber Ajansı - 13 Haziran 2014

Rob Zombie Faturayı Grunge'a Kesti

"Korkunçlu Rock" üstadı, "on parmakta on marifet" lakaplı bir acayip adam Rob Zombie, Download Festivali'ndeki TeamRock Radyo'da katıldığı bir programda kendisine sorulan, "O şanlı rock festivali kalabalıklarını ABD'de tekrar toplayabilecek misiniz?" sorusuna atarlı bir cevap verdi.


Nirvana ile popülerleşen grunge'ın, herkesi bir anda "anti-rock star" olmanın havalı bir şey olduğuna ikna ettiğini söyleyen Rob "Bunu yaparken kendilerini de dışarıya böyle gösterdiler. Çünkü rap'çi elemanlar gelip "Eğer siz fanila tişört ile babaannenizin hırkasını sırta alıp melül melül ayağınızın dibine bakacaksınız -sikeriz böyle işi- o halde rock star biz oluruz! dediler" diye devam etti.


Birleşik Devletlerin bu darbeden sonra halen toparlanamadığını iddia eden Rob, ABD'deki rock'ın durumundan 90'ların grunge akımını sorumlu tuttuğunu söyledi. Rob kankamız, yıllar sonra tekrardan rock 'n' roll'un kötü gidişatından grunge'ı sorumlu tutarak hafif çapta bir doksanlar nostalji havası estirmiş oldu!Yazılarımızı Facebook'tan takip etmek için: