AJANS

Purple Concerts Emperyalizmi!

Deli Kasap Haber Ajansı - 3 Nisan 2012

Her konser sezonu yaklaştığında rock-metal izleyicisi tarafından ağzının içine bakılan Purple Concerts, iptal edilen Sonisphere festivali yerine bu sene Guns N' Roses, Evanescence, Within Temptation, Ugly Kid Joe, Lacuna Coil, In Flames gibi grupların sahne alacağı Tuborg Goldfest ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

Bilindiği üzere önceki organizasyonlarında yetersiz su-yiyecek stoğu, fiyat farkı alınmadan bardakta artık köfte satılması, kamuya açık parkta konseri biletsiz izlemeye çalışan gencin tartaklanması ve dünya devi gruplara Maçka Küçükçiftlik Park gibi kısıtlı bir mekanda yer vermesi gibi uygulamalarla hatırlanan Purple Concerts bu sene hatalarından ders alacak gibi görünmüyor!

Purple Concerts Emperyalizmi!

Siyabend Suvari tarafından twitter'dan geçilen habere göre Tuborg GoldFest için tek günlük biletler kombineler tükenene kadar satılmayacak. Kombine biletler tükenmezse günlük biletler festivalden 2 hafta önce satılacak. Buna göre sadece tek grup görmek isteyenler biletlerin tükenme ihtimaline karşılık kombine bilet almak zorunda bırakılıyor.

Festivalin Biletix fiyatları ise VIP 530 TL, Sahne Önü Kombine 371 TL, Normal Kombine 148,50 TL olarak açıklandı. Festival Parkorman'da gerçekleştirilecek.

Evren Ünal / DKHAYazılarımızı Facebook'tan takip etmek için: