AJANS

Pantera'nın Best Of Koleksiyonu Platinyum Kazandı!

Deli Kasap - 27 Şubat 2006
2003 yılının Eylül ayında Elektra/Rhino tarafından yayınlanan "The Best Of Pantera: Far Beyond The Great Southern Cowboys' Vulgar Hits!" adlı toplama koleksiyon, Amerika'daki bir milyonluk satış barajını aşması üzerine 13 Şubat 2006 tarihinde Platinyum plak almaya hak kazandı.
16 şarkıdan oluşan bir best of CD'si, 12 şarkılık ekstra bir DVD ve iki canlı performans kaydının bulunduğu bir DVD'den oluşan sette grubun daha önce yayınlanmamış iki adet cover parçası da bulunuyor. Bunlardan ilki Ted Nugent şarkısı olan "Cat Scratch Fever, diğeri ise Black Sabbath cover'ı "Hole In The Sky.
Grup ayrıca 2004 yılında da, 1992 yılında yayınladıkları "Vulgar Display Of Power adlı albümlerinin iki milyonluk satışı bulması üzerine çifte-platinyum ödülü kazanmıştı. 
Ayrıca grubun bağlı bulunduğu müzik firmalarından Rhino Videos, yeni bir DVD müjdesi daha verdi. "3 Vulgar Videos From Hell adını taşıyacak olan DVD grubun 5.1 surround sistemi destekleyen ilk ürünü olacak. 4 Nisan 2006 tarihinde piyasaya sürülecek olan DVD'nin içeriğinde grubun şimdiye dek yayınladığı tüm home video ("Cowboys From Hell The Videos", "Vulgar Video", "3 Watch It Go" ve "Pantera Live From Monsters Of Rock In Moscow") setlerinin yanı sıra bazı röportajlar ve grubun yollardaki hayatını özetleyen kısa bir film de yer alacak.

Yazılarımızı Facebook'tan takip etmek için: