AJANS

Orphaned Land İstanbul Konseri'nin Geliri Van'lı depremzedelere

Deli Kasap Haber Ajansı - 6 Şubat 2012

Çiçeği burnunda Deli Kasap yazarı Kobi Farhi'nin grubu Orphaned Land 4 konserlik Türkiye Turnesi'nde ve 25 Şubat 2012 İstanbul konseri tüm gelirleri Van depremzedelerine bağışlanıyor!!!

Orphaned Land'in açıklamasını okuyun: "Biz, Orphaned Land olarak Van depremini duyduğumuz andan beri büyük üzüntü içerisindeyiz. Türkiye her zaman bizim için ikinci bir yuva olmuştur ve bunun için bir şeyler yapmak istedik. Bunu da yapabildiğimiz en iyi şeyle yapmaya karar verdik; 25 Şubat 2012 gecesi orada sizlerle beraber olacak ve çalacağız; bu sefer Van'daki kardeşlerimiz için! Görüşmek üzere inşallah!"
***
Orphaned Land in Turkey Tour with 4 shows and all incoming from İstanbul show will be donated for the survivors of Van Earthquake!!!

Here follow the band's announcement: "We, Orphaned Land felt terribly sorry when we heard the news about earthquake in Van. Turkey has always been a 2nd home for Orphaned Land and we decided to do something and it's the way we can do best; On February 25th 2012 we will be there with you, we'll play and rock, this time for our brothers&sisters in Van! see you soon insallah

Orphaned Land Türkiye Turnesi'nin Geliri Van'lı depremzedelereYazılarımızı Facebook'tan takip etmek için: