AJANS

Oderus Urungus: Dave Mustaine Kapa Şu S*** Çeneni!

Deli Kasap Haber Ajansı - 1 Nisan 2012

Oderus Urungus: Dave Mustaine Kapa Şu S*** Çeneni!

Bu sözler GWAR' ın frontmani Oderus Urungus' a ait. Son dönemlerde yaptığı açıklamalarla göz önünde fazlasıyla bulunmaya başlayan Dave Mustaine' e cevap verecek biri çıkmamıştı. Dave Mustaine' in kırdığı potlar ise oldukça fazla!

Geçtiğimiz şubat ayı içinde Dave Mustaine önce yahudilerin hiç de "metal" olmadığını, ardından muhafazakar sağcı cumhuriyetçi partinin (sanki liberaller çok ilerici ve solcuymuş gibi!) öne çıkan faşist kimliğiyle övünen ismi Rick Santorum' u desteklediğini söylemesi,; bununla da kalmayıp (hay çenenin yayını Dave!) eşcinsellere beslediği öfkeyi kusması ve eşcinsel evliliklere dair "Ben bir hristiyanım, tabi ki karşıyım!" açıklamasından sonra tepkiler çok gecikmedi.

Her ne kadar Dilinger Escape Plan' in frontmani Greg Puciato metal, country ve hip-hop' un "maskülen ve güvensizlik dolu" müziğinin düşük gelirli ve bugüne dek hristiyan olduğunu belirten politikacılar tarafından şekillendirildiğini söylese de, Oderus Urungus "TuRbO's Metal Meltdown" adlı radyo programında sanırım gerçekten herkesin söylemek istediği sözleri dile getirdi: "Kapa şu s*** çeneni Dave!"

Hislerimize tercüman olan Oderus Urungus' a selamlarımızı yolluyoruz.Yazılarımızı Facebook'tan takip etmek için: