AJANS

Nightwish 2007'den Önce Vokalist Seçmeyecek!

Deli Kasap - 29 Ekim 2006

Finlandiyalı senfonik metal grubu Nightwish geçtiğimiz yılın sonlarında vokalistleri Tarja Turunenin gruptan atılması sonrasında geçtiğimiz ay bir yandan yeni albüm hazırlıklarına başlarken, herkesin merakla beklediği yeni vokalist kim olacak sorusunu ise cevapsız bırakmaya devam ediyor.
Geçtiğimiz günlerde grubun resmi web sitesinden yapılan açıklama şu şekilde: "Finlandiyada bazı yayın organlarında Nightwishin seçeceği yeni vokalist konusunda yine birtakım yanlış haberler yayınlandı. Şunu açıklamak isteriz ki grubumuz için henüz yeni bir vokalist ile anlaşmış değiliz ve bu 2007 yılından önce de olacak gibi görünmüyor. Yeni vokalistimizi seçtiğimiz zaman öncelikle web sitemiz www.nightwish.com başta olmak üzere birçok yerde açıklayacağız zaten. Lütfen web sitemizde herhangi bir haber yayınlanmadıkça çıkan spekülatif haberlere inanmayın!"
Diğer yandan grubun Tarja Turunen ile verdiği son konserin görüntülerinin/ses kayıtlarının içeriğinde yer aldığı "End Of An Era" DVD ve CD albümleri Finlandiyada Altın Plak ödülü kazandı.

Yazılarımızı Facebook'tan takip etmek için: