AJANS

Ne Demokrasiymiş Be!

Deli Kasap - 30 Aralık 2006

Guns N Rosesın yayınlanması yılan hikayesine dönen "Chinese Democracy" adlı albümü 2007 yılında nihayet yayınlanacak gibi duruyor. Grubun frontmani Axl Rose, şimdiye dek 12 milyon dolar harcanan albümün yayınlanma tarihine ilişkin bir açıklama ile yılın son günlerinde yeniden gündeme oturdu. Rose, bu konuda daha önce başkaları tarafından yapılan açıklamaların ve telaffuz edilen tarihlerin resmi bir değer taşımadığını söyledi ve albümün Mart 2007de piyasada olabileceğini belirtti.
Çılgın frontmanin yaptığı açıklama özet olarak şöyle: "Söz vermiyorum ama yalan da söylemiyorum. Albümün 6 Mart 2007de raflarda olmasını umuyorum. Bu tarihe yetişmesi için elimizden geleni yapacağız. Bu benim yaptığım ilk resmi açıklamadır, en azından bunu bilin."
Bu arada uzun süredir birlikte çalıştığı menajeri Merck Mercuriadis ile de yollarını ayırdı Axl Rose. Bu ayrılığa Mercuriadisin basına albümün çıkış tarihi ile ilgili yaptığı "bir Salı günü piyasada olacak albüm, ama hangi Salı olacağını söyleyemem. Önümüzdeki Salı da olabilir birkaç ay sonra da" şeklindeki açıklamanın sebep olduğu söyleniyor.


Yazılarımızı Facebook'tan takip etmek için: