AJANS

Michael Ölmedi (Yüreğimde Yaşıyor)

Deli Kasap - 17 Kasım 2010

Michael Ölmedi (Yüreğimde Yaşıyor)

Michael Jackson'ın merakla beklenen albümü MICHAEL, 15 Kasım Pazartesi günü tüm dünyada aynı anda yayınlanıyor. "Hold My Hand" isimli bu şarkı www.michaeljackson.com sitesinde yayınlandıktan sonra dijital olarak satışa da sunulacak.

Bir Akon ve Michael Jackson düeti olan şarkı, 2007 yılında kaydedildi. Michael Jackson'ın ailesine bıraktığı kendi el yazısı ile yazılmış notta, sanatçı "Hold My Hand" şarkısının yeni projesinin ilk single'ı olmasını istediğini belirtmişti. Her ne kadar sonlandırılmamış olsa da şarkı 2008 yılında internete sızmıştı. Yakın zaman önce ise "Hold My Hand" şarkısının yeni ve son hali Akon tarafından hazırlandı.

Akon konuya ilişkin şöyle bir açıklamada bulunuyor: "Bundan birkaç yıl önce şarkı internete sızdığında dünya henüz bu şarkıyı dinlemeye hazır değildi ve bu bizi gerçekten derinden etkiledi. Ama artık beklenen zaman geldi ve şimdi şarkı son haline ulaşarak inanılmaz güzel ve etkileyici bir şarkıya dönüştü. Michael gibi hayatımın en önemli idollerinden biri ile çalışma şansına eriştiğim için çok gurur duyuyorum."

Büyük merakla beklenen yeni albüm MICHAEL 14 Aralık'ta Sony Music etiketiyle yayınlanacak. Albümde Michael Jackson ile birlikte birbirinden önemli prodüktörler tarafından hazırlanan 10 şarkı yer alıyor. Daha çok Michael Jackson'ın yakın dönemde kaydettiği çalışmalarına odaklanan albümde ayrıca daha önceden hazırlanmış şarkıları da bulunuyor.

MICHAEL albümü, sanatçı kişiliği ile halen yeni nesil hayranlarına ulaşabilen, müzik tarihinin en sevilen ikonlarından biri olan Michael Jackson'ın 9 yıldan bu yana yayınladığı ilk yeni içerikli albüm olacak. 35 yıllık bir geçmişe sahip Sony Music ve Michael Jackson birlikteliği geçtiğimiz Mart ayında bir anlaşma ile tazelenmişti. Bu albüm de anlaşmanın devamında çıkan ilk albüm olarak dikkat çekiyor. Süreç içerisinde Michael'ın albümleri 100 milyonlara ulaştı, her biri 1 numaraya yerleşen 13 single yayınlandı ve bir pop kültür fenomenine dönüşen ve 100 milyondan fazla satan Thriller halen tüm zamanların en çok satan albümü olarak Michael'ın ismini müzik tarihine altın harflerle yazdırdı.

MICHAEL Şarkı Listesi:

1. Hold My Hand (Duet with Akon)

2. Hollywood Tonight

3. Keep Your Head Up

4. (I Like) The Way You Love Me

5. Monster (Featuring 50 Cent)

6. Best Of Joy

7. Breaking News

8. (I Can't Make It) Another Day (Featuring Lenny Kravitz)

9. Behind The Mask

10. Much Too Soon

www.michaeljackson.com

www.sonymusic.com.tr

www.facebook.com/sonymusicturkey

www.facebook.com/michaeljackson


 Yazılarımızı Facebook'tan takip etmek için: