AJANS

Michael Buble Yeni Uzunçalarını Yayımladı

Murat Arda - 3 Kasım 2009
Dünya çapında 22 milyonluk albüm satışına sahip olan şarkıcı ve söz yazarı Michael Bublé, 15 ülkede bir numara olduğu 2007 tarihli "Call Me Irresponsible" albümünün ardından 2 yeni şarkısının yer aldığı "Crazy Love" albümüyle raflardaki yerini alıyor.

Billboard Geleneksel Caz Listesi'nde "It's Time" albümüyle 80 haftası bir numarada olmak üzere toplamda 2 yıl listede yer alarak en uzun süreli listede kalma rekorunu elinde tutan Michael Bublé, yeni albümüyle de bu rekorları zorlayacak gözüküyor.

Van Morrison'ın 1970 tarihli hiti 'Crazy Love'ı albümünün ismi olarak belirleyen Bublé, aynı zamanda şarkının cover'ına da albümde yer veriyor. David Foster, Bob Rock ve Humberto Gatica prodüktörlüğünde kaydettiği albümünde 'Cry Me A River', 'You're Nobody Till Somebody Loves You', 'Georgia On My Mind' ve 'Baby (You've Got What It Takes') gibi parçaları yeniden yorumlayan şarkıcı, akapella grubu Naturally 7 ile 'Stardust'a farklı bir yorum getiriyor.

Albümden ilk olarak orijinal kayıtlardan 'Haven't Met You Yet'i yayımlayan Michael Bublé, albümünde aynı zamanda 'Whatever It Takes' ve 'Some Kind Of Wonderful' şarkılarını da bonus track olarak dinleyicilerinin beğenisine sunuyor.

www.michaelbuble.com

Yazılarımızı Facebook'tan takip etmek için: