AJANS

Metalin hangi muazzam gırtlağı Türklere seslendi, Türkçe "Merhaba" dedi?

Atlantisten Gelen Adam - 6 Kasım 2015

Heavy metal müzik, varolan tüm diğer müzik akımlarından ayrı bir yerdedir. Dünyanın her yerinde heavy metalciler, popçular, rapçiler ve elektronikacılar vardır ama sadece heavy metalciler 7'den 77'ye aynı heyecanı taşırlar. 18 yaşındaki bir heavy metal vokalisti, 58 yaşında da aynı heyecana sahip olabilir mesela ve fakat asla bir "boyband" otuzlarından sonrasını göremez...

Hepsi birer ekol olmuş heavy metal aleminin şanlı gırtlaklarından birini daha konuk edeceğiz İstanbul'da... 

Metalin muazzam gırtlağı Türklere seslendi, Türkçe

Büyük Britanya'nın Iron Maiden saldırısına Birleşik Devletler'in Sanctuary karşı atağıyla karşılık verdiği heavy metalin "power" arenasında en ayrıksı albümlere ses vermiş bir dev müzisyenden bahsediyoruz: WARREL DANE!

Üzerindeki Johnny Cash tişörtüyle ayrı bir sempatimizi kazanan, dünya heavy metal cemaatinin en TAKVA SAHİBİ seslerinden biri sayılagelen Warrel Dane, yerli heavy metalcilere seslendi, herkeşlere selam etti!

15 Kasım'da Garajistanbul'da gerçekleşecek konser için eski Sanctuary ve Nevermore mikrofonu Dane, işte şunları söyledi:

Daha önce çarşamba günü diye açıklanan konserin pazar gününe alınması hakkında açıklama yapan muhteşem gırtlak, videodaki heyecanını ve coolluğunu sahneye de taşıyacak...



Yazılarımızı Facebook'tan takip etmek için: