AJANS

Megadeth Menajerlik Firmasını Değiştirdi

Deli Kasap - 29 Ekim 2006

Grubun frontmani Dave Mustaine resmi web sitelerinin forum bölümünde yaptığı açıklamada şu cümlelere yer verdi: "Gigantour 2006nın tüm Amerika konserleri tamamlanmış durumda. Gayet başarılı geçti, birkaç istenmeyen olay olsa da. Yine de grup ya da performanslar genelde, olanlardan pek etkilenmedi. Bu tip durumlarda insanın rahat tavırlar sergilemesi çevredeki herkese yardımcı oluyor.
Bu arada malesef menajerimi değiştirmek zorunda kaldım, eski menajerimiz Kevin Gasser ile ilişkimiz ne kadar iyi gidiyor olsa da. Mükemmel bir insan ve eşi az rastlanır karakterde birisidir. Bunlar olduğu sırada bir de avukatım Gary Gilbert ile uğraşmam gerekti, sahneye çıkmadan önce Amerika'da çalıştığım ajansımdan ayrıldığımı resmi olarak belgeleyen e-mail'ın gelmesini bekliyordum, eğer ulaşmasaydı konserlerden herhangi birinde sahneye çıkmam durumunda ilgili şirkete tazminat ödemem gerekecekti.
Turne harika geçti ve uluslararası ajentam Gigantourun Avrupa ayağını da ayarlamak ile uğraşıyorlar. Megadeth, Anthrax, Testament ve Exodustan oluşan bir kadro ile turlamak hayaline sahibiz şimdilik. Bir de açılış grubu olarak 3 Inches Of Bloodı düşünüyoruz ama şuan bu turne için kesinleşen bir şey yok."


Yazılarımızı Facebook'tan takip etmek için: