AJANS

Mastodon'un Yeni Şarkısı Albümden Önce Myspace'de!

Deli Kasap - 30 Temmuz 2006

12 Eylül 2006 tarihinde Warner Bros firması tarafından yayınlanacak olan Mastodon'un yeni albümü "Blood Mountain"da yer alacak olan şarkılardan biri geçtiğimiz günlerde grubun myspace sayfasında paylaşıma sunuldu. "Crystal Skull" adındaki bu yeni şarkıda gruba vokallerde Neurosis'ten tanıdığımız Scott Kelly eşlik ediyor. Şarkıyı dinleyebilmek için yapmanız gereken aşağıdaki linke tıklamak:
http://www.myspace.com/mastodon
"Blood Mountain" albümü daha önce Isis ve Horse The Band gruplarıyla da çalışmış olan Matt Bayles tarafından prodükte edildi ve mix işlemlerini ise Audioslave ve My Chemical Romance ile olan çalışmalarıyla tanınan Rich Costey, New York'ta gerçekleştirdi. Albümde yer alacağı açıklanan diğer şarkıların isimleri ise şunlar: "Circle Of Cysquatch", "Hunters Of The Sky", "The Sleeping Giant", "Bladecatcher", "The Colony Of Birchmen", "Pendulous Skin", "The Siberian Divide", "Capillarian Crest", "Hand Of Stone", "The Wolf Is Loose" ve de "This Mortal Soil".
Bu arada grup yeni albümlerinin kapak görselini de web sitelerinde interaktif bir puzzle olarak paylaşıma açmış durumda. http://www.mastodonrocks.com/puzzle.html adresine tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Yazılarımızı Facebook'tan takip etmek için: