AJANS

Maskeli Metalcilerden Yeni Bir Dvd: "Voliminal: Inside The Nine"

Deli Kasap - 29 Ekim 2006

Multi-platinium ve Grammy ödüllü çılgın metal bandosu Slipknot cephesinden uzun süredir bir ses seda çıkmıyordu fakat geçtiğimiz günlerde grup tarafından yapılan açıklamada 5 Kasım 2006 tarihinde yeni bir DVD yayınlayacakları haberi yayınlandı. "Voliminal: Inside the Nine" adını taşıyacak olan DVD, grubun multi-platinium kazandığı "Vol. 3: (The Subliminal Verses)" albümü ertesinde çıktıkları dünya turnesi dahilinde çekilen birçok konser ve sahne arkası görüntüsünün yanı sıra grubun kariyerini gözler önüne seren bir belgesel filme de içeriğinde yer veriyor.
İlk diskte; Clown olarak da bilinen grup üyesi M. Shawn Crahan tarafından çekilmiş ve yönetilmiş olan 90 dakikalık bir film yer alıyor ve bu film bir Slipknot fanına grubun dünyası içerisinde neler olup bittiğine dair birçok şeyi sunuyor. El kameraları ile çekilmiş olması ise filme ayrı bir görsel farklılık kazandırıyor.
Disk 2 ise üç ana elementten oluşuyor: Canlı kayıtlar, grubun şimdiye dek yayınladığı tüm videolar ve grubun her üyesi ile yapılmış olan özel röportajlar...


Yazılarımızı Facebook'tan takip etmek için: