AJANS

Kolpacı Müzisyenlerin Alayı Toplanmış: Now & Forever

Deli Kasap Haber Ajansı - 9 Mayıs 2011

Bugüne kadar çıkardıkları single ve albümlerle dünya listelerinin zirvesinden inmeyen, satış rekorları kıran ve müzik ödülleriyle ortamlara ortam demeyen üçkağıtçı isimler için hazır mısınız? Pop müziğin zirvesindeki isimler kıçsallayıcı Shakira, mendebur Britney Spears, havlayan Pitbull, kafasıkıyak Ke$ha, totoşlar kralı Justin Timberlake, yuvarlakhat Jennifer Lopez, tinerci Usher, gargaracı Sean Kingston, tantanacı Pink, dilberdudaklı Alicia Keys, çişli Avril Lavigne, adamsende Adam Lambert; elektronik ve dans müziğin günümüzdeki dünyaca ünlü kolpacıları FatBoy Slim, yiyici Hurts, Allahsız Faithless adeta fırtına gibi esecek!

Kolpacı Müzisyenlerin Alayı Toplanmış: Now & Forever

Türkiye'de kısa sürede dev bir hayran kitlesine sahip olan Fransa'nın genç yeteneklerinden kırmançilerin Zaz ve en bilinen şarkısı "Je Veux"; radyo ve internette en çok dinlenen "Barbra Streisand" şarkısıyla tekrar gündeme gelen Boney M (kolpacılar), yakın zaman içinde ülkemizde biletleri yok satan bir konser vererek hayran kitlesini katlayan Gogol Bordello (bunlar iyi, arnavud bunlar) ve yepyeni şarkısı "Pala Tute"(demiştim bizden diye), 80'li yılların popüler şarkılarına bambaşka bir yorum getiren The Lost Fingers (kim bu parmakçılar?) ve swing yorumuyla "Pump Up The Jam" albüme renk katıyor. (Vay çakallar vayyyy! Kolay yolu nasıl da bulmuş ve tezgahı kurmuş gobeller)

Yaptıkları her albümle yıllar geçtikçe daha da değerlenerek geleceğin klasiği olacak isimler John Legend, Broken Bells, Maxwell, John Mayer, Dido en güzel şarkılarıyla albümdeki yerini alıyor. (Yorulduğum için bu isimlere söyleyecek laf bulamadım)

Now & Forever, üstünden uzun yıllar geçse de sıkılmadan dinlenecek hit olmuş şarkıları müzikseverlere sunuyor. (Bu mudur yani!?)

Popüler müziğe değer katan ve müzikal kalitesinden ödün vermeyen tam 45 önemli ismin en sevilen şarkıları bu albümde! (Tamamen duygusal!!!)Yazılarımızı Facebook'tan takip etmek için: