AJANS

Klaus Meine'nin Hastalığı Nedeniyle Atina Konseri İptal

Nirvana Kedi - 6 Ekim 2010

Scorpions.gr'nin duyurduğuna göre Scorpions'un bu akşam (6 Ekim, Çarşamba) Greece at Peace And Friendship stadında vereceği Atina konseri iptal edildi. Grubun lideri Klaus Meine'ye konulan akut larenjit teşhisi nedeniyle doktorlar sanatçının 1 hafta dinlenmesini öneriyorlar. Organizatörler Detox ve Sportsunited konserin daha sonraki bir tarihe ertelendiğini duyurdular.

Klaus Meine'nin Hastalığı Nedeniyle Atina Konseri İptal - 6 Ekim 2010

Grubun iptal ile ilgili özürlerini bildiren videoları aşağıdaki bağlantıda izlenebilir.

http://www.roadrunnerrecords.com/blabbermouth.net/news.aspx?mode=Article&newsitemID=147254

Simge haline gelmiş grup -Klaus Meine (vokal), Matthias Jabs (lead gitar), Rudolf Schenker (gitar), James Kottak (davul) ve Pawel Macidowa (bas) elveda turunu son albümleri "Sting In The Tail" (Universal Music Enterprises) ile destekliyor.

40 yılı aşmış müzik yaşamlarının bir anlamda kutlaması olan Scorpions turu Amerika'da ve Kanada'da alanları dolduran bir başarıyla sürüyor.

Meine, Billboard'dan Ray Waddell ile yakın tarihte yaptığı söyleşide "Ne diyebilirim? Bu bir kutlama. Hayranlarımıza ve kendimize borçlu olduğumuzu düşünerek enerjimizi koruyoruz. Bu turun her gecesinde sağladığımız başarıyı en sonuna kadar sürdürmek istiyoruz. Fırtınalığımızı yitirmiş ama fırtına estiriyormuş havasında görmek istemiyoruz kendimizi."
 

Kaynak: www.roadrunnerrecordsYazılarımızı Facebook'tan takip etmek için: