AJANS

Killswitch Engage Yeni Albüm Ayrıntıları Açıklandı

Deli Kasap - 29 Eylül 2006

Amerika'nın son dönemlerdeki en popüler metal gruplarından biri olan ve New Wave Of American Metal olarak nitelendirilen akımın en başarılı grupları arasında gösterilen Killswitch Engage, "As Daylight Dies" adını verdiği yeni albümünü 21 Kasım 2006 tarihinde piyasaya çıkaracağını açıkladı.
Aynı zamanda grubun gitaristi olan ve daha önce All That Remains ve Underoath gibi grupların albümlerinde de prodüktörlük hünerlerini sergilemiş olan Adam Dutkiewicz'ın miksajlarını ve mastering işlemlerini üstlenmiş olduğu albüm, Roadrunner Records etiketi ile raflardaki yerini alacak.
Grubun bassçısı Mike D'Antonio albüme dair şunları söylüyor: "Bu albümde yeniden işbirliğinin gücüne inandık. Çünkü eğer bir şarkıda herkes katkıda bulunuyorsa işte o zaman Killswitch oluyoruz! Bu albümde de bunu uygulamaya çalıştık. Herkes her şarkıda elinden geldiğince katkıda bulundu ve herkes tüm şarkılarda gücünü ve yaratıcılığını sonuna dek kullandı." Ayrıca D'Antonio, bu albümde Crowbar, Eyehategod ve Corrosion Of Conformity gibi güneyli grupların etkileşimleri altına kaldıklarını da açıkça vurgulamaktan çekinmiyor.

Albümde yer alacak şarkıların sıralaması ve isimleri işe şu şekilde:

01. As Daylight Dies
02. This Is Absolution
03. The Arms Of Sorrow
04. Unbroken
05. My Curse
06. For You
07. Still Beats Your Name
08. Eye Of The Storm
09. Break The Silence
10. Desperate Times
11. Reject YourselfYazılarımızı Facebook'tan takip etmek için: