AJANS

Kaltak-Pop'un Şahikası Kasabaya Geri Döndü: Christina Aguilera!

Deli Kasap Haber Ajansı - 19 Eylül 2012

Christina Aguilera'nın kasım ayında Sony Music etiketiyle yayınlanacak "Lotus" albümünün ilk single'ının ismi bir çoğunuzu hiç şaşırtmayacağı gibi "Your Body" oldu. Vücuttan, etten, memeden, götten hiç şaşmayan liriklerin benzerine imza atan çetenin adları da yine aynı: Max Martin, Shellback ve Savan Kotecha tarafından yazılan "Your Body"nin prömiyeri Ryan Seacrest'in radyo programında yapıldı. "Lotus" albümünde Alex Da Kid ve Sia gibi ünlü söz yazarı (nesiyle ünlü olduysa!?) ve prodüktörler ile bir araya gelen Christina Aguilera, CeeLo Green ile de ortak bir çalışmaya imza attı. Bakalım Christina Aguilera hanımefendi albümü "Lotus" için ne demiş:

"Lotus, kendini ifade etmek ve özgürlük hakkında. Geçtiğimiz senelerde yaşadığım olaylar sonucunda yeniden doğuşu simgeliyor. Benim için bu albüm, özgürlük, ve yapmayı sevdiğim işin köklerine dönüş anlamına geliyor."

Bize göre özgürlük meselesinde kafası bir hayli karışık olan ablamızın Kaltak-Pop kategorisinde bir hayli başarı kazandığı aşikar: 5 Grammy ödülü ve birçok prestijli ödülün sahibi, tüm dünyada 30 milyonun üzerindeki albüm satış başarısı yakalayan, Hollywood Walk of Fame'de yıldızı bulunan ve Rolling Stone'un "Tüm Zamanların En İyi 100 Şarkıcısı" sıralamasında yer alabilmiş, DeliKasap'a göre ise Kaltak-Pop'un şahikası olarak nitelendirilmiş 30 yaşın altındaki tek isim olarak Christina Aguilera şüphesiz günümüzün en önemli Kaltak-Pop vokallerinden biri. 2011'de "The Voice" adlı yarışma programında yer alan ve Emmy Ödülü adayı olan Christina Aguilera bu sene de bol bol göt, meme ve bacak vaadederek özgürlük koşusunu sürdürüyor.

Kaltak-Pop'un Şahikası Kasabaya Geri Döndü: Christina Aguilera!Yazılarımızı Facebook'tan takip etmek için: