AJANS

İstanbul Teknik Üniversitesi'nin Gelenekselleşen Rock Festivali İçin Başvurular Başladı.

Deli Kasap - 30 Aralık 2006

İ.T.Ü. Rock Kulübü'nden yapılan açıklama şu şekilde: "9. İstanbul Rock Festivali'nde sahne almak isteyen gruplar için koşullar:
-Demoların 5 Şubat 2007-5 Mart 2007 tarihleri arasında elimize ulaşmış olması gerekmektedir. Yarıyıl tatiline denk geldiğinden lütfen 5 Şubat'tan önce demo göndermeyiniz. Kayıtların gönderilebileceği adres aşağıda belirtilmiştir. Tüm katılımcılara şimdiden başarılar dileriz.
-Kayıtlarla birlikte grup elemanlarının ad soyadları, grup hakkında kısa özgeçmiş ve gruba ulaşabileceğimiz bir adet e-posta adresi ve telefon numarası gerekmektedir. Bu bilgileri eksik olan demolar kesinlikle dikkate alınmayacaktır.
-Seçici kurul kendi içinde önceden kararlaştırılmış kriterleri olan katılımcılar gibi amatör ruh ve profesyonel yaklaşıma sahip kişilerden oluşmaktadır.
-Beste grupları kesinlikle tercihimizdir.
-Kanal kayıt teknolojisinin yanıltıcılığı dolayısıyla herhangi bir hataya sebebiyet vermemek için hücum kayıtlar seçmelerde öncelikli olacaktır.
-Önemli olan jazz, punk ya da thrash yapılması değil, yapılan müziğin kaliteli olmasıdır. Tarzı yüzünden hiçbir grup sıkıntı çekmemeli, başvurmaktan kaçınmamalıdır.
-Kayıtları bize ulaşan gruplar, kargoda yaşanan aksaklıklara önlem amacı ile bizden e-posta yoluyla kayıtlarının teslim alındığına dair haber alacaklardır. Bu nedenle kendisine e-posta göndermediğimiz grupların kayıtlarını tekrar göndermeleri önemle rica olunur.
-Gönderilen Demo CD'leri, grup seçilse de seçilmese de iade edilmeyecektir.
-Festival 16-20 Nisan 2007 tarihlerinde gerçekleşecek, konser performansları 18-20 Nisan 2007′de açıkhavada yapılacaktır.

Soru, vs. için bize demo@iturocks.org adresinden ulaşabilirsiniz.

Kayıt gönderimi için adresimiz:
İTÜ Ayazağa Kampüsü, Kültür ve Sanat Birliği Binası, Rock Kulübü, 34469, Sarıyer/İSTANBULYazılarımızı Facebook'tan takip etmek için: