AJANS

Hatebreed'den Yeni Gitarist Ve Yeni Albüm Üzerine

Deli Kasap - 29 Nisan 2006
Amerikalı Hardcore grubu Hatebreed'in frontmani Jamey Jasta'nın grubun resmi web sitesinde yayınladığı açıklamaya göre, Hatebreed yeniden çift gitar olayına geri döndü!
Jasta'nın açıklamasından birkaç cümle: "Evet arkadaşlar, yeniden 5 kişilik bir ekip olmaya karar verdik. Bunun birçok sebebi var tabii ama en önemlisi yeni albümümüzdeki şarkıların iki gitarla daha iyi icra edileceğine inanmamız. Zaten başlangıçta da bu grubu 5 kişi olarak başlatmıştık. Cleveland'lı Hardcore efsanesi ve mükemmel bir insan olan Frank '3 Gun' Novinec'i gruba katmaktan dolayı son derece mutluyuz. Bazılarınız onu eski grupları Ringworm ve Integritiy'den tanıyor olabilirsiniz. Eğer tanımıyorsanız da kısa süre içerisinde çok iyi tanıyacaksınız. Şu an stüdyoda kariyerimizin en iyi albümünü kaydediyoruz. Şimdiye kadarki en enerjik Hatebreed albümü için hazır olun. Bu tamamen adrenalin dolu bir albüm!"
Bu arada grubun yeni albümünden yayınlanacak olan ilk single "To The Threshold" adlı şarkı olarak seçildi ve bu parçaya bir de klip çekildi.
http://www.roadrunnerrecords.com/video/ adresinden Hatebreed'in yeni video klipi "To The Threshold"u izleyebilirsiniz.
Bu şarkı aynı zamanda MTV'nin efsanevi Metal programı Headbanger's Ball'un 11 Nisan 2006 tarihinde yayınlayacağı "MTV Headbanger's Ball - The Revenge" adlı toplama albümde de yer alacak.
Yeni albümden bir başka yeni şarkı "Bound To Violence"a ise grubun myspace sayfasından ulaşabilirsiniz. www.myspace.com/hatebreed (Bu şarkı aynı zamanda 2004 yılında yayınlanan Punisher filminin soundtrack albümünde de yer almıştı.)
Bu arada grubun Roadrunner Records ile anlaşma imzalayacağı da gelen bilgiler arasında. Bu konuda ise henüz resmi bir açıklama yapılmış durumda değil.

Yazılarımızı Facebook'tan takip etmek için: