AJANS

Gary Moore Da Albüm Kaydını Tamamladı

Deli Kasap - 27 Şubat 2006
Efsanevi gitarist Gary Moore yeni solo albümünü yayınlıyor. "Old New Ballads Blues adını taşıyacak olan albüm 2 Mayıs 2006 tarihinde Eagle Records tarafından piyasaya sürülecek. İngiltere'deki çıkış tarihi ise 20 Nisan olarak açıklandı.
Albümde "Ain't Nobody, "Gonna Rain Today, "No Reason to Cry ve "Cut It Out adında beş yeni parçanın yanı sıra, Gary Moore'un milyonlarca satmış olan efsanevi albümü "Still Got The Bluesdan "Midnight Bluesun yeniden kaydedilmiş versiyonu, Gary Moore'u Blues dinlemeye yönelten Otis Rush şarkısı "All Your Love coverı, Willie Dixon şarkılarından "You Know My Love ve Elmore James şarkılarından "Done Somebody Wrong coverları yer alacak.
Bu arada 27 Mart 2006 tarihinde Eagle Vision tarafından piyasaya sürülecek olan ve efsanevi Thin Lizzy grubundan Phill Lynott'a saygı anlamı taşıyan "Gary Moore and Friends, One Night in Dublin, A Tribute to Phil Lynott adlı DVD'de de Gary Moore'u izlemek mümkün olacak. DVD'de Gary Moore ve diğer birçok sanatçının hep birlikte Thin Lizzy'nin "The Boy Is Back in Town albümünü baştan sona çaldıkları 2005 Ağustosundaki Dublin konseri görüntüleri yer alacak.

Yazılarımızı Facebook'tan takip etmek için: