AJANS

Falkenbach'ın Yeni çalışması

İlhan Uz - 4 Aralık 2010

Folk & Viking metalin köşe taşlarından, İzlanda asıllı Alman tek kişilik proje Falkenbach, 6 yıllık bir aranın ardından 2011 Ocak ayında yeni albümü "Tiurida" ile geri geliyor!

Falkenbach'ın Yeni çalışması

Yeni albüm, Napalm Records etiketiyle çıkacak ve biri intro olmak üzere toplam 7 parçadan oluşacak.

Albüm jewelcase, sınırlı sayıda LP ve içinde ek olarak bir bonus parçanın bulunduğu digipack olmak üzere üç farklı formatta piyasaya sürülecek. 2003'te yayınlanan "Ok Nefna Tysvar Ty" ve 2005 çıkışlı "Heralding - The Fireblade" albümlerinde Falkenbach'ın tek adamı Vratyas Vakyas'a yardımcı müzisyenler eşlik ediyordu ve bu albümler öncekilere göre çok daha kaliteli bir prodüksiyon ile yayınlanmıştı. "Heralding - The Fireblade" albümünde Falkenbach'un eski demo ve uzunçalarlarında yer alan, ancak kayıtları fazla amatör olduğu için yeniden kaydedilen parçalardan oluşuyordu.

Vratyas Vakyas (gerçek ismiyle Markus Tümmers) bu kez 7 yepyeni parça ile fanlarını yeniden destansı bir yolculuğa çıkarmaya hazırlanıyor. Yeni albümün digipack versiyonundaki bonus parça, Falkenbach'ın 1995\'te yayınladığı "Læknishedr" isimli demoda yer alan "Asaland" adlı parçanın yeniden kaydedilmiş hali.

"Tiurida"nın parça listesi açıklandı, ama parça süreleri ile kapak şimdilik ortada yok. Sadece 7 yeni parçanın geliyor olması bile heyecanlanmak için yeterli. Folk & Viking metal meraklılarına duyurulur.

1. Intro
2. ...Where His Ravens Fly...
3. Time Between Dog and Wolf
4. Tanfana
5. Runes Shall You Know
6. In Flames
7. Sunnavend
8. Asaland (bonus Track)
 Yazılarımızı Facebook'tan takip etmek için: